H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΑΙΘΗΡΟΗ

Πήγαινε κάτω 
+6
ioessa
ilia
Αιθηρόη
gerakina
angels1
morgana
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 25 Αυγ - 0:00:46

λοιπον angels1 εισαι απιθανη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 25 Αυγ - 0:02:37

emmanouil χεχε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 25 Αυγ - 0:15:19

Ακου θυμιατηρι.... angels1 δεν ειναι ο ''διαβολος'' μια γυναικα ειναι που πρεπει να καταλαβη καποια πραγματα. παλι τρελλαθηκα στα γελια, μπα σε καλο σου.... εσυ μικρη γιατι εισαι ακομη ξυπνια μου λες ; αντε για υπνο καλη σου νυχτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 25 Αυγ - 8:56:34

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 1685985038 ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 2473281379 ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 725582281 ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 14724201 ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 4284783717
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 25 Αυγ - 9:29:56

Καλημέρα σας! Εγώ δεν θέλω να ασχοληθώ με την morgana και λυπάμαι για τον τρόπο της. Έγώ θα ήθελα να μιλήσω για το βιβλίο της Αιθηρόης. Κι αν παρατηρήσατε με αυτό έχει ένα θεματάκι η morgana. Γύρω γύρω από αυτό πάει. Πάλι λέω όμως ότι δεν με νοιάζει η άποψη της. Δεν μπορώ όμως να αντισταθώ άλλο στον πειρασμό Αιθηρόη! Θέλω τόσο πολύ να το διαβάσω! Δεν ντρέπομαι να πω ότι τα οικονομικά μας δεν με αφήνουν να κάνω πράγματα που αγαπώ πολύ. Όπως το να αγοράζω βιβλία. Αφού όταν περνάω έξω από ένα βιβλιοπωλείο, προσπαθώ να κοιτάζω αλλού και σχεδόν το περνάω τρέχοντας! Άλλο θέμα αυτό όμως. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι από τότε που διάβασα κάτι για ένα βιβλίο που έγραψες και θα το βάλεις εδώ για εμάς, κοιτάζω συνέχεια και κάθε μέρα. (Κάνε να το έβαλε! Κάνε να το έβαλε!) Έτσι λέω πριν ανοίξω τον aorato-nao. Αχ βρε Αιθηρόη! Σε παρακαλώ πότε θα το βάλεις; Διακοπές δεν πήγα φέτος, τουλάχιστον να πάω με το βιβλίο σου! Τα ποιήματα σου τα έχω διαβάσει κι εγώ δεν ξέρω πόσες φορές το καθένα! Αχ δεν ξέρεις με πόση ανυπομονησία περιμένω! Δεν θέλω να σου γίνομαι φορτική. Μην με ξεχάσεις Αιθηρόη! Να είσαι πάντα πάντα καλά και ότι δυνάμεις υπάρχουν στον κόσμο και στο σύμπαν να σε αγκαλιάζουν σφιχτά και προστατευτικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 26 Αυγ - 11:57:18

Emmanouil...

Άσχετα από τα ονόματα, που εκ των πραγμάτων χρησιμοποιήθηκαν, βρίσκω εύστοχο και υπέροχο το παράδειγμα σου...
Μου άρεσε πάρα πολύ...


sofaki...
Αν και εξελίχθηκε διαφορετικά το συγκεκριμένο θέμα...
Θα το κάνω... απλά δίνω περισσότερη προσοχή σε πράγματα πιο σημαντικά για εσάς...
και το βιβλίο μου δεν συγκαταλέγεται σε αυτά...

Και πέρα από αυτό, αν καταλάβατε, ήταν χειρόγραφο και τώρα πρέπει να το γράψω στον υπολογιστή, ώστε να το μεταφέρω εδώ...
Εκτός κι αν θέλετε να το ανεβάζω αποσπασματικά, κομμάτι κομμάτι, την κάθε φορά...

Σ ευχαριστώ για την πολύτιμη ευχή σου! Σ ευχαριστώ για την θετική σου σκέψη! Σ ευχαριστώ για την παρουσία σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 26 Αυγ - 21:33:31

Εκανα οτι μπορουσα για να βοηθησω αυτο το κοριτσι αιθηροη, η αγνοια ειναι ισχυροτερη της κακιας, γιατι η κακια στην εκδηλωμενη μορφη προυποθετει αγνοια, ελπιζω να καταλαβε....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την emmanouil στις Παρ 26 Αυγ - 23:12:59, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 26 Αυγ - 22:42:50

Δεν πειράζει εμμανουήλ!

ελευθερα...

Μπορείς να εκφράζεσαι έτσι όπως αισθάνεσαι..

Γειας σας.. κ χάρηκα για την γνωριμία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 26 Αυγ - 22:59:43

δεν θυμωσες, αληθεια; μη με παρεξηγεις το λεω με χιουμοριστικη διαθεση angels, σταλα ειρωνιας δεν υπαρχει , να εισαι σιγουρη για αυτο, ενταξει; μη μου θυμωνεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 26 Αυγ - 23:33:38

Οχι βρε εμμανουήλ! δεν υπάρχει λόγος να θυμώσω.. εντελώς όμως... κ πιστεψε με

Πόσο μάλλον με έναν ποιητή!

ευχομαι να γράφεις όμορφα ποιήματα κ να εμπνέεις με τα λόγια σου..

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ - 10:53:32

μηπως κοιτωντας την αιθηροη στα ματια αυτο που βλεπεις δεν ειναι παρα η αντανακλαση σου;;σε πληροφορω καλη μου οτι το επαγγελμα μου ειναι απο τα σκληροτερα στο εμποριο,και δεν υπαρχει περιπτωση καποιος να μπορεσει να μου ''πουλησει''κατι που δεν θελω να αγορασω...επισης οταν θελω-ψαχνω κατι αδιαφορω για οτι δεν πληρει τις προυποθεσεις μου.εσυ,τι ακριβως ψαχνεις;;ξερεις;;ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 3937927111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leontas

leontas


Ηλικία : 48
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 84

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ - 11:35:52

Η morgana κάτι τεστάρει. ιlia μαζί σου συμφωνώ. Κάπως έτσι θα της απαντούσα. Έτσι ένιωσα κι εγώ όταν διάβασα τι γράφει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
morgana




Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 27

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ - 13:25:49

Συμφωνώ μαζί σου κι εγώ leonta. Δυστυχώς δεν μπορώ να τα διαγράψω όσα έγραψα. Ζητάω συγνώμη από όλους όσους πρόσβαλα. Ζήτησα συγνώμη και από την κυρία Αιθηρόη. Εσείς βλέπεται κάτι που εγώ δεν βλέπω. Μόνο μια εικόνα πήρα......η μου έδωσε. Ποιος ξέρει!!! Μπορεί να είναι η αρχή. Δεν θα ενοχλήσω ξανά. Σας ευχαριστώ για όλα. Emanouil κάτι καταλαβαίνω τώρα από την βεντάλια σου. Καλή συνέχεια σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 28 Αυγ - 12:00:01

Να'σαι καλά morgana...το οτι κατάλαβες καποια πράγματα είναι μια καλή αρχή για σένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ 28 Αυγ - 20:05:26

χμμμ... ilia κανεις δεν καταλαβενει τοσο γρηγορα χωρις επιτηδευση, ποτε δεν ξερεις ομως.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 29 Αυγ - 15:28:31

Αιθηρόη μου σ ευχαριστώ που απάντησες. Δικό σου γράψιμο και λες δεν είναι σημαντικό; Ότι και να είναι και παιδικό τραγουδάκι να ήταν, αν θα ήταν γραμμένο από σένα εμένα θα μου άρεσε πολύ να το διαβάσω. Δεν φημίζομαι για την υπομονή μου είναι η αλήθεια, αλλά θα περιμένω. Σε φιλώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 29 Αυγ - 17:50:31

Συμφωνώ αγαπητέ φίλε Emmanuil. Θα δείξει! Ilia ελπίζω να είσαι καλά. Να είστε όλοι καλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 29 Αυγ - 19:23:33

Να'σαι καλά φίλε Πάνο...καλά είμαι προσπαθώ,ευχαριστώ...ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΙΘΗΡΟΗ   ΑΙΘΗΡΟΗ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 29 Αυγ - 21:44:49

Την καλησπερα μου anarhe, ευχαριστω για τις ευχες, ελπιζω να εισαι και εσυ καλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΙΘΗΡΟΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Προς Αιθηροη
» Εκπέμπω προς Αιθηρόη::
» Προς την Αιθηρόη γυναίκα.
» ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ;
» Προς κυρία Αιθηρόη

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΓΙΑ Ο,ΤΙ (ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΩΝ) ΣΑΣ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...-
Μετάβαση σε: