H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το γεγονός της αλλαγής;

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ - 20:03:39

Φιλιά Λατρεία μου,σε ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ 24 Οκτ - 20:27:26

όχι για να καταλάβεις,στο βίντεο έβαλαν 2 τραγούδια τελικά μαζί κι αφού βρήκε ο Αλέξανδρος,το ένα,βάσει συγκροτήματος και της δουλειάς τους,βρήκα και το άλλο.
Αμα τα κολλήσεις μαζί,είναι τρέλα.




ψυχεδέλεια!!!
Αυτό θα ακούει όλη η γειτονιά.


[είπε να μην της εξηγήσω χε χε]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ 25 Οκτ - 15:54:54

χαχαχα  χαααα


ladosifa Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 BighugΤο γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Sm3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerakina

gerakina


Ηλικία : 32
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 10/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 127

Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 26 Οκτ - 20:12:05

maggisoula έγραψε:
Είναι το σαν πας στην καλαματα και ρθεις με το καλό!
Χα χα! ladosifa εχεις μπλεξει με την Αριστεα. χαιρομαι που της το εξηγησες χα χα! ειμαι σιγουρη ομως οτι το απολαμβανετε οι δυο σας.

Νοσταλγια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 26 Οκτ - 21:03:22

Προσωπικά,το απολαμβάνω,αλλά..όχι όσο θα ήθελα.
Πολλά λείπουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Οκτ - 11:27:47

Ειν και μαζοχα παιδί μου είναι και μη σου κατσικωσει δε ξεκολαει με τίποτα! Δε θέλωτης λες αυτή το βιολί της. Ηταν μουσικός παλια στη ορχήστρα του πάρε να χεις! Αριάδνη ψυχή μου κοριτσακι μου όλοι τα ίδια νιώθουμε. να ρχεσαι πιο συχνά γαμώτο! Μη χανεσαι μονο κει πάνω είμαστε κι εμείς εδώ κάτω! Φιλάκιααααααα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ 28 Οκτ - 13:31:17

Το ακροαστηκα. Αχ κορίτσια μου αδερφές μου είστε πολύ διορατικες! Ξέρει η αράχνη που και πότε θα φτιάξει τον ιστό της. Παίζει ρόλο ο μάικ και κάθε μαικ ποιους έχει πίσω του. Γιατί μονο οι πίσω ξέρουν την αλήθεια του σκοπού. Μπροστά βάζουν συχνά κάποιον που να πιστεύει οτι το κάνει για καλό αλλιώς πως θα πείσει τους άλλους; και ποιοι στο καλό είναι η κόμπρα; ποτέ δεν εμπιστευομουν αυτούς που χαν σύμβολα κι ονόματα από φίδια. Ποτέ όμως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spathi

spathi


Ηλικία : 34
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 60

Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το γεγονός της αλλαγής;   Το γεγονός της αλλαγής; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ 9 Νοε - 18:56:25

Γέλασα μ τ ψυχή μου! Είστε απίστευτες μ τ ladosifa, ωραία δυάδα! Αριστέα είσαι αστείρευτη παιδί μ! Πόσο μ λείψατε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το γεγονός της αλλαγής;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Η απάτη της κλιματικής αλλαγής...
» Κοσμικές και Εσωτερικές αλλαγές...
» Το πιο εκπληκτικό γεγονός (Neil deGrasse Tyson)
» Το δευτερο φεγγαρι ειναι γεγονος . Ορατο πλεον στην Αυστραλια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΒΙΝΤΕΟ :: ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ - ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ-
Μετάβαση σε: