H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 καποιος ειδικος βοηθεια!!!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikolis1991

nikolis1991


Ηλικία : 32
Τόπος : preveza
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 02/07/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 2

καποιος ειδικος βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: καποιος ειδικος βοηθεια!!!   καποιος ειδικος βοηθεια!!! Icon_minitimeΠεμ 3 Ιουλ - 14:12:57

καλησπερα σας και παλι θα ηθελα ενα ατομο να με βοηθησει στο προβλημα μου!μ εχουν κανει μαγεια κ οχι καλα και ολα σκατα πανε σε μενα και στην οικογενια μου!το ατομο το γνωριζω το οποιο ασχολητε με αυτα!θα παρακαλουσα ενα χερι βοηθειας ισως καποιος αλλος εχει περασει μια δυσκολη κατασταση!!αναμενω για ενα PM οποιος μπορει και θελει να ενδιαφερθει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΛΑΣΓΟΣ

ΠΕΛΑΣΓΟΣ


Ηλικία : 49
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 155

καποιος ειδικος βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καποιος ειδικος βοηθεια!!!   καποιος ειδικος βοηθεια!!! Icon_minitimeΠεμ 3 Ιουλ - 16:45:10

Δεν ξέρω και πολλά από αυτά, κι ούτε ξέρω αν ισχύουν. Πάντως αν εγώ πίστευα κάτι τέτοιο, θα έπιανα κατευθείαν το ίδιο το άτομο και θα καθάριζα την κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

καποιος ειδικος βοηθεια!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: καποιος ειδικος βοηθεια!!!   καποιος ειδικος βοηθεια!!! Icon_minitimeΔευ 7 Ιουλ - 9:55:53

Κι εγώ απλά να πω κάτι για να χω την συνείδηση μου καθαρή και μη λες λετε μετά ότι δεν το πα. Αν βγει κάτι άλλο στην πορεία απ αυτό που ξεκινάει εδώ κι αντί για βοήθεια στην ουσία ζητάς ζητάμε και κάτι άλλο παράδειγμα πληροφορίες για φίλτρα ξόρκια και πως να κάνουμε μαγεία δεν θα κρατήσω το στόμα μου κλειστό, γιατί μου τη δίνει το άλλα γράφουμε εδώ κι άλλα στα μηνυματα τα πριβέ. ladosifa δεν είμαι που είναι ευγενική στο θε΄μα αυτό και δεν εκθέτει. Εμένα με βαράει άλλος αέρας. Ανάλυση προσεχώς μπικόουζ έχω και δουλειές που χω αφήσει πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
καποιος ειδικος βοηθεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αν υπαρχει καποιος που ενδιαφερεται..
» Ψυχικές Δυνάμεις...
» Aν σήμερα νιώθει κάποιος δυσφορία τότε είναι ο πλέον υγιής...
» Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!
» μια βοηθεια για εργασια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΠΑΡΑΞΕΝΑ & ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ-
Μετάβαση σε: