H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...

Πήγαινε κάτω 
+18
elgr
desper !!!
Αχιλλεας !!!
ANIMA
inei777
ξωτικο
kOkOna m
ΑΒΡΑΞΑΣ
kirka
gerakina
sofaki
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
Αιθηρόη
ioessa
angels1
Nenya
ilia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ - 23:28:47

Νιώθω τελείως............μόνη......ξένη..........θυμωμένη..........με όλα.........Δεν υπάρχει κάτι που να με κρατάει "εδώ" κ γίνετε όλο κ πιο δύσκολο να θέλω να μείνω.........κ η κούραση απίστευτη.....κ η απογοητευση μεγάλη....απο όλους.......

Και πάντα δικαιολογούσα μέσα μου τους πάντες κάποτε τώρα δύσκολα βρίσκω να πω κάτι...Φωνάζω κ κανείς δεν ακούει την φωνή μου......

Να τα παρατήσω?με τι δύναμη να συνεχίσω όταν μέσα μου δεν υπάρχει τίποτα για να νιώσω?

...........τεσπα.....καληνύχτα σε όλους....gn.....




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Imagescaxe2yet
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ - 23:42:09

''Κοίτα την ζωή με αισιοδοξία..δεν ειναι πάντα μαύρο κ άσπρο υπάρχουν κ άλλα χρώματα...κ πραγματικά δεν πιστεύω πως όλος ο κόσμος είναι γεμάτος υποκρισία κτλ είμαστε εδώ κ ελπίζουμε για έναν καλύτερο κόσμο αλλα αυτό δεν σημαίνει πως δεν υπάρχει ηδη η βάση για να γίνει αυτό πραγματικότητα...

Να'σαι πάντα καλα κ να προσέχεις τον εαυτό σου...''

...ειναι λογια δικα σου,οταν δεν αντεχα να συνεχισω...δεν ξερω να εμψυχωνω με τον τροπο της αγαπημενης αιθηροης,αλλα,θελω να σου πω οτι αν και δεν σε γνωριζω,εισαι για μενα κατι σημαντικο,ας ακουγετε γελοιο,παρτο οπως θες...και ποναω οταν νιωθω καποιον που θεωρω ''δικο μου'' να πεφτει ετσι...σηκω και παμε παρεα,ελα...!

https://youtu.be/ne9ChiWD20YΔωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1662243607 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1662243607 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1662243607
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ - 0:14:37

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 16083495 Καληνύχτα Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 386734389
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ - 9:00:00

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ - 9:18:05

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ - 9:18:38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ - 0:03:30

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ...αγαπημένα τραγούδια...

Καποια στιγμή δανάη...καποιά μέρα θα γίνουν όλα όπως θα έπρεπε να είναι ,χμμ το "θα έπρεπε" δεν είναι σωστή φράση αλλα καταλαβαίνεις τι εννοώ...κ τότε πραγματικά θα είμαι χαρούμενη...

Χαρούμενη τι όμορφη λέξη κ όμως δεν της δίνουμε ιδιαίτερη σημασία ....το να είσαι χαρούμενος/η πλέον είναι σπάνιο...κ πιο σπάνιο ακόμα είναι να ξέρουμε τι πραγματικά μας κάνει χαρούμενους....

Αλλα κ πάλι δεν ξέρω τι είναι χειρότερο,να ξέρεις τι σε κάνει χαρούμενο/η κ να στεναχωριέσαι επειδή δεν το έχεις ή να μην το ξέρεις κ να ζείς στην πλάνη κ στο ψάξιμο για να το βρείς?

Μάλλον το πρώτο περισσότερο γιατι όταν γνωρίζεις τότε πονάς πιο πολύ.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ - 10:52:53

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 4245108374 KΑλημέρα Ιλια!!!!!!!!!!! Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 3260818684 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 3260818684 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1059784619 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 2238522814 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 2238522814 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 4245108374
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ - 11:00:00

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ - 11:08:36

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 4191947349 χαμογελα ιλια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ - 22:49:24

Μαύρος ο ουρανός που κοιτώ κ τα αστέρια λάμπουν τόσο δυνατά μαζί με το φεγγάρι...

Το νερό γεμίζει απο την λάμψη τους κ εγω κάθομαι δίπλα κ απλά κοιτώ...

Η σιωπή απλώνετε στο δάσος το σκοτεινό μα εγω δεν νιώθω φόβο...η ασφάλεια που προσφέρει το σκοτάδι με κάνει να νιώθω ήρεμα...κανείς να μην με δεί.......

Κανεις να μην δεί τι πραγματικά είμαι.......καλύπτω τον εαυτό μου με ένα χαμόγελο κ κάνω πως δεν πονώ κ δεν σκέφτομαι...

Και οι πληγές απο τους αιώνες ανοιξαν κ το αίμα έπεσε στην γή κ ο πόνος αβάστακος...

Και άρχισα να απορώ γιατί είμαι εδω....ακομα...

Τον σταυρό φιλώ κ το σπαθί μου αγγίζω κ κοιτώ....πόσο αίμα στα χέρια μου θα έχω ακόμα?πόσες μάχες να δω ακόμα?

Όλοι ξέχασαν....κανείς δεν θυμάτε..δεν μας θυμάτε...κ εγω ξέχνάω....όλο έδινα κ έδινα...κ δίνω κ τελικά τι έκανα?

Όσα έμαθα κ όσα προστάτεψα αιώνες εδώ....για αυτούς τα έκανα....κ για εκείνους...

Για μένα όμως,τι έκανα?εννοώ καθαρά για μένα....

Και περιφέρομαι στο σκοτάδι αιώνες κ κυνηγώ...ψάχνω....για να είναι αυτοί ασφαλείς....

Απολογισμό κάνω αυτών που έκανα κ κάνω....τελικά έκανα κάτι?μήπως η θυσία του εαυτού μας μας έκανε να χάσουμε ένα μέρος μας?ε φίλοι μου?ε Αιθηρόη?

Το αίμα πέφτει στο χώμα κ η μεταμόρωση γίνετε αργά κ οι αναμνήσεις μου φέρνουν ταραχή που τις ξέχασα....κ οι φωνές....μου θυμίζουν κ μια νοσταλγία νιώθω...

Δεν έχω χρόνο να κάτσω να ξεκουραστώ...γιατρεύω τις πληγές τις εξωτερικές κ σηκώνομαι να συνεχίσω...

Θεε μου ...θεοι μου κάνεμε να μην τους μισήσω κ να συγχωρώ....την πίστη να μην χάσω κ εμένα........


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Rlina
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ομορφο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ - 23:13:21

....πολυ ομορφο,αλλα ερωτηση,απορια...ποιον πολεμας;και για ποιον;αν επιτρεπετε...

...και ξερω ειμαι κουραστικη με τις ερωτησεις μου...και περιεργη,και,και,και...αν θες μου λες...δεν παρεξηγω!Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: για την πολεμιστρια...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ - 23:31:06

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 15_RoseFae_Picκαποιος μου ειπε...η ζωη θελει χρωμα...!με αγαπη...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 2945718842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 26 Σεπ - 22:46:43

Ποιον πολεμώ...σαν άτομο δεν μου αρέσει η αδικία σε όλους τους τομείς...κ γενικά όλους αυτούς που με διάφορους τρόπους βλάπτουν τους άλλους...

Και για ποιον με ρωτας...για αυτους που η υπαρξή μου αγαπά....κ προστατεύει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Τόπος : ονειροχωρα
Ημερομηνία εγγραφής : 02/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 668

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 26 Σεπ - 23:39:34

αν μπορεις,αντεχεις,να κανεις κατι τετοιο εισαι αξιοθαυμαστη...

απλα ειδα οτι πονας,και μου εκανε εντυπωση η περιγραφη αυτη του πολεμου σου...

να εχεις παντα κουραγιο και δυναμη να κανεις αυτο που αγαπας,με οσο το δυνατον γινεται λιγοτερες απωλειες για σενα!Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1662243607 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1472744271
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 27 Σεπ - 22:00:34

Να΄σαι καλά...και οι απώλειες μέσα στο πρόγραμμα είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 0:25:09

" Στο γνωστό μύθο λέει ο σκορπιός στο βάτραχο «Θέλεις ν’ ανέβω πάνω σου και να με μεταφέρεις κολυμπώντας στην απέναντι όχθη του ποταμού;». Κι ο βάτραχος του απαντά «…κι αν με δαγκώσεις στα μισά της διαδρομής;». «Μα αν σε δαγκώσω θα πνιγούμε κι οι δυο» τον διαβεβαιώνει ο σκορπιός. Ο βάτραχος συμφωνεί αλλά στα μισά της διαδρομής ο σκορπιός τον τσιμπά. Καθώς πνίγονται ο βάτραχος του φωνάζει «Μα γιατί με δάγκωσες, αφού θα πνιγείς κι εσύ;». Κι ο σκορπιός του απαντά «Το ήξερα αλλά είναι η φύση μου τέτοια»… "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 5:02:17

Καλημέρα!!! Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 5:02:56

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Smb4601 (απο την Αιθηρόη )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ 28 Σεπ - 22:23:05

Νενυα κατάλαβα τι θες να πεις έτσι είναι....καπως...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 14724201

Αγγελάκι ευχαριστώ...Αιθηρόη Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 4088188550 .....

Την αγάπη μου σε όλους...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ 29 Σεπ - 23:06:50

Επειδή δεν είμαι κ στα καλυτερά μου....

Θα λείψω για λίγο....αλλα η παρουσια μου θα είναι εδώ άσχετα εαν μιλάω ή όχι.Ξέρω λάθος ώρα το κάνω αυτό αλλα...πραγματικα δεν μάρεσει που είμαι έτσι....οπότε καλύτερα να "κρυφτώ" λίγο μέσα μου....

Να προσέχετε τον εαυτό σας...θα τα πούμε σύντομα...


Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 133458cmvhcgwkjtwoman20
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
angels1

angels1


Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ 29 Σεπ - 23:46:36

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 2238522814 Καληνύχτα ΙλιαΔωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 2238522814
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 3 Οκτ - 19:34:03

Να μην κρυφτείς μέσα σου... να "φανερωθείς"... κατανοείς τι εννοώ...

Η κρούστα είναι... τίποτα άλλο... δεν θέλει πολύ για να ραγίσει και να σπάσει...

Χαμόγελο... Αν δεν φέρεις εσύ την αντίρρηση και την επανάσταση στην καρδιά σου... τότε ποιος;

Νικητής ή ηττημένος;

Είναι μια απόφαση, που μπορείς να πάρεις μόνο αν πραγματικά συνειδητοποιήσεις που και πώς έχεις φτάσει...

Βαθιά ανάσα και... χαμόγελο... ψυχής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ 3 Οκτ - 22:54:34

Ευχαριστώ...ναι το κατανοώ...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 2540295108

Αλλα....Όσο "φανερωνόμαστε" κ όσο συνειδητοποιούμε τι είμαστε τόσο πιο μόνοι νιώθουμε...αλλα θα το ξεπεράσω και αυτό που θα πάει...

Ευχαριστώ κ πάλι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι 4 Οκτ - 8:07:03

Υπάρχουν κι άλλοι σαν κι εμάς. Καταβάθος κανείς δεν είναι μόνος του. Μην στεναχωριέσαι ilia μου!!! Κάτι είχα γράψει στην Αιθηρόη και μου είπε κάτι που μπορεί να σου φανεί χρήσιμο. Θα στο κάνω επικόληση όπως το έγραψε.


Μου είπε ότι { το να ανακαλύπτουμε τι είμαστε, μπορεί να μας τρομάζει και να είναι δύσκολο, αλλά αξίζει τον κόπο... Και σοφό είναι, να το χρησιμοποιούμε ως μέγα ευτύχημα. Διότι είναι η ένδειξη που χρειαζόμαστε για το πού ανήκουμε... είναι το σπουδαίο σημάδι, που μας δείχνει τον δρόμο για το Σπίτι μας... είναι η αναγνώριση του παρόντος σκοπού... είναι ο σπουδαιότερος λόγος για να μην νιώθουμε μόνοι... διότι μόνος δικαιολογείται να νιώθει εκείνος που δεν ξέρει ποιος είναι, ποιοι είναι οι δικοί του, από πού ήρθε, πού πάει, ποιο σκοπό επιτελεί... } Δεν είναι πολύ ωραίο; Γι αυτό σου λέω να μην στεναχωριέσαι καθόλου!!! Σε φιλώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Στο μυστικό μου δωμάτιο.
» Δωμάτιο Πανικού
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Δωμάτιο για τα νεύρα...πολεμικές τέχνες....
» Μαύρο σημάδι στην Μεσόγειο - Πύλη του κάτου κόσμου;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ILIA-
Μετάβαση σε: