H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...

Πήγαινε κάτω 
+18
elgr
desper !!!
Αχιλλεας !!!
ANIMA
inei777
ξωτικο
kOkOna m
ΑΒΡΑΞΑΣ
kirka
gerakina
sofaki
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
maggisoula
Αιθηρόη
ioessa
angels1
Nenya
ilia
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 22 Μάης - 20:06:58

Αγαπημένοι μου....οι ενέργειες είναι έντονες....χθες μου πόναγε το τρίτο μου μάτι λίγο...και οι εικόνες πολλές...μην ξεχνάτε αυτό που είπα πιο πάνω...όλα καλά....

Προσοχή παρακαλώ...την αγάπη μου σε όλους...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 2540295108
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ 23 Μάης - 10:11:10

Αυτός ο μήνας ήταν πολύ παρ΄αξενος! Κακός έμοιαζε αλλά νομίζω έφερε και πολλά ξεκαθαρίσματα. Μα ς τσατάλιασε!!! Αλλάααααααα.....όλα καλά στο τέλος. ¨ετσι γίνεται πάντα. ¨ολα πέρνουν την θέση τους πάλι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ 25 Μάης - 20:57:35

Αχ maggisoula εμένα να δεις πως με έκανε αυτός ο μήνας...βασικά σχετική ηρεμία είχα μόνο μια ένταση ..θυμό...δεν μπορω να το εξηγήσω ένωθα με όλους κ με όλα...όλα καλά όμως...οι ενέργειες φταίνε χαχχα ρίχνω εκεί την ευθύνη χαχα...

Πάντως δεν είμαι κ πολύ αγάπη και φως τελικά...όσο κ να αγαπάω τους ανθρώπους όσο κ να έδεινα τα πάντα...δεν ξέρω το πολύ φως δεν το έχω κ πολύ σε εκτίμηση..κάτι τσινάει μέσα μου οταν ακούω συνέχεια να λένε πολεμιστές του φωτός κτλ...θεωρώ λίγο "αστείους" αυτούς τους όρους....

Χμμμ και το θέμα είναι πως δεν με ενοχλεί καθόλου μα καθόλου να πω την αποψη μου και ας ενοχλεί...όλα γύρω μας είναι ρευστά και αυτό που ζούμε στην ουσία δεν το ζούμε...θέλω τόσο πολύ να κάνω αυτά που θέλω οχι αυτά που πρέπει...θέλω να είμαι ελεύθερη γιατί είμαι ελεύθερη....θελω να πλακώσω 5-6 γιατί απλά μου γυρίζουν το μυαλό μου...δεν μπορω να εκφραστώ κιόλας μου βγαίνουν ιαπωνικά...

Και όλο αυτό το θέμα με την αγάπη ...κανείς δεν ξέρει τι πραγματικά είναι να αγαπάς ακόμα...καλη η αγάπη αλλά κ η επίγνωση καλύτερη...

Και αυτοί που έρχοντε-ήρθαν να ελένξουν θέλουν μερικοί και όχι το "καλό"..συμφέροντα παντού...Ξανατονίζω την ΠΡΟΣΟΧΗ γιατί πραγματικά δεν είναι όλα όπως φαίνοντε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ 26 Μάης - 6:52:31

rrros σάυτά που σήμερα είπες. Είναι σαν να άκουσα και μένα μέσα σ' αυτά. Καλη σου μέρα, καλή σας μέρα, :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ 26 Μάης - 11:22:21

nnan arigatou!!!ευχαριστώ για το τριαντάφυλλο ...τα λατρεύω...

Καλή σου μέρα γλυκιά μου...καλή μέρα σε όλους...να μην ξεχνάτε να χαμογελάτε...αφήνει τους άλλους να αναρωτιούντε χαχχα...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 14724201 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ 2 Ιουν - 22:29:35

Πραγματικά....είναι γελοιά η ονομασία "πολεμιστές του φωτός" ....κ λένε κιόλας μερικοί "θα έρθουν φιλικοί εξωγήινοι.."κτλ...καλά αυτό το φιλικοί μην το δέσετε κιόλας κόμπο...όλοι κρύβουν κάτι απο πίσω...δεν λέω υπάρχουν κ κάποιοι "καλοί" αλλά δεν είναι όλοι έτσι...κ αν πεις κ κάτι θα σου πούν αυτοί που είναι γεμάτοι με "αγάπη κ φως" εσύ αντιδράς ακόμα παλεύεις με τον εσωτερικό σου εαυτό...και θα πρέπει να έχεις αγάπη κ φως για να αναληφθείς κ είσαι αντιδραστική...απο πότε το να λες την αποψή σου ειναι αντίδραση κ δείγμα οτι δεν έχεις αγάπη μέσα σου???απο πότε άρχισαν όλοι να βάζουν "ταμπέλες" για όλα??? Δεν άσχολούμε πλέον γιατί απλά νιώθω πως οτι κ να πω για μερικά πράγματα λάθος θα καταννοήθουν...κ για αυτό ευθύνοτε κάποιοι που απλά δεν τα εξήγησαν σωστά στους ανθρώπους που μερικοί περιμένουν πως όταν πάμε στην επόμενη διάσταση θα έχουν υπερδυνάμεις ή πως δεν ξέρω κ εγω τι....

Το οτι νιώθω απλά μια αδιαφορία είναι καλό?κ οτι είμαι ήρεμη πολύ?ίσως κ να είναι...το οτι είμαι ήρεμη δεν σημαίνει πως δεν κάνω αυτά που είναι να κάνω ή οτι αδιαφορώ απλά με αφήνουν αδιάφορη τα διάφορα που λέγοντε γιατί τα περισσότερα δεν είναι έτσι...

Πωωω πάλι είπα πολλά χαχχα...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 2238522814 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 312708591 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ANIMA

ANIMA


Ημερομηνία εγγραφής : 13/11/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 47

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 11 Ιουν - 8:12:44

Αποφασισα να το γραψω εδω τελικα,δεν ξερω αν εκανα καλα!!

Απλα θελω να επιβεβαιωσω κι εγω οτι οι ενεργειες που νιωθω εδω και εναμιση μηνα
ειναι πολυ εντονες και οσο πανε κορυφωνονται!!Αυτα....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ 13 Ιουν - 9:54:59

Άντε και φύγαμε σ άγνωστα μέρη άντε και φύγαμε γεια σας παιδιάααααααααααααα!!!! λέει το τραγούδι! Τι έπθαες illia μου; Πολύ επιθετική είσαι τελευτα΄ια!!! Μάλλον αγριεμένη. Γουοτ ισ ρονγκ; Τι έπαθε το κοριτσάκι μας; Να βάλομεν ένα χεράκι; Εγ'ω π΄αντως δεν βρίσκω γελοία την ονομασία πολεμιστές του φωτός. Κι εδώ που τα λέμε όπως και να τους πουμε το ουσιαστικόν ε΄ιναι ότι υπάρχουν. Πολεμιστές είμαστε όλοι. Πολεμιστές του τάδε απλά προσδιόρίζει την θέση του καθενός μας στα πράγματα γενικά και ειδικ΄α και την θέση μου σ αυτό το απέεεεεεεεεεεεεεεεεεεραντον σύμπαν! Τεσπά!

ΑΝΙΜΑ μου με βρίσκεις σύμφωνη στην αίσθηση σου! ¨ετσι είναι κι εγώ το νιώθω πολλές βδομάδες τώρα. Αλλά τελευτα΄ια είναι πιο έντονα τα πράμματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ 15 Ιουν - 19:16:43

Ναι οι ενέργειες είναι έντονες...πολύ....maggisoula και χαλαρή είμαι...δεν έχω καν αγριέψει...φαντάσου!χαχαχα...απλά γελάω με όλα....όπως άρεσει στον καθένα να λέγεται σωστά θα συμφωνήσω μαζί σου...η έννοια όμως η ουσιάστική διαφέρει απο αυτό που νομίζουν και λένε..τεσπα...ο καθένας πράττει...σκέφτεται και νιώθει όπως αυτός κ η ουσία του νομίζει....

Μην περιμένετε να γίνουν οι αλλάγες αν δεν γίνουν εσωτερικές αλλαγές στον καθένα....και μην πιστεύεται πως όλοι που ήρθαν ή θα έρθουν θα είναι οι καλοί κτλ.... να "κοιτάτε" σωστά και να "ακούτε" σωστά...

Όλα καλά...Είμαι εδώ και λίγες μέρες Ελλάδα και πέρνω δυνάμεις...χεχε...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 274208589 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 2986840390 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 1624595439
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 6 Αυγ - 19:54:39

Ο καθένας μας βοηθάει με τον τρόπο του...συγνώμη που δεν είμαι συχνά πλέον μέσα στον ναό...να΄στε όλοι καλά...Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 4245108374 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 2238522814
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 6 Αυγ - 21:21:58


rrros
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ 22 Αυγ - 19:45:37

nnan υπέροχο!ευχαριστώ!Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 894006417 Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 4088188550
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ 19 Σεπ - 20:43:15

Είμαι κάτι που σίγουρα δεν μπορείς να ελένξεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 20:52:28

Μαύρο σύννεφο πλησιάζει με τον Χάρο μπροστά...

Και απλώνεται σε όλη την πλάση....

Όλοι είναι μαζεμένοι και περιμένουν το σκοτάδι...

Αίμα...θάνατος πλησιάζει και όλοι είναι μαζεμένοι...."καλοί" "κακοί"...

Το σκοτάδι περιμένουν για να ξεκινήσει η μάχη...

Μαύρη πύλη απο πάνω απλώνεται σιγά σιγά...

Είναι πολλοί πληγωμένοι....

Τι άλλο θα κάνουν να μας λυγίσουν και άλλο?απορούν... κ το σύννεφο κοιτάζουν που απλώνεται...

Θα παλέψουν εκεί πέρα για να μην φτάσει στην Γή....

Θάνατος...και αίμα....μα φόβος κανείς....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ 11 Οκτ - 20:57:29

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Fantasycities74381
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 16 Οκτ - 12:03:09

ilia έγραψε:
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Fantasycities74381

Συνεχίζουμε,πάμε πάλι μέχρι να..... και για όσο χρειαστεί
Κάθε μέρα-νυχτα και στιγμή.Εξω,μέσα,γύρω μας οι μάχες.
Ακούραστοι οι εχθροί,απο τις πλάνες μας,θρέφονται και αντέχουν.
Αξέχαστη ελευθερία και υπόσχεση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ 17 Οκτ - 12:47:33

κλαπ! www :hg: gg6
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ 2 Νοε - 23:23:42

Και η μάχη τελείωσε το σκοτάδι έφυγε...

Χαρά μεγάλη...αλλά το σκοτάδι άφησε πίσω βασανισμένες ψυχές...

Απλά για λίγο έφυγε αλλά η μάχη δεν τελείωσε ακόμα....

Όλα καλά....ας γιατρέψουμε λίγο τις πληγές μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 5 Νοε - 21:27:33

Διαβάζω όλα όσα γράφοντε εδώ...

Για να πώ την αλήθεια παρατηρώ...και σκέφτομαι...μήπως τελικά αντί να πηγαίνουμε μπροστά κολλάμε στις ερωτήσεις?

Καλό είναι να ρωτάμε..εγώ ποτε δεν ρώτησα όλα αυτά πάντα τα έβρισκα...με έβρισκαν...

Μήπως κάποιοι βιάζοντε να καταλάβουν κάτι που στο τέλος δεν θα το δεκτούν? Τριγύρω βλέπω ανθρώπους να το παίζουν οτι γνωρίζουν...αλλά αυτός που έστω έχει μια γνώση (διοτί πλήρη γνώση δεν μπορείς να πείς πως έχεις) θα κάνει πως δεν ξέρει...

Έμαθα τόσα χρόνια να κρύβομαι γιατί τώρα πρέπει να μιλήσω?συγνώμη αλλά εγω δεν πάω με το ρεύμα δεν έμαθα έτσι...μιλάω όποτε και αν θέλω...κάνω οτι εγώ θεωρώ σωστό...

Όταν κάποιοι εδώ και αίωνες προστατεύουν δεν θα μπούν στην διαδικασία να εξηγήσουν τι προστατεύουν...ποτε...γιατί....απλά θα κάνουν αυτό που μπορούν...

Συγνώμη αν ακούγομαι κάπως...αλλά πραγματικά δεν νομίζω πως όλα είναι τόσο απλά....θες να γνωρίσεις μια αλήθεια που δεν θα μπορέσεις να δεκτείς όχι γιατί δεν έχεις το μυαλό να την καταλάβεις αλλά γιατί ο νούς ο ανθρώπινος δεν μπορεί να την καταννοήσει σωστά...

Όλα παρερμηνεύοντε...όλοι καταννοούν αυτά που μπορούν γιατί εμείς να τους χαλάσουμε την πραγματικότητα που θέλουν να έχουν και μπορούν να δεκτούν?

Και βέβαια θέλω να βοηθήσω και βέβαια είμαι πάντα έτοιμη...αλλά ποιος μπορεί να καταννοήσει τον πόνο όλων αυτών που είναι στην πρώτη γραμμή?και όχι γιατί τους έβαλαν αλλά γιατί ήθελαν να είναι εκει?

Περίμενα μια αλλαγή απο τους ανθρώπους αλλά απογοητεύμαι...περιμένουν την αλλαγή απο εμας...νομίζουν πως η αλλαγή θα είναι αν μάθουν κάτι παραπάνω...αλλά η αλλαγή πρέπει να γίνει μέσα τους...

Δεν είμαστε εδώ για να κάνουμε την αλλαγή σε αυτή την διάσταση είμαστε εδώ για να προφυλάξουμε τις όποιες επιπλοκές στην αλλαγή αυτή...

Είναι τόσο λεπτό το πέπλο πλέον που βλέπεις άνετα...είναι τόσο λεπτό που πλέον "είμαι εδώ" συχνα....

Μακάρι κάποτε οι άνθρωποι να αλλάξουν για να μπορέσουμε κάποιοι να ολοκληρώσουμε αυτό που κάνουμε...ο κύκλος κουράζει....και όσοι έχουμε ξυπνήσει βλέπουμε τα ίδια και τα ίδια....

Είμαι από αυτούς που μου αρέσει να είμαι εδώ για διάφορους λόγους ίσως επειδή τελικά το ανθρώπινο είδος μου κέρδισε ένα μέρος της ψυχής μου αλλά αυτό δεν σημαίνει πως θέλω να είμαι εδώ για άλλους αιώνες....

Σας αγαπώ αλλά θέλω να γυρίσω πίσω μόνιμα...με περιμένουν πολλά...

Πολλά είπα πάλι...

Καληνύχτα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 5 Νοε - 21:36:57

ilia; κοίτα στα pm
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 5 Νοε - 21:51:13

ναι το είδα και σου απάντησα Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 1662243607
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 5 Νοε - 22:02:33

hh hh hh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ 5 Νοε - 22:06:37

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 1545505134
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ 21 Νοε - 22:04:30

Προτιμώ να είμαι στο σκοτάδι παρά στο φώς τους....Στο σκοτάδι υπάρχει το πιο δυνατό φώς....Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...   Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ 18 Ιαν - 13:39:37

Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο... - Σελίδα 10 265655849 ίλια πουουουου είσαι; Χάθηκες όλα καλά;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δωμάτιο σκέψης....το μαύρο δωμάτιο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το δωματιό μου ....η μουσική μου!
» Στο μυστικό μου δωμάτιο.
» Δωμάτιο Πανικού
» Δωμάτιο για τα νεύρα...πολεμικές τέχνες....
» Μαύρο σημάδι στην Μεσόγειο - Πύλη του κάτου κόσμου;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ILIA-
Μετάβαση σε: