H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ - 8:58:55

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 3260818684 μμμ...κατι λαθος εκανα οποτε...να το πιασω απο την αρχη...

λοιπον,εκει που εκανα τις δουλιτσες μου,ξαφνικα,μου ηρθε..!

μια τρομερη αναγκη να πω σε οοολους σας μια μεγαλη μεγαλη ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

και...ενα ακομα μεγαλυτερο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

γιατι;γιατι απλα ειστε εδω,διπλα...

αιθηροη,σχετικα με το pm που σου στειλα,θα περιμενω απαντηση,με αγωνια...

αλλα ναι,σηκωνομαι παλι...τι να κανω;

ειμαι επιρρεπης στο...σκουντουφλημα...και μια και ειμαι σε μια εξαρση συναισθηματων...κι αφου ετσι νιωθω...θα το πω κι οποιος γελασει,καλα να ειναι,το γελιο ειπαμε κανει καλο...

Σας Αγαπω...ολους...να περασετε μια υπεροχη μερα,γεματη με οτι καθενας σας επιθυμει...ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 1059784619 https://youtu.be/vrgtf4R2v_A
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ - 15:03:00

Δαναη συμφωνω!

Η ζωή είναι ωραία! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΔευ 26 Σεπ - 16:00:45

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 1662243607 ...σημερα παλι...θελω...αγκαλιες!ναι,ναι,ξερω τι λετε....και οοοχι,ποτε δεν ημουν της...αγκαλιας...!αλλα,να...σημερα θα θελα μια καλη ''ζεστη''αγκαλιτσα...

και δεν μπορω να παρω και το μωρο,θα μου ξυπνησει και μετα...ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 3678868925 παντως αν και αργουτσικα,καλημερα...και δωστε αγκαλιες στους γυρω σας...ακομη κι αυτοι που δειχνουν το αντιθετο,σιγουρα θα το εκτιμησουν...σας μιλαω...εκ πειρας...!

https://youtu.be/UM7Ao8nNL0E

κι αυτο,απλα γιατι μου αρεσει...ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 894006417

υ.γ.Αιθηροη...νιωθω καλα...πολυ καλα...αλλα θα περιμενω...

το δικο σου λογο.ε,τι να κανουμε...ενα ''σπρωξιματακι'' απο σενα

εχει αλλη χαρη...γιατι μαλλον αυτο χρειαζομουν.

αφου δεν ησουν εδω...αυτοσπρωχθηκα...!αλλα ειπαμε...αλλη χαρη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤρι 27 Σεπ - 7:22:33

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 3693793700 καλημερα σε ολους!Να εχετε...

ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ...για οτι και οσα απολαμβανετε,

ΠΑΘΟΣ...για οσα επιθυμειτε,

ΕΛΠΙΔΑ...για το καλυτερο που ερχετε,

ΧΑΡΑ...για να μοιραζετε,

ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ...για να γεμιζετε το εγω σας

ΑΓΑΠΗ...για να τραγουδα η ψυχη σας..ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 894006417

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 8:04:58

καλημερα!σημερα ξυπνησα με μια περιεργη αισθηση...

ενα ''κενο''στο στομαχι,κι ενα ''βαρος''στο στηθος...

μπορει να ακουστει καπως,αλλα απο παιδι,οταν νιωθω ετσι συμβαινει κατι...

κατι οχι καλο.δεν ξερω αν ειναι διαισθηση η κατι τετοιο,αλλα ειναι τσεκαρισμενο οτι αυτη η αισθηση ακολουθειται απο ασχημα γεγονοτα,που πολλες φορες δεν με αφορουν αμεσα.κι υστερα,αφου συμβαινει ο,τι ειναι να συμβει,λεω το κλασικο''μα αφου το ενιωθα!''ξερει καποιος με τι τροπο μπορω να κανω πιο συγκεκριμενη αυτην την αισθηση;να ''αναγνωριζω''δλδ για ποιο λογο συμβαινει ωστε να προλαβαινω,πως να το πω,να μην γινετε τουλαχιστον κακο σε μεγαλη εκταση;ειναι πολυ ενοχλητικο να νιωθω ετσι,θα ειμαι σε αναμμενα καρβουνα μεχρι να φυγει.ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 743589328
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 8:31:33

Δαναη καθε άνθρωπος έχει τα δικά του σημάδια...

αν έχει διαίσθηση..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 8:39:12

αυτο που λες για τα σημαδια,οταν θα συμβει κατι μονο τοτε βλεπω οτι ναι υπηρχαν σημαδια.και τοτε σκεφτομαι και νιωθω ενοχες γιατι δεν εδωσα σημασια.σαν να περναει μεν απο το νου μου ενα ''προσοχη''αλλα δεν ξερω με πιο τροπο,αυτο το ''προσοχη'',αυτο το κοκκινο λαμπακι το βλεπω,η μαλλον θυμαμαι οτι ναι,το ειδα,αλλα κατοπιν...εορτης!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 743589328
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 8:43:11

Ναι και σε μενα συμβαινει αυτο... κατοπιν εορτης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΔευ 3 Οκτ - 8:33:31

επιτελους ο χειμωνας εφτασε...!

τελος στη σκονη,στον καυτο ηλιο,στον ιδρωτα...στην αποβλακωση...

ωρα να ''ζωντανεψουμε''!ερχετε βροχουλα...ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 1470730323
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤρι 4 Οκτ - 15:50:15

...βροχουλα δεν ηρθε...αλλα θα ρθει που θα παει!

μια...αργοπορημενη καλημερα λοιπον,και για αλλη μια φορα...

για να μην ξεχνιομαστε...να εχουμε...

αγαπη-ευγνωμοσυνη-χαρα-παθος-ελπιδα-κατανοηση-ικανοποιηση...

για ολα και για ολους...!υπαρχουν αφθονα...φτανει να τα μοιραζομαστε!ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 1889509032

(...ναι,ναι,ναι....εχω κεφια σημερα...) ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... 2147529457

















































Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΔευ 26 Νοε - 12:01:22

καλημέρα και καλή εβδομάδα !

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 5 Δεκ - 10:18:45

Καλημέρα σε όλες και σε όλους ... αχ και πόσο θα ήθελα να ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 5 Δεκ - 12:13:28

Αυτό και αν λέγεται ΑΓΑΠΗ
Ένας 12χρονος παλαιστής σε γυμνάσιο του Τενεσί αφήνει τον ...
αντίπαλό του -που πάσχει από εγκεφαλική παράλυση- να κερδίσει.

Ο 13χρονος Τζάρετ πάσχει από εγκεφαλική παράλυση.

Μια μέρα είπε στον πατέρα του ότι θα ήθελε κάποια στιγμή να λάβει μέρος σε έναν αγώνα πάλης.

Τότε εκείνος τηλεφώνησε στον προπονητή ενός σχολείου και του εξέφρασε την επιθυμία του γιου του.

Ο μόλις ενός έτους μικρότερος Τζάστιν Κίβιτ ήταν αυτός που επιλέχτηκε για να μονομαχήσει με τον Τζάρεντ.

Και φρόντισε να κάνει το όνειρo του συνομηλίκου του πραγματικότητα: Να συμμετάσχει σε ένα αθλητικό γεγονός του σχολείου του δηλαδή και να κερδίσει.

Μια πράξη που είχε ως αποτέλεσμα 87.000 shares του βίντεο στο Facebook και χιλιάδες ευχαριστήρια e-mail.

Σύμφωνα με τον πατέρα του Τζάρεντ, μπορεί ο γιος του σωματικά να έχει τις δεξιότητες ενός μωρού 6 μηνών, αλλά εγκεφαλικά είναι πολύ κοντά στην ηλικία του.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 8:53:06

[youtube][/youtube]

Καλημέρα αγάπες μου όλεεεεεεεες!!!!!!!!! Δεν χρειάζεται μόνο κόπος!!!! Χαμόγελο και όλα καλά και τραβάμε μπροστά!!!! Μη ξεχνάμε τη χαρά βρε! Βρε δε θ΄λει πολύ! Πως μου το πε να δείτε......τα χαμόγελα είναι τ άστρα της γης!!!! Ναι βρε σκορπίστε αστράκια σας λ΄εω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 8:54:08

Γιατί βγάζει ρε παιιδά αυτά τα γιουτουμπια αριστερά δεξιά; ¨ολο τ αλλάζουν κι αυτοί!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 68
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 9:10:07

maggisoula έγραψε:
[youtube][/youtube]

Καλημέρα αγάπες μου όλεεεεεεεες!!!!!!!!! Δεν χρειάζεται μόνο κόπος!!!! Χαμόγελο και όλα καλά και τραβάμε μπροστά!!!! Μη ξεχνάμε τη χαρά βρε! Βρε δε θ΄λει πολύ! Πως μου το πε να δείτε......τα χαμόγελα είναι τ άστρα της γης!!!! Ναι βρε σκορπίστε αστράκια σας λ΄εω!!!

καλημέρα maggisoula
μια χαρά τραγούδι, μόνο που μου σπάει τα νεύρα,
γιατί έχω ένα παράφωνο παπαγάλο,
που ξυπνάει κατά τις οκτώ
και για μισή ώρα καθημερινά
σκούζει συνέχεια το πρώτο τετράστιχο

βέβαια μετά από κάθε τετράστιχο,
λέει σκάσε ρόκι για να μην του το λέω εγώ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 9:21:21

Ο παπαγάλος τραγουδάει πάριο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΤετ 12 Δεκ - 17:11:20

Μανθάνων μη κάμνε έγραψε:
Αυτό και αν λέγεται ΑΓΑΠΗ
Ένας 12χρονος παλαιστής σε γυμνάσιο του Τενεσί αφήνει τον ...
αντίπαλό του -που πάσχει από εγκεφαλική παράλυση- να κερδίσει.

Ο 13χρονος Τζάρετ πάσχει από εγκεφαλική παράλυση.

Μια μέρα είπε στον πατέρα του ότι θα ήθελε κάποια στιγμή να λάβει μέρος σε έναν αγώνα πάλης.

Τότε εκείνος τηλεφώνησε στον προπονητή ενός σχολείου και του εξέφρασε την επιθυμία του γιου του.

Ο μόλις ενός έτους μικρότερος Τζάστιν Κίβιτ ήταν αυτός που επιλέχτηκε για να μονομαχήσει με τον Τζάρεντ.

Και φρόντισε να κάνει το όνειρo του συνομηλίκου του πραγματικότητα: Να συμμετάσχει σε ένα αθλητικό γεγονός του σχολείου του δηλαδή και να κερδίσει.

Μια πράξη που είχε ως αποτέλεσμα 87.000 shares του βίντεο στο Facebook και χιλιάδες ευχαριστήρια e-mail.

Σύμφωνα με τον πατέρα του Τζάρεντ, μπορεί ο γιος του σωματικά να έχει τις δεξιότητες ενός μωρού 6 μηνών, αλλά εγκεφαλικά είναι πολύ κοντά στην ηλικία του.


Φίλε μου! Βούρκωσα! Αυτά τα παιδιά λατρεύω! Αυτό ενννοώ φωνές παιδιών! Αυτές τις φωνές λατρεύω! Όμορφα πλάσματα γεμάτος ο κόσμος μας! Να πως φτιάχνεται ο κόσμος. Σιγά και σταθερά. Κι από μας εξαρτάται να τους κρατήσουμε την φλόγα ζωντανή κι όχι να τους την καταπνίξουμε.

Να σαι καλά φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...   ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ... Icon_minitimeΠεμ 18 Σεπ - 8:45:17

Καλημέρα, με δύναμη έκφρασης ενός παράδεισου από μέσα μας ... 



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΜΕ ΑΓΑΠΗ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!
» καλημέρα σας
» Άνθρωπος.
» Γνωσεις στον αορατο κοσμο
» ΑΓΑΠΗ =;;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΑΨΥΧΗΣ :: ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΜΕ ΛΕΞΕΙΣ, ΒΙΝΤΕΟ & ΜΟΥΣΙΚΗ-
Μετάβαση σε: