H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Τα παλιοσίδερα..

Πήγαινε κάτω 
+13
spitha
15katerina
princess4
anarhos
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
markos
gerakina
Αιθηρόη
maggisoula
ioessa
ilia
Nenya
angels1
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 5 Οκτ - 15:33:08

εμ.. σου είπα ότι τα γυαλιά σου είναι βρώμικα και θέλουν καθάρισμα!
και το πρωϊ που είπες οτι κατι αλλαξε και δεν σε βλεπουν και πεφτουν πανω σου, ηθελα να σε ρωτησω, γιατι; ποτε δεν επεφταν πανω σου και σου καναν χωρο να περασεις; Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 2707236321 Δηλαδις; Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 4196041389
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 5 Οκτ - 15:37:35

Αχ συννεφάκι , συννεφάκιιιι...


παει η μπορα..περασε
εφυγε,παει
και πισω πια δεν γυριζειιιιι ωχ...





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ 5 Οκτ - 15:58:32

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Images?q=tbn:ANd9GcSQO0B2vW1jT776pYW10qCFUy4QhhRNPtuhuZOdc8SrVP4pA9FYW0sUKw

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Images?q=tbn:ANd9GcQhlffrMZ8mFDx1pCXPDuh1WW0EmNilWLGrGTsbdjjhwOuowYJAcg
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 9:31:53

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 3678868925 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 3678868925 Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 3678868925

Τσουζει ε; τσουζει ε;

Και βεβαια με τσουζει, ειναι δυνατον να μην με τσουζει... Οταν ανοιγω τον κηπο, βρισκω συνεχεια αυτο το αναθεματισμενο 403 και ντρεπομαι εγω πιο πολυ απο εσας.Αν δεν ειστε χαρουμενοι που δωθηκε μια τετοια θεση , σε μια σας αναμνηση μεσα στον Κηπο, και μεσα σε καθε Κηπο,τοτε...

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΑΝΘΙΣΕΙ Ο ΚΗΠΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΣΑΣ

Και στο κατω κατω της γραφης, αν ειστε οι ιδιοκτητες της Στιγμης γιατι τις δημοσιευετε εις Κοινη Θεαση;;
ΔΕΝ Υπαρχουν ιδιοκτητες στον Κηπο της Ζωης παρα ΜΟΝΟΝ κηπουροι για να τον φροντιζουν.
ΑΜΑΝ ΠΙΑ! δις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 9:52:23

Ωχ! Ποιος πείραξε το κορίτσι μου; Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 2263251855
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 9:53:19

Και τι είναι9 το 403;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 10:00:05

forbidden image probably out of request of the user! Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 3678868925 Τωρα πρεπει να τα κοιταξω παλι ολα ενα ενα , αλλα δεν παραπονιεμαι γι'αυτο :(

Κατα τα αλλα :D ευχομαι στην Υγιεια σου μαϊσουλα μου.
Πάω να βάλω καμια σκουπα γιατι αυριο εχουμε επισκεψεις Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 4196041389
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 10:06:11

Σ ευχαριστώ πάαααααααααααρα πολύ που μου δωσες να καταλάβω!!!!!!!!Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 743589328
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 10:22:40

Μισό σου χω κι εγω αφιέρωση!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 10:23:57





Άντε και φύγαμε σ άγνωστα μέρη
κανείς μας δεν ξέρει πού πάμε, παιδιά•
ποτέ δε ρωτάμε πού βγαίνει ο ήλιος
ποτέ δε ρωτάμε ποιο δρόμο τραβά
λα λα λα, λαλαλα, λα λα, λα λα λα (2)
Άντε και φύγαμε σ άγνωστα μέρη
άντε και φύγαμε, πάμε παιδιά

Κάθε ξημέρωμα που ξεκινάμε
το αγαπάμε και μας αγαπά•
δε μας τρομάζουνε τ ανεμοβρόχια
μέσα στο πρόγραμμα είναι κι αυτά
λα λα λα, λαλαλα, λα λα, λα λα λα (2)
Άντε και φύγαμε σ άγνωστα μέρη
άντε και φύγαμε, πάμε παιδιά

Ένας στην πρύμνη, άλλος στην πλώρη
και το καράβι μας πάει μπροστά•
δεν έχει άγκυρες και καπετάνιο
και δε γυρεύει να πιάσει στεριά
λα λα λα, λαλαλα, λα λα, λα λα λα (2)
Άντε και φύγαμε σ άγνωστα μέρη
άντε και φύγαμε, πάμε παιδιά

Κι όταν η νύχτα τα δίχτυα απλώνει
χιλιάδες ήλιοι μες στην καρδιά•
δεν έχουμε όνειρα, λύπες κι ελπίδες
ζούμε, υπάρχουμε σαν τα πουλιά
λα λα λα, λαλαλα, λα λα, λα λα λα (2)
Άντε και φύγαμε σ άγνωστα μέρη
άντε και φύγαμε, πάμε παιδιά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 15:26:40

aufiderzein..

(It is spelt Auf Wiedersehen...auf Wiedersehen

see you again/see you soon)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 15:28:16

maggisoula έγραψε:
Σ ευχαριστώ πάαααααααααααρα πολύ που μου δωσες να καταλάβω!!!!!!!!Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 743589328


χαχα βαζω τα Δυνατα μου χαχα


να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 15:52:31

Το βλέπω!???!! Μην ξεγοφιαζεσαι άστο!!!&%@!=&'""=%&!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 15:53:36

Τρελή!! σσσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ 8 Οκτ - 15:58:11

Τώρα; Καλύτερα;
βιολί τελικα το βιολι αμα το κανεις παραθεση ειναι το 10 το καλο χεχεχε

συγνωμη μαϊσουλα, καμια φορα τα φρενα μου δεν πιανουν καλα. Ευχομαι να μπορεις και να εχεις Δυναμη να με ανεχεσαι, ... ωχ

χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 7:45:08

Nann μου σ'ευχαριστώ πάαρα πολύ μέσα από την καρδιά μου!!! ανθη να

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 8:35:33

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Festivalincordoba19Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Festivalincordoba9Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Festivalincordoba14Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Festivalincordoba5



Κοίτα τι έφερα εγώ στα παλιοσίδερα σου γκρινιαρούκα μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 9:43:26

Να σου πω εσένα καλλιτέχνη! Θέλω ν αλλάξω τ αβαταρ μου! Καμιά ιδέα; Να σου στειλω καμια εικόνα δυο και να τις κάνεις επέμβαση; Θες; ΘΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 9:44:01

Που γυρνάς πρωί πρωί καλέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 9:50:43

αυτή διαδηλώνει ακόμα για τη μερκελ! Τι τσιγκελομάνα που ναι αυτη η γυναίκα η μέρκελ!!!!! την κοιτάω και χάνεται η νιρβάνα απο μέσα μου και θέλω να τις χώσω κάτι σφαλιάρες σβουρυχτές σχιατ σχιατ!!!!!!!! Βέβαια δε μου φταίει αυτή! Δεν ανέβηκε από μόνη της εκεί!!!!! Που σαι ωρε ξωτικιά;;;;;;;;;;; Σε συλήψανε; Χο χο!!! Είσαι η μόνη που θα φηναν αμέσω με τη μία. Κι εγώ επίσης. Μια φορά με πήγαν στο τμήμα. Αρπακώθηκα μ έναν ταξιτζή. ¨εγινε της που πουλάκι ξένο!!!! Ολόκληρη ιοστορία αστο να πάει. Και με πήγαν στο τμήμα. Ωχ παναία μ παναία μ!!!!! Έξω στη πύλη τώρα έχει μία λίστα ανακοίνωση..........ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟΥΣ.......πρώτη πρώτη πάνω πάνω. Μμμμναι......μόνη μου είμαι στη λίστα βασικά. Κερκίδα ολόκληρη κάνω σου λέω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 10:23:07

maggisoula έγραψε:
Να σου πω εσένα καλλιτέχνη! Θέλω ν αλλάξω τ αβαταρ μου! Καμιά ιδέα; Να σου στειλω καμια εικόνα δυο και να τις κάνεις επέμβαση; Θες; ΘΕΣ!!!

είσαι ανοιχτή καρδιά μαγισούλα μας και αυτή μου θυμίζει εσένα...

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 306440-1223412491_rainbow14

Δεν ειμαι αυτο που βλεπεις...
μεσα μου ζει μια ψυχη που εχει ταξιδεψει χιλιαδες χρονια στον χρονο...
πολλα κοστουμια φορεσε..κι αλλους τοσους ρολους επαιξε...
μνημες κατεγραψε...και γνωση συσσωρευσε...
εμπειριες και βιωματα πολλων ζωων συγκεντρωσε...


μπορεις να δεις μεσα μου?...μπορεις να δεις μεσα σου...?


πιο πανω και πιο περα απο το σημερινο σου και το σημερινο μου κοστουμι...
υπαρχει μια ψυχη ..δεν εχει χρωμα...δεν ειναι κοντη ουτε ψηλη..
δεν ειναι ομορφη ουτε ασχημη με των ανθρωπων τα κριτηρια ...


αν θελεις να την δεις ενας τροπος υπαρχει...
να ξεχασεις ποιος εισαι...να βγεις απο το ρολο σου ...απο το "εγω " σου...

να πεταξεις το κουστουμι που φορας...
και να γινεις ολα οσα εισαι...


να θυμηθεις....και να ενωσεις ..
το τωρα με το πριν...
το εξω με το μεσα...
το πανω με το κατω...
οπως ενα ζευγαρι που αγαπιεται ..
κι ενωνεται στην απολυτη γυμνια του...


ετσι μονο δυο ψυχες μπορουν να βιωσουν την απολυτη ενωση τους σε σαρκα μια ...
δυο "εγω" οσο κι αν προσπαθησουν παντα χωριστα θα ζουν σε δυο σωματα...


βαδιζε τον δρομο με ανοιχτη καρδια...εκεινη γνωριζει να σε οδηγησει
οπου χρειαζεται να εισαι...
στην πηγη σου ...στο ειναι σου...

ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΡΔΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 10:46:58

mikrouli11 ¨οντως μ αγαπάς εσύ αδερφέ μου! Είναι πολύ όμορφο και γαλήνιο. Δεν θα μου πήγαινε όμως. Βέβαια όμορφη είμαι δεν το συζητ΄ω΄!!!! Αλλά γαλήνιο δεν.......θέλει να έχει μια σφιγκοφωλιά κάπου γιατί είμαι και σφίγγα! μ αυτό το αβαταρ θα περιμενουν όλοι να δουν να γρ΄αφει ένα γλυκό όμορφο πλάσμα όμορφα και ζεστά. Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 3937927111 Ε δε βάζεις κορδελίτσες στον ρινόκερο!!!!

mikroulis11 σ αγαπαω στο πα; Αχ πόσο αγαπω την πνευματική οικογένεια μοπυ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 11:06:49

Αριστέα μου, μου συμβαίνουν διάφορα το τελευταίο διά-στημα, όπως, η συνχρονικότητα, να έρχονται πράγματα που πρέπει να σκεφτώ να δω, να μιλήσω εκεί ακριβώς που χρειάζεται… έτσι αυτό το ποίημα είναι ειδικά για σένα. Πέρα όπου θέλω να το ξαναδιαβάσεις γιατί σου κολάει γάντι… να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 11:40:28

Σας αγαπω παρα παρα παρα πολυ
και επειδη σας αγαπω παρα παρα παρα πολυ
θελω να μου επιτρεψετε λιγο να ξεκουρασω το μυαλο μου,
να κανω μια παυση
Εδω ειμαι μαζι σας και εγω και δεν περναει στιγμη που να μην σας σκεφτομαι
Αναφερομαι σε ολους, ακομα και σε σενα Πριγκιπεσσα. Ποιος λοιπον , ειναι ο απογοητευμενος, φιλη μου; Λαμψε, αλλα λαμψε ΜΟΝΗ ΣΟΥ, και αυτο δεν σημαινει οτι δεν σε αγαπω ή οτι θα σε απορριπτω, ενταξει;
Σας αγαπω γιατι ειστε Φιλοι μου.Για μενα ειναι ΟΛΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ μεχρι αποδειξεως του αναντιον, ναι του Αναντιον!
και επι ευκαιριας θα πω κατι
που αναφερετε σε εναν που μας διαβαζει και μας ....νιωθει και .... μας αγαπαει ..... (μπουχ μπουχ συγκινηθηκα), αλλα δεν εχει μιλησει ακομη.. εδω μεσα, που περιφερεται τις νυχτες σαν την κατσαριδα και μετα βγαινει στο ψευτικο Φωσ και προσπαθει να βιασει τις Ψυχες μας!!


Νομιζει!

αγαπητε, οταν κλεινει η αυλαια σου, εσυ θελεις να την κρατησεις συνεχεια ανοικτη. Για ΣΕΝΑ. Δεν εχεις αφησει ποτε χωρο να ανοιξει αυτη η αυλαια και για καποιον αλλον. Σε εχω δει μεσα στα ματια σου , ποσο πολυ αγαπας να τρως την ενεργεια των γυρω σου και να την απολαμβανεις.Και σε εχω σιχαθει!
Γιατι στην ουσια , μονος σου δεν εχεις καμια απολυτως Δυναμη, γινεσαι σακι και οχι ΑΣΚΟΣ. ΚΑΙ αυτο το ΦΟΒΑΣΑΙ.
Και εγω τετοιους Φιλους δεν τους ΘΕΛΩ. Οι Φιλοι μου με αγαπανε οπως ειμαι και να εισαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ. ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ;
Τα χαιρετισματα μου στην Λιανα και θυμισε της να πηγαινει να αναβει ποτε ποτε το καντηλι της θειας μου.
Αγαπητε...σταματα να κρυβεσαι πισω απο την κουρτινα, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ.


Υ.Γ Οσο για την Αγγελα....
ΞΕΡΩ τι ηθελες , αλλα εγω δεν αγαπω εσενα, ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΟΙΚΟ ΜΟΥ, ΤΟ ΓΕΝΟΣ ΜΟΥ και δεν προκειτε να σου κανω την χαρη ...

Υ.Γ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ ... Αδελφια,

ηθελα και γω να σας φερω ΟλΑ τα λελουδα του κοσμου
αλλα δεν χωρουσαν ολα ενα-ενα
τα βρηκα ομως
μεσα σε ενα βιβλιο ολα μαζεμενα.... να τα διαβαζετε στα παιδια σας...


Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Images?q=tbn:ANd9GcTNmc_Kuv8hDSEjjURZv9-owbFRVZZ5-XIcImgkwuGNKErfaFirnw ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΠΙΣΩ! Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 2707236321
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τα παλιοσίδερα..   Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 Icon_minitimeΤετ 10 Οκτ - 11:50:54

μαϊσουλα μ' , εχω μια υποψια για την φωτογραφια... αλλα εγω δεν θα στο εκανα ΠΟΤΕ αυτο.

ειπαμε ειμαι Τρελη αλλα εγω τους φιλους μου τους αγαπω και τους σεβομαι.

(μηπως αντι για σκουπα , ηθελες να βαλουμε αυτην;.... Στο λεω για να καταλαβεις τι υποψιαζομαι..)


Nenya, μην χανεσαι Σε αγαπαμε Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 3260818684, σε ευχαριστω και εγω. Δεν ξεχνω, την μερα που ολες φυγατε μαζι για να φτιαξετε το καινουργιο μας Σπιτι και την εργασια σας Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 2945718842 .
Το χω και σαν εικονα

Θυληκα με φουστανια που ανεμιζουν , φοδρες, χρωματα, αρωματα,τσιμπιδακια , ενα ντολμαδακι... που κυλησε πεφτοντας κατω μεσα στην φουρια μας,
ενα ξεχασμενο σκουφακι, μια παλια σκουπα.... αχ μακαρι να μπορουσα να μας ζωγραφισω.. Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 1059784619


Υπαρχουν φορες που τα Λογια ειναι περιττα.. Τα παλιοσίδερα.. - Σελίδα 12 1472744271
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τα παλιοσίδερα..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 30Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: NNAN-
Μετάβαση σε: