H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 αμα βαριέσαι θανάσιμα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΠαρ 17 Ιαν - 21:00:23

μπορείς να φτιάξεις αυτό:

αμα βαριέσαι θανάσιμα 1549407_615908118481061_370346891_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΠαρ 17 Ιαν - 21:05:36

Και μετά,αμα το τελειώσεις,του δίνεις μια και κλατς!!!και τέλος!!

Εξάλλου,είναι απαίσιο να το κρατήσεις σπίτι.

Σαν αυτά που κάνουν οι βουδιστές;τα..δεν θυμάμαι πως τα λένε;;;που κάνουν ώρες να τα φτιάξουν και με μια κίνηση τα καταστρέφουν;αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΔευ 20 Ιαν - 12:42:22

Μισό......με φαντάζεσε εμένα επειδή βαριέμαι να σπάω αυγά να μαζεύω τσόφλια και να φτιάχνω κότες κι αφού κατανάλωσα τόσο χρόνο να κάνω κι ένα κλατς;;;;;;; Γιατί καλό μου; Να πάρω μόνη μου τηλέφωνο να με μαζέψουν! Γιατί να δώσω τη χαρά σ άλλους να κάνουν αυτό το σημαντικό τηλεφώνημα ε; Γιατί; Πες μου ειλικρινά........όταν το δες και το βαζες εδώ.......εμένα σκεφτοσουν; ¨ηθελα να ξερα που στο καλό τα βρίσκεις αυτά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΔευ 20 Ιαν - 12:50:58

χαχαχαχαχα...βασικά σε σκεφτόμουν να στο κάνω δώρο.
θα μάζευα τσόφλια από τα αυγά του πάσχα-από τα αυγά των ηττημένων της σύγκρουσης[ποιητικό;;],να είναι χρωματιστά,να στην κάνω την κότα παρδαλή και αλανιάρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΔευ 20 Ιαν - 13:00:57

βιολί Ωχ παναγία μου! Δε πάει καλά η γυναίκα δηλαδή  αμα βαριέσαι θανάσιμα 891658199 ......μ έχεις αφήσει άφωνη! ακούτε  αμα βαριέσαι θανάσιμα 377485074 τι δώρο θα μου κάνει!!!! Τσόφλια! χρωματιστά βέβαια και θα βάλει και το κόπο της δε λέω δεν είμαι αχάριστη.........αλλά τι θα τη κάνω τη κότα καλή μου μου λες;;;;;;;;;;;;;;; Τι κάθομαι και το συζητάω κι εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΔευ 20 Ιαν - 13:10:06

Βρε,θα την κάνεις ΚΛΑΤΣ!!!Μια μέρα που θα έχεις νεύρα,είναι θεραπευτικό και χωρίς τύψεις,πως σπάμε κάτι και μετά το μετανιώνουμε;
Εδώ θα χαλάσεις κάτι άσχημο,θα κάνεις καλό στην αισθητική του χώρου.

Δεν είμαι και πολύ καλά,το ξέρεις..ακούω πολλά κλικ κλικ,κάποιες βαλβίδες λασκάρουν στον εγκέφαλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΔευ 20 Ιαν - 13:20:45

Χα χααα! Μ αρέσει που χεις κάνει ολόκληρο σχέδιο και σκέψη πάνω στα τσόφλια και τη χρησιμότητα τους! Το θέμα είναι να κάνεις κλατς σε κάτι που θα χει νόημα να το κάνεις κλατς! Αν μου στείλεις τη κότα δε θα τη κάνω κλατς γιατι θα την έχεις στείλει εσύ και θα μ έχεις να συντηρώ ένα χαζό πράμα που θα του χρειάζεται το κλατς δε το συζητώ, αλλά θα διστάζω γιατί θα σε σκέφτομαι! Από τύψεις! Κατάλαβες; Ενοχές! Κακό πράμα οι ενοχές είδες;  


Ουστ οι ενοχές!!!!
 αμα βαριέσαι θανάσιμα 2741730153
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΔευ 20 Ιαν - 13:21:22

Κι η κότα επίσης........ναι;  αμα βαριέσαι θανάσιμα 891658199
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




αμα βαριέσαι θανάσιμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αμα βαριέσαι θανάσιμα   αμα βαριέσαι θανάσιμα Icon_minitimeΔευ 20 Ιαν - 13:28:45

χαχαχαχαχα...τι γέλιο έριξα,να σαι καλά πάλι!!!

ΌΧΙ ΕΝΟΧΕΣ!!Τέρμα,δεν στην στέλνω!!

Και έγραψε αυτό το σπουδαίο η Αιθηρόη:<<αν θες να γονατίσεις μια ψυχή,γέμισε την ενοχές.>>

Απαπαπαα μεταξύ μας;όχι!

Πάει κι αυτό,το ξεκαθαρίσαμε αμα βαριέσαι θανάσιμα 2741730153 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αμα βαριέσαι θανάσιμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΥΝΤΑΓΕΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ :: ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ - ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ-
Μετάβαση σε: