H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

  εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elen.bb




Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 3

 εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????    εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Icon_minitimeΠαρ 15 Αυγ - 21:24:52

Καλησπερα και καλως σας βρηκα!!Ειμαι νεα κοπελα, ομορφη, πετυχημενη, θεωρητικα δεν μου λειπει τπτ...Αλλα ο ερωτας με εφτασε σε σημειο απογνωσης καο χρειαζομαι μια γνωμη...3χρονια πριν και μετα απο σχεσεις που τελειωνα εγω, γνωρισα ενα παιδι.μετα απο λιγους μηνες καναμε σχεση... απ αυτες τις σχεσεις που εχουν τοσο παθος, ζηλια κτητικοτητα, ερωτα, που δ υπαρχει τπτ αλλη στη γη εκτος απο το μας. Κλαμματα, βρισιες τελος κ παλι τελος χωρις ποτε να μπαινεο τελος, να μην μπορουμε χωρια και να μην καταλαβαινουμε γιατι δ τα βρισκουμε....να ειμαστε χαμενοι απ τα παντα να ζουμε μονο για μαςΜετα απο 8 μηνες πηρα τη λαθος αποφαση να φυγω για μεταπτυχιακο στο εξωτερικο...αρρωστησα μακρια του κ αλλο, απ τη ζηλια του απ τους τσακωμους απ τη σχολη,Επαθα καταθληψη, αρχισα θεραπεια κ ενα χρονο αφου εφυγα τον χωρισα γοα να ηρεμισω κ να γινω καλα...μιας κ δ μπορουσε να με στηριξει...δεν μ το συγχωρεσε ποτε οτι τον αφησα, τον πονεσα πολυ.6μηνες χωρια..κ με το που γυρισα ελλαδα τον οκτομβρη βρισκομαστε παλι... κ αρχιζουν τα ιδια... παθος..ζηλια... αδιεξοδο....Απο τοτε ειμαστε κ δεν ειμαστε. Αυτος προσπαθησε να κανει αλλη σχεση προσφατα κ γυρισε με κλαμματα οτι εμενα θελει.. . γυρισα παλι...αδιεξοδο... ψαχνεται να ξεφυγει απο μενα κ ολπ γυρναει.με θεωρει δικη του με διεκδικει οταν με χανει... απαιτει να γυρναω σ αυτον. Κλαιμε καθε φορα που τα βρισκουμε..μετα παλι αδιεξοδο αυτος ποιο λογικος με αφηνει.... ποναω πολυ..δεν ζω ... αυτος ειναι αδειος. Θελει να προχωρισει κ δεν μπορει. Μου λεει δ μπορει με αλλη.δεν αντεχω αλλο... αγαπιομαστε αλλα δεν κανουμε μαζι. Υποφερουμε χωρια. Εγω τοσα χρονια δεν εχω κοιταξει αλλον... αυτος δεν στεριονει πουθενα... γυρναει με ελπιδεσ κ τις χαλαμε...Σκεφτομαι σοβαρα να κανω μαγια να μας δεσω λ να μονιασουμε επιτελους... .θελουμε να ειμαστε μαζι για παντα. Κ δ μπορουμε. Δεν θελω να βρω αλλον.. τι να κανω??????? Δεν βρισκω αλλη λυση!!!
Πηγα και μας εκαναν εναν ενεργειακο καθαρισμο...αυτη τη στιγμη δεν πολυμιλαμε
Συγγνωμη αν σας κουρασα, ηθελα να δωσω πληρη εικονα της καταστασης!!Απάντηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

 εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????    εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Icon_minitimeΣαβ 16 Αυγ - 9:33:20



Γεια σου φιλη μας καλως ηρθες
Οχι να μην του κανεις μαγια αυτα για τους ανθρωπους που δεν πιστευουν στον εαυτο τους και περιμενουν απο καποιον αλλο να καθαρισει για αυτους .
Απο αυτα που διαβασα εχετε φοβερη ελξη μεταξυ σας αλλα δεν φτανει μονο αυτο θελει να υπαρχει και αγαπη, συγχωρητικοτητα, οχι αλλαζονεια και εγωισμος αλλιως δεν θα κανετε χωριο .
Σκεψου ποσες φορες του μιλησες αποτομα και αλλαζονικα ,καπνος χωρις φωτια δεν γινεται ! εννοω για να εχετε τετοια καταληξη κατι θα φταιει και απο τους δυο σας .
Δες σαν τριτος τον εαυτο σου μεσα στην σχεση σας  και θα διαπιστωσεις τα λαθοι που κανατε , μα πιο πολυ δες τον εαυτο σου πως λειτουργει  .
Οι πραξεις μας κανονιζουν την ζωη μας .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elen.bb




Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 3

 εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????    εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Icon_minitimeΣαβ 16 Αυγ - 12:22:23

Καλημερα και ευχαριστω για τημ απαντηση....
και τι γινεται οταν τα χεος δοκιμασει.ολα?? Εχω κανει ψυχοθεραπεια χρονια... να ερμηνευσω συμπεριφορες δικες μου, να βελτιωθω να καταλανω.. εχω δοκιμασει να φερθω διαφορετικα....αυτος παλι εχει αλλαξει πολυ... πιο εκδηλωτικος πιο ωριμος...το αποτελεσμα το ιδιο....
σε τσαφ γινεταο χαμος..
Παλευουμε με τιςνλεξεις... δ μπορουμε να μαστε μαζι..αλλα ολο.εκει γυρναμε κ ποναει παντα το ιδιο... εχω δοκιμασει τα παντα...
δ ειναι ευκολη λυση ουτε αυτο για μενα... ξερω οτι θα χεο συνεπειες.. αλλα θα ειναο κτ που θελουμε κ οι δυο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elen.bb




Ημερομηνία εγγραφής : 15/08/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 3

 εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????    εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Icon_minitimeΣαβ 16 Αυγ - 12:24:55

Ειναι μια μονιμη παρανοια αυτο που ζουμε που μας αρρωστησε κ τους δυο σε σημειο που λιγοι θα ζησουν... και πρεπει να μπει ενα τελος... σκεφτηκα οτο ετσι θα μπει ενα αισιο.τελος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

 εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????    εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Icon_minitimeΣαβ 16 Αυγ - 21:08:02

elen.bb έγραψε:
Καλησπερα και καλως σας βρηκα!!Ειμαι νεα κοπελα, ομορφη, πετυχημενη, θεωρητικα δεν μου λειπει τπτ...Αλλα ο ερωτας με εφτασε σε σημειο απογνωσης καο χρειαζομαι μια γνωμη...3χρονια πριν και μετα απο σχεσεις που τελειωνα εγω, γνωρισα ενα παιδι.μετα απο λιγους μηνες καναμε σχεση... απ αυτες τις σχεσεις που εχουν τοσο παθος, ζηλια κτητικοτητα, ερωτα, που δ υπαρχει τπτ αλλη στη γη εκτος απο το μας. Κλαμματα, βρισιες τελος κ παλι τελος χωρις ποτε να μπαινεο τελος, να μην μπορουμε χωρια και να μην καταλαβαινουμε γιατι δ τα βρισκουμε....να ειμαστε χαμενοι απ τα παντα να ζουμε μονο για μαςΜετα απο 8 μηνες πηρα τη λαθος αποφαση να φυγω για μεταπτυχιακο στο εξωτερικο...αρρωστησα μακρια του κ αλλο, απ τη ζηλια του απ τους τσακωμους απ τη σχολη,Επαθα καταθληψη, αρχισα θεραπεια κ ενα χρονο αφου εφυγα τον χωρισα γοα να ηρεμισω κ να γινω καλα...μιας κ δ μπορουσε να με στηριξει...δεν μ το συγχωρεσε ποτε οτι τον αφησα, τον πονεσα πολυ.6μηνες χωρια..κ με το που γυρισα ελλαδα τον οκτομβρη βρισκομαστε παλι... κ αρχιζουν τα ιδια... παθος..ζηλια... αδιεξοδο....Απο τοτε ειμαστε κ δεν ειμαστε. Αυτος προσπαθησε να κανει αλλη σχεση προσφατα κ γυρισε με κλαμματα οτι εμενα θελει.. . γυρισα παλι...αδιεξοδο...  ψαχνεται να ξεφυγει απο μενα κ ολπ γυρναει.με θεωρει δικη του με διεκδικει οταν με χανει... απαιτει να γυρναω σ αυτον. Κλαιμε καθε φορα που τα βρισκουμε..μετα παλι αδιεξοδο αυτος ποιο λογικος με αφηνει.... ποναω πολυ..δεν ζω ... αυτος ειναι αδειος. Θελει να προχωρισει κ δεν μπορει. Μου λεει δ μπορει με αλλη.δεν αντεχω αλλο... αγαπιομαστε αλλα δεν κανουμε μαζι. Υποφερουμε χωρια. Εγω τοσα χρονια δεν εχω κοιταξει αλλον... αυτος δεν στεριονει πουθενα... γυρναει με ελπιδεσ κ τις χαλαμε...Σκεφτομαι σοβαρα να κανω μαγια να μας δεσω λ να μονιασουμε επιτελους... .θελουμε να ειμαστε μαζι για παντα. Κ δ μπορουμε. Δεν θελω να βρω αλλον.. τι να κανω??????? Δεν βρισκω αλλη λυση!!!
Πηγα και μας εκαναν εναν ενεργειακο καθαρισμο...αυτη τη στιγμη δεν πολυμιλαμε
Συγγνωμη αν σας κουρασα, ηθελα να δωσω πληρη εικονα της καταστασης!!Απάντηση



καταρχην καλως ηρθες επησης εδω περα δεν ειναι φορουμ μαγειας
πως ζητας απο εδω βοηθεια 
αναζητησε φορουμ μαγειας
επησης 
μια συμβουλη αναζητησε την λυση στα προβληματα σας
με φυσηκα μεσα 
γιατι με μαγεια θα υπαρξουν συνεπειες που ουτε φανταζεσε
αν τα καταφερης θα καταφερνης και αλλες δυσκολιες στην ζωη σου και προβληματα με μαγεια δεν ειναι απλα τα πραγματα οσσο φαινετε 
ειναι σαν να οδηγας αυτοκηνητο χωρης διπλωμα ε λοιπον πολη το κανουν και τα καταφερνουν 
στο θεμα μαγειας ομως ειναι πολυ πιο δυακολα και θα υπαρξουν μπορη και καταστοφηκες συνεπειες
γενηκα παλεψε για την κατασταση που θελης να εχεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

 εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????    εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια???? Icon_minitimeΚυρ 17 Αυγ - 10:22:24

elen.bb έγραψε:
Καλησπερα και καλως σας βρηκα!!Ειμαι νεα κοπελα, ομορφη, πετυχημενη, θεωρητικα δεν μου λειπει τπτ...Αλλα ο ερωτας με εφτασε σε σημειο απογνωσης καο χρειαζομαι μια γνωμη...3χρονια πριν και μετα απο σχεσεις που τελειωνα εγω, γνωρισα ενα παιδι.μετα απο λιγους μηνες καναμε σχεση... απ αυτες τις σχεσεις που εχουν τοσο παθος, ζηλια κτητικοτητα, ερωτα, που δ υπαρχει τπτ αλλη στη γη εκτος απο το μας. Κλαμματα, βρισιες τελος κ παλι τελος χωρις ποτε να μπαινεο τελος, να μην μπορουμε χωρια και να μην καταλαβαινουμε γιατι δ τα βρισκουμε....να ειμαστε χαμενοι απ τα παντα να ζουμε μονο για μαςΜετα απο 8 μηνες πηρα τη λαθος αποφαση να φυγω για μεταπτυχιακο στο εξωτερικο...αρρωστησα μακρια του κ αλλο, απ τη ζηλια του απ τους τσακωμους απ τη σχολη,Επαθα καταθληψη, αρχισα θεραπεια κ ενα χρονο αφου εφυγα τον χωρισα γοα να ηρεμισω κ να γινω καλα...μιας κ δ μπορουσε να με στηριξει...δεν μ το συγχωρεσε ποτε οτι τον αφησα, τον πονεσα πολυ.6μηνες χωρια..κ με το που γυρισα ελλαδα τον οκτομβρη βρισκομαστε παλι... κ αρχιζουν τα ιδια... παθος..ζηλια... αδιεξοδο....Απο τοτε ειμαστε κ δεν ειμαστε. Αυτος προσπαθησε να κανει αλλη σχεση προσφατα κ γυρισε με κλαμματα οτι εμενα θελει.. . γυρισα παλι...αδιεξοδο...  ψαχνεται να ξεφυγει απο μενα κ ολπ γυρναει.με θεωρει δικη του με διεκδικει οταν με χανει... απαιτει να γυρναω σ αυτον. Κλαιμε καθε φορα που τα βρισκουμε..μετα παλι αδιεξοδο αυτος ποιο λογικος με αφηνει.... ποναω πολυ..δεν ζω ... αυτος ειναι αδειος. Θελει να προχωρισει κ δεν μπορει. Μου λεει δ μπορει με αλλη.δεν αντεχω αλλο... αγαπιομαστε αλλα δεν κανουμε μαζι. Υποφερουμε χωρια. Εγω τοσα χρονια δεν εχω κοιταξει αλλον... αυτος δεν στεριονει πουθενα... γυρναει με ελπιδεσ κ τις χαλαμε...Σκεφτομαι σοβαρα να κανω μαγια να μας δεσω λ να μονιασουμε επιτελους... .θελουμε να ειμαστε μαζι για παντα. Κ δ μπορουμε. Δεν θελω να βρω αλλον.. τι να κανω??????? Δεν βρισκω αλλη λυση!!!
Πηγα και μας εκαναν εναν ενεργειακο καθαρισμο...αυτη τη στιγμη δεν πολυμιλαμε
Συγγνωμη αν σας κουρασα, ηθελα να δωσω πληρη εικονα της καταστασης!!Απάντηση

κατι ακομα βρε κοπελα μου τον θελης και σε θελοι
γιατι δεν ειστε μαζη και προσπαθηστε να τα βρητε με ηρεμω τροπο να σταματησετε να ειστε διαρκως χμχμ 
τη τα θες τα μαγεια
αφου κατα τα λεγομενα σου ειστε ο ενας για τον αλλο το αλλο μισο
βρητε τα και ζηστε  ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εκληπαρω για βοηθεια...να του κανω μαγια????
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ειμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα!
» Η "ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ"ΠΟΡΕΙΑ ΖΩΗΣ
» Να στυψω το μυαλό μου η κανένα λεμόνι να κάνω λεμονάδα;
» ΤΑΦΟ ΤΩΝ ΜΑΓΙΑ
» Τι ειναι μαγια (για μενα και συνεσθηματα)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ & ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ-
Μετάβαση σε: