H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 παραξενα προαισθηματα και ονειρ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
νεμ17




Ηλικία : 28
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 3

παραξενα προαισθηματα και ονειρ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: παραξενα προαισθηματα και ονειρ   παραξενα προαισθηματα και ονειρ Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 21:32:55

Γεια σας:) καλως σας βρηκα:) Υπεροχα θεματα και συζητησεις.Ενα φορουμ που δινει αρκετες απαντησεις σε ερωτηματικα της ψυχης μας. Δεν θα μακρυγορησω. Θα μπω κατευθειαν στο θεμα.
Αυτο που με οδηγησε να εγγραφω ειναι πως καταρχην πιστευω ακραδαντα στην εκτη αισθηση και σε οτιδηποτε μεταφυσικο και παραξενο για τους αλλους. Για εμενα τιποτα απο αυτα δεν ειναι παραξενο. Απο μικρη εχω εντονα προαισθηματα. Μερικες φορες ειναι σαν ξεκαρφωτες εικονες στο μυαλο μου..Σχεδον ολα βγαινουν αληθινα..Μια φορα ενιωσα το τρακατισμα ενος φιλου μου ,ο οποιος ετρεχε σε καρτ,1 μερα η καποιες ωρες πριν συμβει,δεν θυμαμαι ακριβως. Και αλλα πολλα. Για αρκετο καιρο αυτη η ικανοτητα ας το πουμε ειχε καταλαγιασει,σαν να με ειχε εγκαταλειψει..αυτο το γεγονος μου προκαλουσε καποια απογοητευση. Εδω και αρκετο καιρο βλεπω παραξενα ονειρα. Το αποκορυφωμα ηταν οταν ειδα δυο αγνωστα μικρα παιδια σε ενα αγνωστο σπιτι να τρεχουν σε ενα διαδρομο. Τιποτα απο αυτα δεν τα ειχα δει στην πραγματικοτητα. Μου ηταν παντελως αγνωστα. Το ενα παιδακι κυνηγουσε το αλλο για να το καψει. Και μαλλον το καταφερε. Καπου στο βαθος ενος δωματιου ακουσα τη φραση" για τη νονα σου" η κατι τετοιο. Στο ονειρο εγω ημουν αορατη σαν απλως παρατηρητης. Δεν σας κρυβω πως καθε φορα που κατι βγαινει αληθινο αφενος νιωθω μια ικανοποιηση διοτι ολα υτα που ενιωθα η εβλεπα δεν ηταν δημιουργημα της φαντασιας μου αφετερου φοβο.. θελω πολυ να εξελιξω αυτη την ικανοτητα ,αν θεωρειται ικανοτητα..μπορει καποιος να με βοηθησει? Ευχαριστω εκ των προτετων www  www
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
παραξενα προαισθηματα και ονειρ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΠΑΡΑΞΕΝΑ & ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ-
Μετάβαση σε: