H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Μια μικρη βοηθεια

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΣαβ 11 Ιαν - 14:08:55

Χαιρετε αγαπημενοι μου . ..

Χρειαζομαι την βοηθεια σας σχετικα με ενα τεχνικο ζητημα . ..

Πως μπορω να βαλω - γραψω φακελο
με το ονομα μου στο Στεκι των φιλων ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΣαβ 11 Ιαν - 18:27:08

Νομίζω για να μπορεί να φαίνεται το όνομά σου σαν τίτλος-θέμα εκεί και μετά,πατώντας το να ανοίγεις θεματικές ενότητες,αυτό μόνο η Αιθηρόη μπορεί να το κάνει,που είμαι βέβαιη ότι από την στιγμή που το ζήτησες θα το διευθετήσει όταν μπορέσει.
Διαφορετικά,το στέκι των φίλων δεν είναι κλειδωμένο,δεν ξέρω αν πατήσεις νέο θέμα-εκεί που τελειώνει η καρτέλα με το στέκι των φίλων,όχι στην θεματική ενότητα-αν θα έχει το ίδιο αποτέλεσμα  στην εμφάνιση τίτλου ή αν θα στο βγάλει σαν θεματική ενότητα,από κάτω όπως στο μέλος electra.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΣαβ 11 Ιαν - 20:11:49

Σε ευχαριστω αγαπητη μου ladosifa για την βοηθεια . .. να 
.....

Θα περιμενω οποτε μπορεσει η Αιθηροη για να το διευθετησει
& εαν γινεται φυσικα . ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 12 Ιαν - 11:51:32

Παρακαλώ ba a ktsou μου.
Α!Και θα ήταν ωραίο,δεν ξέρω αν συμφωνείς,να μεταφερθούν στον νέο σου χώρο τα γραπτά σου,να είναι πιο συγκεντρωμένα,να τα έχεις στο συρτάρι σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 12 Ιαν - 11:54:29

Ba a ktsou καλέ μου, έχεις τον χώρο που ζήτησες.

Έχεις την αγάπη μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 12 Ιαν - 13:49:25

Ladosifa υπεροχη η ιδεα σου . ..

Κατι τετοιο ειχα κατα νου ,
αλλα , ...
θα δεις 

Αιθηροη αγαπημενη μου σε ευχαριστω  thenks  hh  hh  hh  αγκαλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 12 Ιαν - 14:06:01

Παρακαλώ.

Και όσο αφορά την μεταφορά, εάν χρειαστείς βοήθεια ενημέρωσε με, ώστε να μην χρειαστεί να τα γράψεις εκ νέου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
ba a ktsou

ba a ktsou


Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 327

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 12 Ιαν - 14:23:32

Σε ευχαριστω Αιθηροη ,
αν & καλο θα μου κανει . ..

Θα σε ενημερωσω  ανθη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΣαβ 15 Φεβ - 22:19:24


Θελω να ανεβασω φωτογραφιες και δεν μπορω τι κανουμε πηγα σε αυτο το shack αλλα δεν

 ανθη  ηλιος 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 11:02:52

ioessa αφού έχεις ήδη ανεβάσει την εικόνα στο ImageShack:

- πατάς δεξί κλικ πάνω στην εικόνα
- "αντιγραφή διεύθυνσης URL"
- έρχεσαι εδώ και πατάς το εικονίδιο Insert Image (που έχει την εικόνα κι ένα +)
- πας στην επιλογή URL κ κάνεις επικόλληση το URL που αντέγραψες
- τέλος πατάς insert κ ανέβηκε η εικόνα σου

 sff
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 11:42:51

Καλημερα κοπέλες  να ioessa,Nenya,Ladosifa

η ioessa έχει δίκιο και με αυτό που εντόπισε  θα έχω και εγώ προβλημα σε 25 μέρες. Νομίζω οτι εννοεί να ανεβάσεις φωτογραφίες δικές σου , εδώ, χωρίς την χρήση του image σακ και έχει δίκιο γιατί σε λίγες μέρες η υπηρεσία αυτή, θα παρέχει τις υπηρεσίες της με πληρωμή και θα χάσω τον ΚΗΠΟ, χμχμ .Αυτά θα πάθω.. Οπότε ρωτώ και εγώ αν υπάρχει άλλος τρόπος.
Πάω να δοκιμάσω τον άλλον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 11:44:50

Kαλημέρες!!

Η μόνη λύση που βρήκα για φωτογραφίες αρχείου,είναι να τις ανεβάζω κάπου,στο φεις,στο google talk και μετά να παίρνω το λινκ και να κάνω αυτό που είπε η νένυα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 11:48:34



Ευχαριστω κοριτσαρες

 ανθη 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 11:49:20

και αυτός καλός τρόπος  να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:01:55

διαφορετικά από κάποιο άλλο φορέα τύπου image shack,όπως το http://photobucket.com/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:05:31

σε αυτο πληρώνεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:06:52

δεν ξέρω,δεν έχω γραφτεί εκεί,αλλά for free γράφει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:08:56

νομιζω οτι πέφτει λογοτυπο photobucket επανω στις φωτογραφιες οταν θες να το μεταφερεις....

αυτο με το φουμπουκ ηταν πιο καλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:10:28

ναι,είναι πιο γρήγορη επιλογή,αυτό κάνω τα άλλα τα βαριέμαι.
Επίσης,ακόμη και αν πατήσεις αντιγραφή εικόνας και επικόλληση εδώ πάνω που γράφουμε,πάλι θα την βγάλει την εικόνα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:12:10

το λινκ ομως ειναι απο την εταιρια σακ ..και χανεις την εικονα παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:16:49

εννοούσα,πιο γρήγορη επιλογή να ανεβάσεις στο facebook ή στο google talk την φωτογραφία σου,σε σχέση με άλλα site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:17:16

Αιθηρόη, μπορείς σε παρακαλώ να με βοηθήσεις προτου αρχίσω να μεταφέρω παλι μια μια, αν υπάρχει άλλος τρόπος;
 rrros
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 12:18:25

πάω να δω και στον γκουκλη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nenya

Nenya


Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 960

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 18:56:05

Ωχ... βλακεία αυτό με το imageshack...έχουμε ανεβάσει πολλές εικόνες. Ελπίζω τουλάχιστον τις παλιές να μην τις μπλοκάρουν. Πάλι καλά που το είπες nann να αποθηκεύσω τις εικόνες με τους κρυστάλλους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Μια μικρη βοηθεια  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια μικρη βοηθεια    Μια μικρη βοηθεια  Icon_minitimeΚυρ 16 Φεβ - 23:21:51

Τι έγινε ρε κοριτσια; δε καταλαβα. Θα διαγραφουν οι εικόνες που περασαμε; τα φυτά κι οι κρύσταλλοι; εκεί έγινε πολύ δουλειά!!!! Τι λέτε τώρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μια μικρη βοηθεια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Μικρή Ψυχή και ο Ήλιος!!
» Ταρώ - Μεγάλη & Μικρή Αρκάνα._
» Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΜΕΣΗ ΓΗΣ ΥΠΑΡΚΤΗ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΚΛIΜΑΚΑ!!!!
» Καλημέρα!! Καλησπέρα!! Καλώς ήρθατε!!
» Βοήθεια σε άστεγους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ :: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ.-
Μετάβαση σε: