H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!

Πήγαινε κάτω 
+19
βαγγελης1234
zizanio
Λιακάδα
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ahilleas
Αθάνωρ
Αιθηρόη
Άρρητος
ioessa
stargate
Άρης
Σαπφώ
sofaki
ΠΕΛΑΣΓΟΣ
αόρατος ναός
Κρατερός
lordos
iam
maggisoula
23 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΤετ 10 Σεπ - 20:46:29

Λοιπόν τ ανοίγω εδώ για να ξέρουμε που θα σου μιλάμε αν θέλουμε κάτι από σένα. Μέχρι ν ανοίξεις ένα χώρο ξεχωριστό γι αυτή τη δουλειά που ν απευθύνεται σ εσένα τον διαχειριστή μας. Νομίζω χρειάζεται.
Το λοιπόν! Καλέ μου Λεωνίδα!!!! Μ έλιωσες με το βίντεο. Δηλαδή..........ουφ........Καταλαβαίνεις. Τεσπά.
Και μ αρέσει που ξεκίνησε το καναλάκι μας,μάλλον ο αναμεταδότης μας! Ωραία πράματα. Γενικά ωραία πράματα κατεργάζεσαι! www Να είσαι πάντα καλά κι έχεις την αγάπη μου-μας. Κι ελπίζω να είναι καλά. Κι όταν θα χεις νέα της πες της μας λείπει. Πολύ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠεμ 11 Σεπ - 13:06:34

Για το βίντεο που λες, ναι καταλαβαίνω. Και σταματάω εδώ. 

Να σου πω μόνο ότι το ολοκλήρωσα σήμερα, γιατί ως εχθές δεν ήταν στην τελική μορφή του. 

Όσο για το κανάλι στο Υou Τube, προς το παρών μετέφερα κάποια βίντεο που ήδη υπήρχαν από την Αιθηρόη. Μπροστά μας είναι όλη η εργασία.

Και με την ευκαιρία να πω σε όλους σας, εάν έχετε και θέλετε να προσθέσετε κάποια δικά σας βίντεο, πείτε το μου και θα το κάνουμε. Αρκεί βέβαια να είναι ανάλογα της θεματολογίας που θέλουμε να αναπτυχθεί. 

Καλή συνέχεια σε όλους και καλό χειμώνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠαρ 12 Σεπ - 9:22:35

Ναι το είδα και μ άρεσε πολύ. Αν και......προσπαθώ να καταλάβω τι σημαίνει γιατί έναν κόμπο πιεστικό τον νιώθω στο στομάχι και στο λαιμό. Γιατί αυτό το Σινάφι τίποτα δε κάνει τυχαία κι όλα κάτι βαθύ σημαίνουν, κι όλα κάτι σημαντικό έχουν να πουν. Τεσπά.
Κατά τ άλλα............μπράβο Λεωνίδα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iam

iam


Ηλικία : 36
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠαρ 12 Σεπ - 11:03:37

Λεωνίδα όλα ωραία καμωμένα! 

thenks Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΣαβ 13 Σεπ - 8:59:06

Καλημέρα να 



Αγαπητέ μας Λεωνίδα,

Στην 'Πύλη', πριν από αυτήν την διαταξη που έχεις δημιουργήσει τώρα, είχες μια άλλη που ήταν πιο συμμορφωμενη στο μάτι και πιο τακτοποιημένη για τα ταμπλετ. Αρχικά ήταν οι ενημερώσεις των θεμάτων και οι χρηστες σε συνδεση δεξιά και από κάτω , τα θέματα με τα εικονίδια.
Επίσης, είναι λίγο παράξενο , κάτω από κάθε θεματική ενότητα που έχει ήδη μια εικόνα να αναβοσβήνει και μία δεύτερη και όλο αυτό να αναβοσβήνει μέσα σε μια τρίτη  .. (σαν γεροντοκόρη κάνω.. χεχεχε)
μπρρ βιολί τουτ  ... εχ

Αγαπητέ μου Λεωνίδα  σε ευχαριστώ ανθη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΚυρ 14 Σεπ - 10:57:14

Δεν είναι η οριστική μορφή αυτή nnan. 
Πειραματίζομαι με κάποια πράγματα, και περιμένω να διορθωθούν κάποιες δυσλειτουργίες. 

Πάντως ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΚυρ 14 Σεπ - 15:47:27

Και εγώ σε ευχαριστώ να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΚυρ 14 Σεπ - 15:54:37

να με συμπαθάς, κάτι ακόμα

είναι "χτυπημένη" η ημερομηνία εγγραφής μου, από 9 αλλάζει σε 8 και ξαναλλάζει. Δεν γνωρίζω αν κάποιος άλλος παρατήρησε κάτι τέτοιο, με το δικό του λογαριασμό.
Σκέφτηκα να στο πω και αυτό, για όποτε έχεις χρόνο και μπορείς. :)

Καλό απόγευμα, Λεωνίδα μας
Καλό απόγευμα και στους υπόλοιπους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΤρι 16 Σεπ - 13:31:32

Λεωνίδα, πολύ ταλαιπωρία με το γράψιμο ... 
Γιατί; μου το κάνει έτσι ; 

Δεν μπορούσα να μορφοποιήσω σωστά μετά την "αποστολή" του μνμ τος το κείμενο μου, ενώ το είχα γράψει εδώ !

Τέλος πάντων! Δε πειράζει !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΤρι 16 Σεπ - 17:10:21

Πολύ όμορφα τα τακτοποίησες Λεωνίδα!
Μου αρέσουν και οι εκπομπές της υπογραφής της,είναι σαν να ανασαίνει η ίδια στον χώρο,το κανάλι,το βίντεο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΤετ 17 Σεπ - 20:27:34

nnan έγραψε:
να με συμπαθάς, κάτι ακόμα

είναι "χτυπημένη" η ημερομηνία εγγραφής μου, από 9 αλλάζει σε 8 και ξαναλλάζει. Δεν γνωρίζω αν κάποιος άλλος παρατήρησε κάτι τέτοιο, με το δικό του λογαριασμό.
Σκέφτηκα να στο πω και αυτό, για όποτε έχεις χρόνο και μπορείς. :)

Καλό απόγευμα, Λεωνίδα μας
Καλό απόγευμα και στους υπόλοιπους.


Τι εννοείς χτυπημένη, και με ποιο τρόπο και χρονικό διάστημα συμβαίνει η αλλαγή που λες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΤετ 17 Σεπ - 20:35:58

Ηλιόδωρος έγραψε:
Λεωνίδα, πολύ ταλαιπωρία με το γράψιμο ... 
Γιατί; μου το κάνει έτσι ; 

Δεν μπορούσα να μορφοποιήσω σωστά μετά την "αποστολή" του μνμ τος το κείμενο μου, ενώ το είχα γράψει εδώ !

Τέλος πάντων! Δε πειράζει !


Εννοείς πως το έγραψες, πάτησες αποστολή, και στην μετέπειτα επεξεργασία σε παίδεψε στην διαμόρφωση του;

Αν ναι, αυτό το διάστημα προσπαθούν να κάνουν κάποιες αναβαθμίσεις σε κάποια λειτουργικά του Forum, με αποτέλεσμα μια γενική δυσκολία χειρισμού. Αντιμετωπίζω κι ο ίδιος προβλήματα χειρισμού.

Φυσικό να έχεις ενοχληθεί. Λυπάμαι για την ταλαιπωρία, αν και δεν μπορώ να κάνω κάτι ο ίδιος γι' αυτό προς το παρών.

Ζητώ την υπομονή σας κι ελπίζω στην κατανόηση σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΤετ 17 Σεπ - 20:43:29

ladosifa έγραψε:
Πολύ όμορφα τα τακτοποίησες Λεωνίδα!
Μου αρέσουν και οι εκπομπές της υπογραφής της,είναι σαν να ανασαίνει η ίδια στον χώρο,το κανάλι,το βίντεο..


Δεν με εκπλήσσει η παρατήρηση σου. Εσύ είδες ανάσα, εγώ εντύπωσα παλμό και κίνηση.

Πάντως ακόμα πειραματίζομαι και παρατηρώ τις αντιδράσεις σας μέχρι να είμαι, κατά το ποσοστό που χρειάζομαι, σίγουρος για το πώς και πού θα καταλήξουν οι επεμβάσεις μου.


Καλό σας βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΤετ 17 Σεπ - 21:11:10

Καλησπέρα σας.

Λεωνίδα, αυτό συμβαινει ή συνέμβαινε εδώ και δυο εμβομάδες περίπου, μόλις συνδέομαι, αλλάζει η ημερομηνία από 9-3 σε 8-3.
Έχω μέρες να συνδεθώ και δεν γνωρίζω τι κάνει τώρα...  




(Φιλακια στις  φιλεναδίτσες μου να να να να hh hh hh hh gg6 gg6 )



Υγ.. 
Λεωνίδα, οι εικονίτσες που διάλεξες είναι πολύ όμορφες. Καληνύστα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠεμ 18 Σεπ - 8:44:59

Είναι απίστευτα έξυπνο , αστείο και εκνευριστικο.. χαχα 

Είναι ανα σελίδα, τώρα.

χαχαχα

Καλή μέρα να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠεμ 18 Σεπ - 8:48:52

αόρατος ναός έγραψε:
Ηλιόδωρος έγραψε:
Λεωνίδα, πολύ ταλαιπωρία με το γράψιμο ... 
Γιατί; μου το κάνει έτσι ; 

Δεν μπορούσα να μορφοποιήσω σωστά μετά την "αποστολή" του μνμ τος το κείμενο μου, ενώ το είχα γράψει εδώ !

Τέλος πάντων! Δε πειράζει !


Εννοείς πως το έγραψες, πάτησες αποστολή, και στην μετέπειτα επεξεργασία σε παίδεψε στην διαμόρφωση του;

Αν ναι, αυτό το διάστημα προσπαθούν να κάνουν κάποιες αναβαθμίσεις σε κάποια λειτουργικά του Forum, με αποτέλεσμα μια γενική δυσκολία χειρισμού. Αντιμετωπίζω κι ο ίδιος προβλήματα χειρισμού.

Φυσικό να έχεις ενοχληθεί. Λυπάμαι για την ταλαιπωρία, αν και δεν μπορώ να κάνω κάτι ο ίδιος γι' αυτό προς το παρών.

Ζητώ την υπομονή σας κι ελπίζω στην κατανόηση σας.

Εντάξει, όλα καλά.
Σε ευχαριστώ πάντως. Ότι γίνεται, γίνεται για καλό!

Την καλημέρα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠεμ 18 Σεπ - 10:06:28

Χα-χα,όντως το κάνει,αλλάζει την ημερομηνία ανά σελίδα.Τώρα το πρόσεξα σε κάποια θέματα που κοίταξα,αλλά,άμα δεν το έλεγες,δεν θα το παρατηρούσα.
Μήπως γραφτήκαμε όλοι μεσάνυχτα,πάνω στην αλλαγή της μέρας και δεν έχει αποφασίσει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠεμ 18 Σεπ - 11:31:55

Καλημέρα σας.

Από ένα τσεκάρισμα που έκανα, είδα ότι αυτήν την εναλλαγή των ημερομηνιών, την κάνει μόνο σε σένα nnan και στην nenya.
Θα ψάξω να βρω τον λόγο που συμβαίνει σ' αυτούς τους δύο λογαριασμούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠεμ 18 Σεπ - 18:26:31

Λεωνίδα μπήκα μόνο για να σου πω ότι είναι πανέμορφα όσα έβαλες! Δηλαδή πραγματικά ενθουσιάστηκα! Σ ευχαριστούμε πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠεμ 18 Σεπ - 20:14:27

Ευχαριστώ Αριστέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠαρ 19 Σεπ - 18:50:40

maggisoula έγραψε:
Λεωνίδα μπήκα μόνο για να σου πω ότι είναι πανέμορφα όσα έβαλες! Δηλαδή πραγματικά ενθουσιάστηκα! Σ ευχαριστούμε πολύ!


Πάτα το φόρουμ,να δεις τι έφτιαξε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΠαρ 19 Σεπ - 18:58:39

Λεωνίδα,είναι όλα φανταστικά!
Μου αρέσει πολύ το γράμμα,μπορείς να πεις σχετικά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΔευ 22 Σεπ - 9:18:38

κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! κλαπ! Λεωνίδαααααα! Ζωγράφισες! Πολύ όμορφα!!!!
Περισσότερα τ απόγεμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΔευ 22 Σεπ - 12:04:06

ladosifa έγραψε:
Λεωνίδα,είναι όλα φανταστικά!
Μου αρέσει πολύ το γράμμα,μπορείς να πεις σχετικά;


Αν πω "σχετικά", μάλλον θα δώσω κατεύθυνση και δεν το θέλω. Όπως το νιώσει ο καθένας. Μόνο τότε δεν θα είναι λάθος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
αόρατος ναός
Admin
αόρατος ναός


Ηλικία : 39
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 192

Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!    Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!  Icon_minitimeΔευ 22 Σεπ - 12:05:03

Ευχαριστώ Αριστέα και Χριστίνα για τα καλά σας λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προς Λεωνίδα τον Διαχειριστή μας!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Από το 5 προς το 9
» Ως Πρός το όφελος Μας.
» Προς Αιθηροη
» Η αγάπη προς τη Φύση
» ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ :: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ.-
Μετάβαση σε: