H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν   Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Icon_minitimeΠεμ 16 Φεβ - 23:00:51


οσοι εχουν διαφορες μπορουν εδω να τις εκφερουν και να τα βρουν. Ειναι για ολους τους παρεξηγημενους και τους κατηγορουντες τουτο το θεμα.


Εδω λοιπον αγαπητοι μου ηρθαμε να δικασουμε το inei για οτι ειναι οτι νομιζουμε οτι ειναι και οτι δεν ειναι.
Παρακαλω να προσελθουν οι μαρτυρες με βασικες επιχειρηματολογιες στις κατηγοριες τους.
Δικαστης -auinta
Εισαγγελεας- irida

και αρχιζει η συνεδριαση.........
θεμα:
"οι υπεροπτικες σοφιστιες ........αυτης που δεν μιλαει αυτη....."


Έχει επεξεργασθεί από τον/την inei777 στις Δευ 20 Φεβ - 0:02:45, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν   Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Icon_minitimeΠαρ 17 Φεβ - 19:57:42



Ινέι γιατί να δικάσουμέ ή να μαρτυρήσουμε, αφου είμαστε όλοι το ίδιο καλή μου ! Πώς μπορώ κρίνω εσένα ή κάποιον άλλων απο την στιγμή που κάνουμε τα ίδια λάθη ή συμπεριφορές αθελά μας που ίσως πειράζουν τούς άλλους , είμαστε πιστεύω ακόμα στην μάθηση μαθαίνουμε ίσως κάποιοι να έφτασαν πιο ψηλά στην γνώση αλλά είμαστε το ίδιο μαθητές!!!

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν   Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Icon_minitimeΚυρ 19 Φεβ - 11:50:12

Εσυ ιοέσσα μου δεν αγαπας να κρίνεις αλλα δεν ειναι ολοι το ιδιο.
Το εθεσα εδω σαν δίκη διοτι θεωρήθηκα επαρμενη......δεν ξερω γιατι.
Οταν ηρεμήσουν τα πνευματα ισως με διαφωτισουν περι τουτου, δεν αγαπω αλλο να δειχνω κι αλλο να ειμαι..κ'ομως καπως ετσι την ειδαν κάποιοι μαζι μου.
Εκανα το λάθος να εκφραστω τοσο βαθια....κ'ισως αυτο να φταιει.
Εκεινο που με καθοδηγει βγαινει στην γραφη μου.
Αλλα μπορω να το διαχωρισω απο εμενα οταν εχω απολυτη συμφωνια μαζι του?
Τουτο το δικαστηριο το ανοιγω συχνα μέσα μου......σαν αυτοκριτικη.
Βοηθα πολλες φορες να καταλαβω το γιατι οι αλλοι μπορει να αντιδρασουν αρνητικα σε κατι γραμμενο απο μένα.
Ειναι σημαντικο για μένα να δω τι ειναι αυτο που τους αφηνει αυτη την εντυπωση.Για αυτο.
Σε ευχαριστω Ιοεσσα μου, εξάλλου δεν ελαβα απο εσενα καμια κριτικη κ'ουτε θα περιμενα κατι τετοιο. Εισαι αρκετα σκεπτομενο ατομο για να παρεξηγεις.
Για αυτο και μενω..διοτι και η Αιθηροη και πολλοι στο σαιτ αυτο δεν εχουν δείξει αρνητικη προθεση.
Απλα θα ειμαι πιο προσεκτικη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν   Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Icon_minitimeΚυρ 19 Φεβ - 18:07:54



Ινει είσε αυστηρή λιγο ή μου φαίνεται , καλή η αυτοκριτική αλλα δεν νομίζώ ότι χρειάζεται μια χαρά είσαι , μια χαρα είμαστε όλοι μας . Αυτο συμβαίνει όταν δεν γνωριζεις κάτι , κι όμως με την πάροδο του χρόνου το μαθαίνεις και το καταλαβαίνεις και δεν κρίνείς , απλα ήρθες και τάραξες λίγο τα νερα μας ας είναι ο καθένας μας έχει τον τρόπο του να εκφράζεται και να αντιλαμβάνεται , στην ουσία βλέπεις είμαστε όλοι μαζί γιατί θέλουμε πάνω κάτω τα ίδια , μήν αισθάνεσαι ότι σε κρίνουμε έδω όλοι είμαστε μαθητές όπως προείπα.

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Imagescaa493bv

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
inei777

inei777


Ηλικία : 52
Τόπος : athens
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 27/12/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 177

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν   Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Icon_minitimeΚυρ 19 Φεβ - 23:54:01

Ευχαριστώ Ιοεσσα, δεν το κάνω για αλλο λογο μονο για να καταλάβω τι εφταιξε.Βλεπεις η κυρια ασχολεια μου ειναι η γραφή και οταν δίνει εντυπωσεις αλλες απο αυτες που θα επρεπε το παραψαχνω το θεμα.
Μην μου χαλιέσαι........δεν εχω προβλημα......ισως ειμαι λιγο αυστηρη..οντως..αλλα που και που χρειαζεται και αυτο.
Εξαλλου ειναι καλο να εχει κάποιος ενα σημειο στο σαιτ για να λογομαχήσει μια και συμβαινει να μην χαλαμε τα θεματα.
Εδω λοιπον μπορουν να λυσουν ολοι τις διαφορες τους.


Να απαντήσω και στον εμαννουηλ αν και το εβαλε σε λαθος σημειο τον σχολιασμο του
sorry που σε παρεξήγησα μα δεν ημουν στο μυαλο σου να καταλαβω τι θες να πεις....σε ποσες λεξεις............δεν το μετραω με τις λεξεις αλλα με το πως νιωθω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/rethirishaepoetryinei777/
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν   Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Icon_minitimeΔευ 20 Φεβ - 21:56:45

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν 1059784619Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν 1059784619Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν   Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν Icon_minitimeΣαβ 14 Απρ - 22:02:00

Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν 66fd2ed518697057249ee5e
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το δικαστηριο Της Auintas -λυστε εδω τις οποιες διαφορες σας προκύψουν
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΜΕ ΑΔΡΑΝΗ ΘΕΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: