H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΕΡΓΑΣΙΑ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
persefona

persefona


Ηλικία : 60
Τόπος : ΑΡΤΑ
Παρθένος
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 30

ΕΡΓΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΡΓΑΣΙΑ   ΕΡΓΑΣΙΑ Icon_minitimeΚυρ 27 Απρ - 9:49:46

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΕΡΓΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΓΑΣΙΑ   ΕΡΓΑΣΙΑ Icon_minitimeΚυρ 27 Απρ - 10:22:00

Persefona,μου επιτρέπεις να βάλω το βίντεο και την παρουσίαση του από την σελίδα,που ανέδειξες,γιατί είναι πολύ εύστοχο  και σημαντικό και είναι κρίμα να προσπεραστεί.




Ο σύγχρονος άνθρωπος, ο ανθρώπινος πολιτισμός και η δέσμευση του ανθρώπου σε αυτό που κάποτε ονομαζόταν εργασία και τώρα αποκαλείται δουλειά. Ένα εξαιρετικά εύστοχο βίντεο που θίγει ακριβώς αυτή τη σιωπηλή, σταδιακή, κοινά αποδεκτή υποδούλωση
Μια ανεξάρτητη παραγωγή του Αργεντίνικου Animation Studio Opusbou
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
persefona

persefona


Ηλικία : 60
Τόπος : ΑΡΤΑ
Παρθένος
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 30

ΕΡΓΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΓΑΣΙΑ   ΕΡΓΑΣΙΑ Icon_minitimeΚυρ 27 Απρ - 13:51:13

ladosifa έγραψε:
Persefona,μου επιτρέπεις να βάλω το βίντεο και την παρουσίαση του από την σελίδα,που ανέδειξες,γιατί είναι πολύ εύστοχο  και σημαντικό και είναι κρίμα να προσπεραστεί.




Ο σύγχρονος άνθρωπος, ο ανθρώπινος πολιτισμός και η δέσμευση του ανθρώπου σε αυτό που κάποτε ονομαζόταν εργασία και τώρα αποκαλείται δουλειά. Ένα εξαιρετικά εύστοχο βίντεο που θίγει ακριβώς αυτή τη σιωπηλή, σταδιακή, κοινά αποδεκτή υποδούλωση
Μια ανεξάρτητη παραγωγή του Αργεντίνικου Animation Studio Opusbou
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!!!!!!1 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




ΕΡΓΑΣΙΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΓΑΣΙΑ   ΕΡΓΑΣΙΑ Icon_minitimeΚυρ 27 Απρ - 15:18:27

Persefona μου,θα σου πω τι κάνω εγώ κι αν κάποιος άλλος έχει καλύτερη μέθοδο,ας την γράψει.
Αντιγράφω το κείμενο,το επικολλώ εδώ και το επιλέγω όλο[δεξί κλικ-επιλογή όλων] και μετά πατάω το κουμπάκι της αφαίρεσης μορφοποίησης κειμένου.Αυτό,είναι εκεί που βρίσκονται τα Α,το τέταρτο στην σειρά.
Αυτό το κάνω γιατί,η φόρμα των μηνυμάτων είναι λευκή,αλλά ο ναός είναι σε μαύρο φόντο κι έτσι πολλά κείμενα που βάζουμε από άλλα σαιτ,δεν φαίνονται.
Για τα βιντεάκια που έχει ένα σαιτ και θέλουμε να τα βάλουμε στον ναό.Αν προσέξεις,πάνω στο βίντεο,δίπλα από τον τίτλο έχει κάτι εικονίδια,τα δύο πρώτα είναι κάτι χεράκια και μετά,3ο στην σειρά ένα σχήμα σαν αυτά που έχουν οι ραβδοσκόποι,αυτό το πατάς κανεις δεξί κλικ και επιλέγεις το copy video URL.
Έρχεσαι εδώ,πατάς το εικονιδιο του youtube,επικολλάς τον σύνδεσμο και πατάς insert.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΡΓΑΣΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» μια βοηθεια για εργασια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΒΙΝΤΕΟ :: ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΑ (ΑΦΥΠΝΙΣΗ & ΓΝΩΣΗ)-
Μετάβαση σε: