H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το συναίσθημα της νύχτας.

Πήγαινε κάτω 
+5
gerakina
Αθάνωρ
Δήμητρα
romantiki
maggisoula
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 5 Μαρ - 21:33:47

ωραίο τραγουδάκι  Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 3260818684

π(ι)είτε , να π(ι)ούμε κανα τραγούδι..πίνοντας  Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 326707096
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 5 Μαρ - 21:36:40

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 5 Μαρ - 21:38:04

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ 5 Μαρ - 22:10:09

ωραίος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Απρ - 0:18:58

Λυπάμαι. Αλήθεια πόσες φορές εχω ζητήσει συγνώμη; Αιθηρόη.........δεν ξέρω τι να σου πω. Θέλω όμως να σε ρωτήσω κάτι. Γιατί; γιατί μας αφήνεις εμένα και το Βαγγέλη να το κάνουμε γήπεδο; δηλαδή κοιτάζω όλα αυτά τα σχόλια το τελευταίο καιρό και......γυαλιά καρφιά! Εγω θα μας είχα διαγράψει και τους δυο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Απρ - 0:30:10

Αναρωτιέμαι τι σκέφτεσαι........Αιθηρόη θα μου κάνεις μια επιθυμία; μπορείς ν ανοίξεις ένα δωμάτιο ακόμα; να σε δοκιμάσω λίγο; έτσι για να δω αν με προσέχεις και νιώθεις.......τι δωμάτιο θα θελα; Χαζομερω με τις λέξεις τώρα μη μου δίνεις σημασία. Μάλλον είναι που............τεσπά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Απρ - 11:54:24

Συγνώμη αλλά εγώ θέλω να είσαι εδώ. Γιατί δεν θυμώνεις για προσωπικούς λόγους, ούτε κάνεις ότι κάνεις για να καλύψεις τον εαυτό σου. Νοιάζεσαι πολύ κι ας προσπαθείς να το κρύβεις κάποιες φορές. Σας έχω μάθει όλους εδώ, σας έχω διαβάσει προσεχτικά, σας έχω μελετήσει. Μην το πάρετε στραβά σας παρακαλώ, δεν το εννοώ με την σημασία της κακοπροαίρετης παρατήρησης! Απλά θέλω να σας καταλαβαίνω, και να νιώθω τους άλλους. Κι εδώ δεν έχω άλλο τρόπο, παρά μόνο με το διάβασμα. 
Είσαι παρών ολόκληρη κι είσαι αληθινή, γιατί δεν έκρυψες τίποτα απ τον εαυτό σου, κι ούτε φιλτράρεις τις σκέψεις σου. Τις λες όπως τις έχεις. 
Εδώ να είσαι maggisoula! Αιθηρόη μην την ακούς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spathi

spathi


Ηλικία : 34
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 60

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Απρ - 13:08:57

Γιατί ν σ πάρουμε στραβά; Αλήθεια είπες. Η Αριστέα έτσι ήταν πάντα κ ποτέ δ έδειξε κάτι άλλο. Δ έχει μέσες λύσεις κ άκρες κ ούτε διπλωματίες χρησιμοποιεί. Έτσι τ ξέρουμε όλοι κ όποιος πει τ αντίθετο θ είναι ψεύτης. Έχω περάσει πολλά γ ν ξέρω κ ν εκτιμήσω αυτούς τους ανθρώπους. Μπορεί ν σ πονάνε κάποιες φορές γιατί δ θέλουμε ν τ ακούμε όλα, όμως τους προτιμώ χίλιες φορές από αυτούς που σ κάνουν ν πηγαίνεις τοίχο τοίχο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Απρ - 13:49:37

οπως καταλαβαινεις μαγισουλα εισαι το παιδι του φορουμ
πως ηταν το παιδι του λαου καποιες παλιες εποχες ετσι εισαι και εσσει εδω
εισαι ντομπρα τα λες εξω απο τα δοντια αλλα εισαι ηληκρηνης
λες και οι αλλοι δεν ημαστε
οποτε μην τους στεναχωρης ολλους
οτι θα αποχωρησης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Απρ - 14:07:30

Ααχχχχ γιατί να είσαι τόσο τόοοοοοοοοοοοοοσο................αυτό που ειπε ο σταυρακας;;;;;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Απρ - 16:53:06

maggisoula έγραψε:
Ααχχχχ γιατί να είσαι τόσο τόοοοοοοοοοοοοοσο................αυτό που ειπε ο σταυρακας;;;;;;;;;;;
ααχχχχ αυτα στης ιδιατερες στηγμες σου 
υπαρχουν και ανηληκα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iam

iam


Ηλικία : 36
Υδροχόος
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2014
Αριθμός μηνυμάτων : 128

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 1 Μάης - 21:41:49

maggisoula έγραψε:
Λυπάμαι. Αλήθεια πόσες φορές εχω ζητήσει συγνώμη; Αιθηρόη.........δεν ξέρω τι να σου πω. Θέλω όμως να σε ρωτήσω κάτι. Γιατί; γιατί μας αφήνεις εμένα και το Βαγγέλη να το κάνουμε γήπεδο; δηλαδή κοιτάζω όλα αυτά τα σχόλια το τελευταίο καιρό και......γυαλιά καρφιά! Εγω θα μας είχα διαγράψει και τους δυο.

Δεν νομίζω ότι θα σε διέγραφε ποτέ Αριστέα.
Κι αυτό γιατί η πρόθεση σου, άσχετη του παρορμητικού τρόπου που αντιδράς, είναι έντιμη.
Το ένστικτο και η διαίσθηση μου, δεν έκαναν λάθος ποτέ.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το συναίσθημα της νύχτας.   Το συναίσθημα της νύχτας. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 2 Μάης - 10:47:33

H εντιμότητα είναι από τα μη αποδείξιμα υλικά Στρατή μου κι ιδίως όταν απλά τα ισχυρίζεσαι αλλά δεν μπορείς να τα ακουμπήσεις και στο τραπέζι σε κοινή θέα. ότι θέλει μπορεί να λέει ο καθένας και ζουμε στην εποχη αλλα και στη χώρα του είμαι ότι δηλώσω. Γι αυτό και δεν με πειράζει καθόλου η άποψη που έχουν οι άλλοι για μένα οι οποίοι δεν με ξέρουν κιολας στην πράξη. Απαιτήσεις έχω μόνο από τους ανθρώπους που είμαι σε κυριολεκτική επαφή μαζί τους. Και αυτοί ξέρουν. και γενικά δεν τσακώνομαι επειδή κάποιος μπορεί να λέει για μένα. Δεν με πειράζει να έχει αρνητική άποψη για μένα. αρκεί να είναι ειλικρινής και να εκφράζεται στα ίσα. Μ άλλα πράματα γυρναει το ματι μου και ξεφεύγω. Τωρα αν η Αιθηρόη θα με διεγραφε η όχι......δεν θα το έκανε το ξέρω. εκείνη δε φοβάται και δε στέκεται σε τέτοιες συμπεριφορές. Τεσπα η Αιθηρόη είναι μεγάλο θέμα κί ούτε χρειάζεται να το αναλύσει κανείς. γι αυτήν μιλανε οι ΄πράξεις της τα εργα της κι ο τρόπος της. γι αυτό όμως και ειπα Στρατή μου ότι εγω η Αριστέα ότι θα μας διέγραφα. Αυτή είναι η αλήθεια. Το σκέφτηκα και το είπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το συναίσθημα της νύχτας.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Από τα παιδιά της νύχτας! Και μόνο για τα παιδιά της νύχτας.
» Το συναισθημα της ημέρας.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: ΜAGGISOULA :: ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ.-
Μετάβαση σε: