H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 το φάντασμα μου

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν - 14:12:20

Συνδέομαι και μετά αποσυνδέομαι και βγαίνω από την σελίδα.
Επανέρχομαι και με βλέπω μέσα.
Πατάω πάνω στο φάντασμά μου,μου ζητά να συνδεθώ για να δω το προφιλ μου,το κάνω.
Μετά στέλνω μήνυμα στην ladosifa.
Έρχεται ειδοποίηση,ότι έχω προσωπικό μήνυμα από εμένα!!
Το ανοίγω[είχα περιέργεια].
Ξανα-αποσυνδέομαι,με ξανα-βλέπω μέσα κ.ο.κ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν - 14:26:01

Αλληλογραφούσες με τον εαυτό σου; Καλή παρέα είχες είδες; μη σκας βρε! Εσύ δεν θα είσαι ποτέ μόνη σου! Πως το καταφέρνεις αυτό δε μπορω να καταλαβω! όλα τα κουλα σ εσενα συμβαίνουν! Καλέ;;;;; Κυκλοφορείς αναμεσα μας;;;;;  το φάντασμα μου 3316832673
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν - 14:28:21

χαχαχαχα μου έστειλα με θέμα k και το μήνυμα ήταν kkkkkkkkk,αλλά το άνοιξα να το διαβάσω.
Δεν είχα συγγραφικό οίστρο.

Δοκιμασέ το κι εσύ,να δεις αν γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν - 14:31:24

Να στέλνω στον εαυτο μου μηνυματααααααααα;;;;; Πας καλα παιδί μου;;;; Θες και τα λεεεεες;;;;;;;;; ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ;;;;;;;;;;;
 το φάντασμα μου 1627244695
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν - 14:34:59

τώρα που ανακάλυψα αυτήν την δυνατότητα;θα μου στέλνω συχνά,γενικά το προτείνω σε όλα τα μέλη.
Στείλε:Αριστέα είσαι θεά,θέλω να γνωριστούμε καλύτερα.
Κλείνω τώρα,δεν θα είμαι εδώ,αλλά θα αφήσω το φάντασμά μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν - 14:37:00

Αυτό είναι......συνεννόηση χόι χόι!



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spitha

spitha


Ημερομηνία εγγραφής : 20/10/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 151

το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 10 Ιαν - 18:30:15

Γεια μας!  χαααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://myfilms-in.blogspot.gr/
Επισκέπτης
Επισκέπτης




το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠεμ 10 Απρ - 19:53:16

Πάλι τα ίδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΠαρ 11 Απρ - 23:34:20

τστστσ  Υπάρχει τεχνικό πρόβλημα.

 το φάντασμα μου 891658199 ευχαριστώ, καληνύχτα.     ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΚυρ 13 Απρ - 11:08:16

Και ποιο ακριβώς είναι το πρόβλημα, Παναγιώτα μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΚυρ 13 Απρ - 21:17:33

Γεια σου Αιθηρόη ,


Δεν ξέρω την τεχνική γλώσσα , αλλά μου έχει ξανασυμβεί , οπότε νομίζω ότι κάτι όντως γίνεται και δεν ευθύνεται ο υπολογιστής μου, τουλάχιστον όχι εντελώς..
Θα το πω όπως το καταλαβαίνω. Είναι κάτι σαν "τρύπα" και όταν προσπαθώ να γράψω μια ή περισσότερες εκφράσεις σε διαφορετικό μέγεθος γραμματοσειράς από οτι το κυρίως κείμενο, δεν μπορώ να το κάνω, εμφανίζεται ο κωδικός στην δημοσίευση , ενω δεν έχω κάνει λάθος στην σύνταξη. Δεν ξέρω αν είναι κάτι που διορθώνεται.
Ευχαριστώ,
καλή νύχτα.
 να
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΚυρ 13 Απρ - 23:36:34

Αυτό συμβαίνει, διότι κάνουν κάποια αναβάθμιση και έχουν πειράξει τις λειτουργίες.
Λίγη υπομονή Παναγιώτα μου...

Ελπίζω να ολοκληρώσουν τις εργασίες τους σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




το φάντασμα μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: το φάντασμα μου   το φάντασμα μου Icon_minitimeΚυρ 13 Απρ - 23:43:20

χε  Γεια σου και πάλι , Αιθηρόη μου

προς το παρών, δεν είχα κανένα πρ΄βλημα
εκτός από το συνηθισμένο...εμένα  χαχα 



Ευχαριστώ  να να να να να 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
το φάντασμα μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ :: ΤΕΧΝΙΚΑ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ :: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ.-
Μετάβαση σε: