H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 χτενίσματα της άνοιξης!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:19:38

Για τους άντρες φέτος προτείνουμε αυτό το χτένισμα καθότι και αυτοί έχουν συνήθως πρόβλημα με τριχόπτωση.
Μπορείτε να τον χρησιμοποιήσετε και για κεραία!

χτενίσματα της άνοιξης! 2nr0cqo



Για τις γυναίκες του περιοδικού μας προτείνουμε αυτό το χτένισμα καθότι έχουνε και πιο πολλά μαλλιά.
Γίνεται και κρεμάστρα βρεγμένων ρούχων καθότι ο καιρός ατάσταλος και βρέχει που και που.

χτενίσματα της άνοιξης! 3010dc5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:25:23

χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα Δεν με λυπάσαι;

Τέτοια θα κάνεις τώρα;ααααααααααααααχαχαχαχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:32:42

χτενίσματα της άνοιξης! 3010dc5
Αγαπητό μου περιοδικό,ακολούθησα την στυλιστική σου πρόταση και ήδη αισθάνομαι υπέροχα.
Ερώτηση:θα μπορούσα να στήσω έναν περιστερώνα να στέκονται πουλάκια πάνω,τωρα την Άνοιξη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:33:11

Παιδί μου είσαι χ.........κουτό;; Μα γιατί το λες αυτό;...............πρέπει να φέρομαι και σα συντακτρια τωρα *&^&^%^%$^&*γξτ&^!!!!  χτενίσματα της άνοιξης! 1627244695
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:33:53

ladosifa έγραψε:
χτενίσματα της άνοιξης! 3010dc5
Αγαπητό μου περιοδικό,ακολούθησα την στυλιστική σου πρόταση και ήδη αισθάνομαι υπέροχα.
Ερώτηση:θα μπορούσα να στήσω έναν περιστερώνα να στέκονται πουλάκια πάνω,τωρα την Άνοιξη;



 χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα θα πεθάνωωωωωω!!!!!!!!!!!  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα  χαααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:34:24

ΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:35:40

ΑΑαααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχα ελιωσα λεμεεεεεεεεεεεεεεεε  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:38:53

ladosifa έγραψε:
χτενίσματα της άνοιξης! 3010dc5
Αγαπητό μου περιοδικό,ακολούθησα την στυλιστική σου πρόταση και ήδη αισθάνομαι υπέροχα.
Ερώτηση:θα μπορούσα να στήσω έναν περιστερώνα να στέκονται πουλάκια πάνω,τωρα την Άνοιξη;



ΛΟΙΠΟΝ! ΣΟΑΒΑΡΑ ΤΩΡΑ!!! Περιστερώνα στησε. Κοτέτσι μη στήσεις γιατί θα πέφτουν τα αυγά απ τ ανοιγματα κι ο στυλίστας μας.......δεν πρόβλεψε ότι θα έχουμε τόσο ποιοτικόυς αναγνωστες! Μη χ...ω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:40:23

Δε μπορω ρεεεεεεεεεεε χαχαχααααα!!!!!!!!! μ εστειλες με το περιστερωνα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα  χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:45:46

χτενίσματα της άνοιξης! 2nr0cqo

Να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι την πρόταση αυτή εδώ,εφάρμοσα και στον σύζυγο,ο οποίος είναι πανευτυχής,γιατί πιάνει η κεραία Μπαρτσελόνα-Οσσασούνα,ενώ δεν έχουμε συνδρομή.
Σώσατε τον γάμο μου!Σας ευχαριστώ από καρδιάς.Να,τώρα πάει λέει για τσιγάρα..είμαι σίγουρη ότι θα επιστρέψει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 19:49:09

Χασαμε τον πελάτη! Φτου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

χτενίσματα της άνοιξης! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χτενίσματα της άνοιξης!   χτενίσματα της άνοιξης! Icon_minitimeΤρι 8 Απρ - 20:57:09

Όλο μου το στομάχι έχει συσπαστεί από τα γέλια!
Το χιούμορ και το γέλιο καρδιές μου, είναι ένδειξη γενναίων ψυχών.
Συγνώμη δεν μπορώ να σοβαρευτώ περισσότερο τώρα! Μ έχει πιάσει νευρικό γέλιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
χτενίσματα της άνοιξης!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ: «Ο ΤΡΕΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ» :: ΜΟΔΑ-
Μετάβαση σε: