H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Alicetwilight89

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alicetwilight




Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2016
Αριθμός μηνυμάτων : 1

Alicetwilight89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Alicetwilight89   Alicetwilight89 Icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν - 10:45:15

Παιδιά η Αλίκη είμαι άλλαξα email για αυτό ξανά γράφτηκα Ηλιοδωρε nann ionesaa i ame come back. Eνημερωστε τον Λεωνίδα να ξέρει .περιμένω emmanouil bi ka tsou και illia και Βαγγέλη εαν στο Alicetwilight89 είχατε στείλει κατι καντε το copy paste να σας απαντήσω.Μου λείψατε χάθηκα γιατί έπεσα από το ποδήλατο και έσπασα στο δεξί πόδι το μεγάλο δάκτυλο είμαι μια Εβδομάδα με νάρθηκα.Ηλιωδωρε nann και ionesa στείλτε σε προσωπικό τα email σας.Ηλιοδωρε ελενξε τό e-mail σου νομίζω οτι το δικό σου το θυμάμαι.Φιλάκια όταν μπορώ θα σας στείλω στον καθένα σας σε περίπτωση που δε διαβάσετε εδώ τι σας γράφω.Βαγγέλη ο θεός δε κοιμάται εμείς κοιμόμαστε βαθιά τον ύπνο του δικαίου να μασταν και λίγο Άγγλοι σήμερα μα όχι παρακαλάμε την κάθε Μέρκελ και τον κάθε ανάπηρο στο μυαλό όπως τον Σόιμπλε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Alicetwilight89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alicetwilight89   Alicetwilight89 Icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν - 9:02:26

Περαστικά σου Alice, σσσ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Alicetwilight89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alicetwilight89   Alicetwilight89 Icon_minitimeΔευ 13 Μαρ - 11:49:42

nnan έγραψε:
Περαστικά σου Alice, σσσ
Παιδιά καλος σας βρηκα και πάλι , επεστρεψα πίσω πως είστε; emmaniuil, nann,Ionessa, Ηλιοδωρε ,Βαγγέλη με θυμάστε; Ελπίζω να μοιραστούμε ξανά αυτο το όμορφο ταξίδι μου λείψατε όλοι φίλοι του Ναού
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Alicetwilight89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alicetwilight89   Alicetwilight89 Icon_minitimeΔευ 13 Μαρ - 12:54:38

Alicetwiligh έγραψε:
nnan έγραψε:
Περαστικά σου Alice, σσσ
Παιδιά καλος σας βρηκα και πάλι , επεστρεψα πίσω πως είστε; emmaniuil, nann,Ionessa, Ηλιοδωρε ,Βαγγέλη με θυμάστε; Ελπίζω να μοιραστούμε ξανά αυτο το όμορφο ταξίδι μου λείψατε όλοι φίλοι του Ναού
Μπράβω Alice,
καλως ήρθες ξανά!
Πολύ χαίρομαι που εμφανίστηκες κι ελπίζω όλα όσα ήταν στο παρελθόν εκείνα που σε βάραιναν,
τουλάχιστον σήμερα να μην σε προβληματίζουν...  

να ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Alicetwilight89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alicetwilight89   Alicetwilight89 Icon_minitimeΔευ 13 Μαρ - 13:01:06

Σου έστειλα μήνυμα κοίταξε το.Πάντως χαιρομαι που έιμαι ανάμεσά σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Alicetwilight89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alicetwilight89   Alicetwilight89 Icon_minitimeΔευ 13 Μαρ - 14:47:27

Καλως ηλθες και παλι Alice . .. :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alicetwiligh

Alicetwiligh


Ηλικία : 35
Τόπος : ΕΛΛΆΔΑ
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 13/03/2017
Αριθμός μηνυμάτων : 74

Alicetwilight89 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Alicetwilight89   Alicetwilight89 Icon_minitimeΤρι 17 Οκτ - 11:35:18

Τι γίνεται εδώ στον Ναό ? Τι φτιάχνει ο Λεωνίδας η αλλάξαμε διαχειριστή ? Για να σας γράψω αναγκάστηκα να κατεβάσω και να γραφτώ στο topic ούτε ξέρω πως λειτουργεί τα μηνύματά που είναι;; Στείλτε προσωπικό ένας να δω που βρίσκονται

Στάλθηκε από την εφαρμογή Topic'it
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Alicetwilight89
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ-
Μετάβαση σε: