H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Κοκαλάκι Της Νυχτερίδας

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
PenDragoN(HoLe17)

PenDragoN(HoLe17)


Ηλικία : 29
Τόπος : Greece
Αιγόκερως
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2015
Αριθμός μηνυμάτων : 1

Κοκαλάκι Της Νυχτερίδας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κοκαλάκι Της Νυχτερίδας   Κοκαλάκι Της Νυχτερίδας Icon_minitimeΤετ 17 Ιουν - 6:34:32

Καλησπερα σε ολους και να 'σται παντα καλαα.....
        Θα θελα να κανω μια ερωτηση με βαση την απορια μου πανω στο θεμα....
Ενας φιλος μου ειπε πως βρηκε μια νυχτεριδα ζωντανη στην ταρατσα της πολυκατοικιας του.....ε ωρεα του λεω τωρα τι μπορω να κανω εγωω????και μου λεει να μου λυσεις μια απορια.....μου ειπε πως ηθελε να μου την φερει για να του "φτιαξω" το λεγομενο κοκαλακι της νυχτεριδας αλλα δεν μπορουσε να μου το πει ελεγε.....και μετα μου λεει πως μπηκε σε ενα σαιτ και εψαξε για το ολο θεμα και φοβηθηκε....του ειπα γιατι φοβηθηκες τι εγινε???και μου ειπε εγω την νυχτεριδα την ειχα 4 μερες σε μια σακουλα....καλα του λεω εισαι σοβαροςς???γιατι δεν μου το ειπες την στιγμη που την βρηκες???δεν ηξερα λεει πως να σου το ελεγα  και το ξεχασα  μετα απο 2 μερες.....τι διαβασες του λεω...και μου λεει πως αν βρεις ζωντανη νυχτεριδα και την παρεις εσυ και πεθανει στα δικα σου τα χερια προτου να της "παρεις" το κεφαλακι της και να τελεσεις αφτο που πρεπει τοτε λεει η νυχτεριδα η ιδια σε βεβηλωνει λεει επειδη την τυραννησες.......και του λεω δηλαδη για να καταλαβω εσυ τωρα φοβασαι για τον λογο οτι θα σε βεβηλωσει η νυχτεριδα επειδη την αφησες να πεθανει...ναι ναι μου λεει....τι να κανω μου λεει πες κατι εσυ ξερεις απο αυτα τα πραγματα.....και του λεω πως οσα χρονια ασχολουμαι με αυτα τα πραγματα δεν ετυχε να ακουσω αλλα ουτε και να διδαχθω κατι τετιο οποτε του λεω μην στεναχωριεσαι......
            Και εγω τωρα ρωταω εσας εννοωντας τους μεγαλυτεους και εμπειροτερους για να μου λεισετε την ΑΠΟΡΙΑ.......υπαρχει περιπτωση να τον βεβηλωσει η νυχτεριδα επειδη την τυραννησε εν αγνοια του???? εαν ξερετε οτιδηποτε για αυτο το γεγονος σας παρακαλω πολυ απαντηστε με ειληκρινεια και σαφηνεια σε αυτο το θεμα διοτι ειναι κατι περα απο τα ορια μουυ.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κοκαλάκι Της Νυχτερίδας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Το κοκκαλακι της νυχτεριδας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: LADOSIFA :: ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ :: ΑΠΟΡΙΕΣ-
Μετάβαση σε: