H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 τροπος μεγαλωματο αυρας

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

τροπος μεγαλωματο αυρας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: τροπος μεγαλωματο αυρας   τροπος μεγαλωματο αυρας Icon_minitimeΚυρ 16 Μαρ - 14:24:52

ενας απλος ευκολος θα ελεγα και ευχαρηστος τροπος μεγαλωματος αυρας ειναι ο εξης
παρε εφτα κερια τον εφτα βασικον χρωματον του ουρανιου τοξου τοποθετηε τα διπλα στο κρεβατη σου και αναψε τα 
αφου ξαπλωσης και χαλαρωσης κλησε τα ματια σου και οραματησου οτι απο το καθε κερι παιρνης και το δικο του φως 
π.χ. πρασινο κερι πρασινο φως κοκκινο το ιδιο μπλε κ.τ.λ.
καντο για ενα τεταρτο και μετα αφου σηκωθης απο το κρεβατη σβησε τα κερια οι αυρα σου
θα ειναι πολη μεγαλει θα εχει μεγαλωση τουλαχιστον δεκα φορες απο οτι ητανε πριν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




τροπος μεγαλωματο αυρας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τροπος μεγαλωματο αυρας   τροπος μεγαλωματο αυρας Icon_minitimeΚυρ 16 Μαρ - 15:08:10

Αμα λαμπαδιάσεις από τα κεριά,σίγουρα θα μεγαλώσει η αύρα.

Σόρι,αλλά αυτά θέλουν προσοχή,διαφωνείς Βαγγέλη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

τροπος μεγαλωματο αυρας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τροπος μεγαλωματο αυρας   τροπος μεγαλωματο αυρας Icon_minitimeΚυρ 16 Μαρ - 16:21:33

ladosifa έγραψε:
Αμα λαμπαδιάσεις από τα κεριά,σίγουρα θα μεγαλώσει η αύρα.

Σόρι,αλλά αυτά θέλουν προσοχή,διαφωνείς Βαγγέλη;
δεν ειπα τα κερια στο κρεβατη εσσει οποιος τελος παντων το κανη ειναι ξαπλωμενος στο κρεβαρη γιατι να λαμπαδιασης 
μεγας εισαι κυριε ποντια εισαι
οσσο για το θεμα προσοχη και αμα περπατας στον δρομο θελη προσοχη κουκλα μου μπορη εκει που πεπρατας να σου πεση μια γλαστρα 
μπορη αν εισαι ωραια γκομενα εκει που πεπρατας να ερθη ενας βαρβαρος να θελη να σε βιαση
 [οχι ο κοναν εγω αλλος] 
 μπορη παλι αμα εισαι ωραια γκομενα εκει που περπατας να σε δει ο αλλος με μια μοτοσυκλετα να κοιταει εσενα και να παθη ατυχημα 
θελοι προσοχη οταν οδηγας 
θα μπορουσα να πω απειρα παραδειγματα 
ακομα και μπανιο να κανης θελη προσοχη μπορη να πεσης να χτηπησης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

τροπος μεγαλωματο αυρας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τροπος μεγαλωματο αυρας   τροπος μεγαλωματο αυρας Icon_minitimeΚυρ 16 Μαρ - 18:21:44

ΑΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΧΟΛΙΟ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗΣ, ΕΣΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ? ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΩΡΑΙΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ Η ΒΙΑΣΜΟΥΣ! ΟΥΤΕ ΓΙ ΑΣΤΕΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΣΥΛΟΓΙΣΜΟΥΣ. ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΠΙΤΕΙΔΙΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΟΥ ΜΑΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ, ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΡΑ..?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

τροπος μεγαλωματο αυρας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τροπος μεγαλωματο αυρας   τροπος μεγαλωματο αυρας Icon_minitimeΚυρ 16 Μαρ - 19:43:56

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έγραψε:
ΑΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΣΧΟΛΙΟ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗΣ, ΕΣΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ? ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΩΡΑΙΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ Η ΒΙΑΣΜΟΥΣ! ΟΥΤΕ ΓΙ ΑΣΤΕΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΣΥΛΟΓΙΣΜΟΥΣ. ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΜΦΥΤΕΥΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΠΙΤΕΙΔΙΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ, ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΟΥ ΜΑΣ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ, ΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΡΑ..?
ναι δεν τα ειπα για να δημηουργησω πανικο οι φοβο

παραδειγματα εδωσα
και ουτε εχω εμφυτευμενες σκεψης εγω δεν ξερω για τους αλλους οτι ειπα το ειπα εγω
ουτε το ειπα σαν να ευχομαι να το παθη αυτη
ουτε γιατι κανω εγω τετοια πραγματα να θελω καποιες γυναικες να βιαζονται

παντως το οι γκομενες προκαλουν ατηχηματα το σκεφτηκα απο μια ιστορια που μου ετυχε
το λεω για να γελασης και εσσει και αλλη  οσση το διαβασουν

που λες πριν καποια χρονια εκανα μαζι με αλλους αγωνες με τα αυτοκηνητα μας
εγω ημουν ενας απο τους καλυτερους παντοτε κερδιζα και σαν ψωνιο περηφανευομουν καποτε ηρθε ενας
καινουργιος που δεν ξανακαναμε αγωνες δεν ηταν απο την περιοχη μου
και οταν ηταν να κανουμε αγωνα εμεις εγω περηφανευομουν  οτι κανης δεν με νικαει και θα τον νηκησω κ.τ.λ.

ελλα ομως που εχασα οταν εχασα πολλυ βγαλαν το αχτη τους γιατι παντα οταν νηκουσα περηφανευομουν και μου τα ριχνανε [κοροιδευανε] και εγω για να σταματησουν να με πηραζουν και τοτε και της επομενες μερες 
ειπα και καλα σαν δικαιολογια βαλαν της γκομενες απεναντη για αυτο εχασα τον ελεγχο και δεν ειχα το μυαλο μου στην οδηγηση φυσικα πολλη γελασανε αλλη αλαξαν θεμα σηζητησης ο χλευασμος μου και το πειραγμα ουτε τοτε ουτε της επομενες μερες
αντιθετα ηταν μια ατακα που χρησημοποιουσαν πολη στην παρεα μου για διαφορες δικαιολογιες 
και φυσικα σηζητιουταν αυτο και οχι οτι εγω εχασα και περηφανευομουν

καταλαβες γιατι μου ηρθε τωρα στο μυαλο και το εγραψα οτι μπορη καποιος να την δει και αμα οδηγαει να παθη ατυχημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τροπος μεγαλωματο αυρας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ - ΑΣΚΗΣΕΙΣ :: ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ & ΤΗΝ ΨΥΧΗ-
Μετάβαση σε: