H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΤετ 31 Αυγ - 16:21:53

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΚυρ 23 Φεβ - 19:24:59

Λαβή μαχητών και πιθανό ιερό σύμβολο της ανύψωσης του ανθρώπου στο βάθρο του ισάξιου αντιπάλου των θεών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 0:52:12

ladosifa έγραψε:
Λαβή μαχητών και πιθανό ιερό σύμβολο της ανύψωσης του ανθρώπου στο βάθρο του ισάξιου αντιπάλου των θεών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:06:04

Έτσι όπως βλέπω την εικόνα αυτή με την λαβή, θυμάμαι το κάναμε με τον αδελφό μου παλιά όταν γινόταν κάτι,αυτός μου το έμαθε. Και με καθησύχαζε και μου έλεγε μετά <Όλα καλά!> και τράβαγε ο ένας τον άλλον, μέχρι που με τράβαγε δυνατά στην αγκαλιά του και γελούσαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:11:35

Σαν τον Πηλέα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:16:19

Διόρθωση:Σαν τον Πηλέα και την Θέτιδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:17:09

Πηλέα; Θύμισε μου! Πολλά πράγματα δεν θυμάμαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:18:46

Στο βίντεο εδώ,αναφέρει τον μύθο του Πηλέα και της Θέτιδος κι εγώ χθες το είδα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:21:07

Δεν το άνοιξα, σχολίασα μόνο την εικόνα που <μπαμ> μου θύμισε κάτι από παλιά. Θα το δω ευχαριστώ πολύ ladosifa μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:21:59

Συγνώμη για το <μου>, ξέρω δεν γνωριζόμαστε αλλά βγήκε αυθόρμητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:32:50

Δήμητρα έγραψε:
Συγνώμη για το <μου>, ξέρω δεν γνωριζόμαστε αλλά βγήκε αυθόρμητα.


Τα αυθόρμητα ''μου'',είναι δώρα.
Με τιμάς,χωρίς να το έχω κερδίσει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:33:14

Λαβή μαχητών λέει κάπου στην αρχή. Ο αδελφός μου ήταν μαχητής.
Μόλις βρήκα σε κάποιο blog,αυτό το σχόλιο για τη λαβή αυτή,  <Η Χείρώνιος λαβή καταγράφετε σε εικόνες σε αρχαία  αγγεία στο ύψος της καρδιάς, όπου είναι το κέντρο αλλά και το ισχυρότερο ηλεκτρομαγνητικό πεδίο του ανθρωπίνου οργανισμού, εκεί που είναι η έδρα του συναισθήματος  , εκεί που είναι η πηγή της αγάπης.>
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:35:35

Μα τι λες τώρα; Δώρο είστε όλοι εσείς για μένα, αγκαλιάσατε τον αδελφό μου,και τώρα και μένα! Ευχαριστώ που το δέχτηκες έτσι. Κάποιοι παρεξηγούνται καμιά φορά, και δεν θα το θελα να γίνει μαζί σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:39:42

Δήμητρα έγραψε:
Μα τι λες τώρα; Δώρο είστε όλοι εσείς για μένα, αγκαλιάσατε τον αδελφό μου,και τώρα και μένα! Ευχαριστώ που το δέχτηκες έτσι. Κάποιοι παρεξηγούνται καμιά φορά, και δεν θα το θελα να γίνει μαζί σου.


Κι εσύ για μας,όπως σου είπε και η Αριστέα και συμφωνούν πολλοί με αυτό,είμαι σίγουρη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:45:50

Δήμητρα έγραψε:
Λαβή μαχητών λέει κάπου στην αρχή. Ο αδελφός μου ήταν μαχητής.
Μόλις βρήκα σε κάποιο blog,αυτό το σχόλιο για τη λαβή αυτή,  <Η Χείρώνιος λαβή καταγράφετε σε εικόνες σε αρχαία  αγγεία στο ύψος της καρδιάς, όπου είναι το κέντρο αλλά και το ισχυρότερο ηλεκτρομαγνητικό πεδίο του ανθρωπίνου οργανισμού, εκεί που είναι η έδρα του συναισθήματος  , εκεί που είναι η πηγή της αγάπης.>




Έχεις αυτήν την λαβή,κάθε φορά να την σχηματίζεις στο ύψος της καρδιά σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:46:06

Ευχαριστώ με όλη μου την σκέψη και τη καρδιά! Μπορεί να έφυγε ο Λέωντας μου, αλλά ακόμα με βοηθάει κι είναι φύλακας μου. Αυτό διαπιστώνω κι εδώ, ακόμα κι αν δε τον ξέρατε όλοι όπως κατάλαβα από την nnan. Σας ευχαριστώ. Μα πιο πολύ εκείνον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:46:50

Το λες επειδή έχω τον αδελφό μου στην καρδιά μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:54:20

Ναι!
Εκεί συναντιέσαι με ό,τι αγαπάς,στην καρδιά.

Επιπλέον,είσαι κι εσύ μαχήτρια.

Κάθε φορά λοιπόν,θα έχεις έναν δικό σου κώδικα για δύναμη,ένα φυλακτό καρδιάς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 11:56:46

Ναι μου αρέσει αυτό που είπες. Δεν το είχα σκεφτεί. Έτσι θα είναι από δω και πέρα. ladosifa μου! Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 12:34:08

Κι εγώ σε ευχαριστώ,έμαθα πολλά σήμερα,για το σύμβολο και τις κληρονομιές της αγάπης.
Πριν,δεν του είχα δώσει σημασία,τώρα πήρε ζωή και νόημα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δήμητρα

Δήμητρα


Ηλικία : 45
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 53

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 12:59:28

Μιλάς πολύ όμορφα! Εκτός από κάποια παρατράγουδα, πραγματικά είστε πολύ ξεχωριστοί! Μιλάτε και γεμίζει η ψυχή του άλλου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 13:17:04

Σε ευχαριστώ Δήμητρα μου,αλλά για να είμαι δίκαιη-που δεν είμαι πολλές φορές-δεν μιλάω πάντα όμορφα,γίνομαι κι εγώ παρατράγουδο,να τα λέμε όλα και δεν το λέω από ταπεινοφροσύνη αυτό,αλήθεια είναι.
Και η αλήθεια πάντα λάμπει,δλδ και τώρα να μην έλεγα τίποτα,κάποια στιγμή,θα το έβλεπες.

Τα άκουσα τα γελάκια εκεί-ξέρουν ποιοι.
Τι γελάκια,γέλιο δυνατό,τρανταχτό,ωραίο είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 13:53:33

Δήμητρα εσύ είσαι αδερφή του αδερφού σου παιδί μου! Ομορφιά μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...   ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ... Icon_minitimeΠαρ 18 Ιουλ - 9:50:58

Δήμητρα;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ ή ΧΕΙΡΩΝΕΙΟΣ ΛΑΒΗ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σβάστικα-Μαίανδρος-Κέλτικος Σταυρός...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΒΙΝΤΕΟ :: ΣΥΜΒΟΛΑ & ΑΠΟΣΥΜΒΟΛΙΣΜΟΣ-
Μετάβαση σε: