H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

  Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




 Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω!    Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Icon_minitimeΠεμ 26 Μαρ - 13:23:46

Ένα!Διαμαρτύρομαι γιατί έχουν να με πουν γιαβρί μου,κοντά στον μήνα και με έχει πιάσει στερητικό
και 
Δύο!Καταγγέλω τις Πόντιες!Όχι όλες..δύο μόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




 Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω!    Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Icon_minitimeΤετ 1 Απρ - 19:59:28

Κοριτσάρα μου;;;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




 Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω!    Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Icon_minitimeΤετ 1 Απρ - 20:04:22



Ψιτ..αγριογκόμενα κι αυτή,δική σου έκφραση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

 Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω!    Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω! Icon_minitimeΠεμ 2 Απρ - 16:00:30

Ηρθααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  χε χε χε χε χε χε 
Εκανα το γύρω της Ελλάδας,λέμε τώρα, κι ιδούουου! Γιαβρι μου σε παράτησα μόνη σου μωρεεεεεεε!!!!!! Ειχα να νταντέψω εναν διμετρο, ξέρεις εσύ. Ολα καλά τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαμαρτύρομαι και Καταγγέλω!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ & ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ!-
Μετάβαση σε: