H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΔευ 14 Μαρ - 9:38:54

Και... επειδή το γέλιο είναι ισχυρό αντικαταθλιπτικό και ανάσα καρδιάς...
Σας παραθέτουμε τα πιο αστεία μηνύματα και σχόλια που έχουν γίνει στον χώρο μας...

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Milkma10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΣαβ 4 Φεβ - 18:34:24

το επομενο ερωτημα ειναι: Γιατι το αυγο της κοτας;
Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  4ytbp1d...... Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  62izy85.... .....Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Studsmatta.... Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Flat
....Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379 Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  1685985038
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΣαβ 4 Φεβ - 18:37:31

..συνεχιζω απο κει που ειχαμε μεινει απο τον προηγουμενο χωρο... Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  4u2ap3b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΣαβ 4 Φεβ - 18:40:33

ωχ.. λες τωρα να επηρεαστουν τα λαμογια και να μας εμφανισουν το ΚΑΝΕ
Κομμα.. ΑnonymousHD..Nοικοκυραδων...Ελλαδος (;)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΔευ 6 Φεβ - 13:07:52

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  1685985038 nnan moy κοίτα κοίτα!!! Το βλέπεις εκείνο το κτίριο στο βάθος πέεεεεεερα;;;;;;;;;;;;; Τι είναι ξέρεις;;;;;;;;;;;;;;;; Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2322626082 Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  3421137111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΚυρ 29 Ιουλ - 12:13:00

...Ξέρω..


Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Mona_lisa_troll_face_by_your_goddess-d399e5p.. ξέρω Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  1685985038
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΤετ 1 Αυγ - 12:12:26

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379

με 5 μήνες καθυστέρηση!!!! ξωτικό μου εσύ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΤετ 1 Αυγ - 12:19:31

η αλήθεια είναι ότι έχω ένα θεματάκι με τον χρ'ονο χαααα
Γεια μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΤετ 1 Αυγ - 12:22:23

τι θεματάκι καλή μου; ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!!!!!!!!!! αυτό δεν είναι θεματάκι!!!!!!!!!! Αυτό είναι τον Αύγουστο να εύχεσαι καλό πάσχα για το πάσχα που θα ρθει!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΠεμ 2 Αυγ - 20:50:23



Τα Χριστούγεννα ειναι πιο κοντά , ασε που παιρνουμε και δώρα τότε . Τι δώρα όμως ? μαλλόν θα ζητησω κάτι πιο φθηνο και ταπεινο από τον Αι Βαιλη να μου φέρει και να το βάλει μέσα στην χιλιομπαλωμένη κάλτσα που έχω απο τα προπερσι. Όσο για το τζάκι δεν το συζητώ ξέμεινα απο καυσιμα ,αραγε θα ερθει στο κρύο σαλονάκι μου ή λόγω του κρύου δεν θα με προτιμήσει? Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  3994858278 Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  265655849
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΠαρ 3 Αυγ - 11:37:59

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  1685985038 Αυτό είναι! Άλλα ντάλλα της Παρασευής το γάλα!!! Καλώς την!!! Δικιά μας κι εσύ!!!! Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379 Γεια σου ioessa μου!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΠαρ 3 Αυγ - 13:35:07


Μσγισούλα τι να κάνεις ? κρίση ειναι αυτή ,αντε και του χρόνου με υγεία Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379 Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379


Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  894006417 Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  1059784619
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΚυρ 5 Αυγ - 0:58:38

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Images?q=tbn:ANd9GcSWp7Zus7n76YR3Rq91939gIBtdnCn-Vu4rxJkoAkYpTqpGVoEF
εεεφθασε.. Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  1685985038
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΔευ 31 Δεκ - 13:10:39

Ναι...
με ακουετε;

Ποιός λέω ..ποιός ψήφισε κοκκινο στο χιούμορ;;;;

....

Ντριννννν

Ναι..
Ποιος ειναι;
Ποιον θελτε;
Γιατί; Ποιος είναι;
Η Σωτηρία.
Ποια;
Η Σωτηρία, εσεις ποιον γυρεύετε;
Τον Σταματη.. Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  3937927111

Υ.Γ
Αγιε μου, Βασίλη, σου γράφω να σε προλάβω μπας,
και να σου πω,
μπορει ηλιο ΝΑ ΜΗΝ εχουμε...
μια σανιδουλα ομως θα την χρειαστεις... Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379

Επίσης,

εδω κατω αποφασισαν να γιορτάζουν ,και τον Αϊ Μπιλ,
γιατι μονο αμα προσευχεσαι ,
μπορει να μπορεσεις να τους πληρωσεις .

Αγιε μου Βασίλη;

Μια σακούλα Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Images?q=tbn:ANd9GcQN5I1yHjDeSl7zcCfxsFKC8o6j9SHRHCs19UFGJfMRtfC_43h_zpSyV1A
να μου φέρεις,σε παρακαλω,
όπως καθε χρονο, να χει Αγαπη και Υγεια .
Ήθελα να στο τονίσω φέτος ,
εδω κάτω μεχρι τωρα ,χρονο με το χρονο ,μου φτανει ετσι..Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Images?q=tbn:ANd9GcS6zIkKqX9dC9vcl1ux6M3W24zoAWhvmZ-JwSo1r8ZRv-rn6OLa, ειπα να στο πω, μην τυχον και δεν το γνωριζεις, επειδη κοντευω να σκασω.. τστστσ

Κατα τα αλλα

Μερι Κριστμας ΧΟ ΧΟ ΧΟ

Θα τα ξαναπουμε το ΠΑΣΧΑ που θα σερβιρετε οβελια. Γεια μας!

Αυτο θα πει να εχεις χιουμορ και..
πονοκεφαλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΤετ 2 Ιαν - 16:50:25

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  2473281379ξωτικιά μου εσύ!!!! Χαχαααα! Αυτή με τη σακούλα ααχχχχχχχχχχ Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  1685985038!!!! Το λοιπόοοοονΑστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  265655849........μια που γινα μαγισούλα σου φέρνω εγώ δωράκια! Αγαπούλες τρυφεράδες χαμογελάκια αστεράκια και πολλά πολλά χρώματα!!!!!!!! Γιατί ο σάντα κλάους κρύφτηκε τον ψάχνουν οι ΦΠΑτζήδες γιατί σου λέει που τα βρίσκει αυτός και κάνει και δώρα; Παραμονή Χριστουγέννων και δεν είχα δώρα κάτω απ το δέντρο. Τα κρυβα!!! Μάνα δεν θα ρθει ο αγιος Βασίλης φέτος; Ρώτησε ο γιος μου! Γιατί πουλάκι μου τι δώρο θες να σου φ΄ερει φέτος; Τον ρωτάω. ¨ενα καινούργιο κινητό. Μου απαντάει. Δεν θα ρθει μόλις έπαθε εγκεφαλικό! του λέω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΤρι 10 Μαρ - 20:55:47

Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  15pso60





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΠαρ 2 Δεκ - 8:27:00

ΑΓΙΕ ΒΑΣΙΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ  !!!!!



Άκου να δείς τι γίνεται εδώ κάτω...

Καταργούμε την πλαστική σακούλα.
Ναι! Τί με κοιτάς;

Θα γυρίσουμε στο καλάθι.
Παραδοσιακά. χτίζω και φούρνο.

'η μάλλον μου τον χτίζουνε..
αλλά ας μην χαλάσουμε την γιορτινή μας διάθεση     ..

α ναι Αγιο Βασίλη, το καλάθι να ναι μικρό.

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ  ho ho ωχ

Υ.Γ σε παρακαλω να πεις στο ξωτικο να προσεχει πως τα πεταει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...    Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...  Icon_minitimeΠαρ 30 Δεκ - 12:18:31

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αστεία μηνύματα και σχόλια από μέλη του Αόρατου Ναού...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αστεία άρθρα - κείμενα - γελοιογραφίες στο Ίντερνετ...
» Αριθμολογικες μελέτες για τους φίλους του Αορατου ναου.
» Αιθηρόη προσπαθώ να σε βρω μεσω του Αορατου Ναου κ δεν ειναι ευφικτο..
» ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ
» αστεια βιντεο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΝΑΨΥΧΗΣ :: ΜΕΤΑΞΥ ΑΣΤΕΙΟΥ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΥ-
Μετάβαση σε: