H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 εχω μια ερωτηση !!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
evita




Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 1

εχω μια ερωτηση !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εχω μια ερωτηση !!   εχω μια ερωτηση !! Icon_minitimeΤρι 27 Αυγ - 19:02:19

Γεια σααας! θα ηθελα να κανω μια ερωτηση .. ειναι ενας ανθρωπος που θα ηθελα πολυ να γνωρισω (να προσθεσω οτι δεν θελω να δεσω καποιον η κατι αναλογο) απλα δεν τον γνωριζω απο κοντα και θα ηθελα πολυ να τον γνωρισω.. υπαρχει κατι που να μπορω να κανω ωστε να γνωριστουμε ? ειναι πολυ δυσκολο να τον πετυχω ωστε να βγω απο το σπιτι μου να παω εκει ππυ βγαινει κ να του πιασω κουβεντα .. αυτααα. απλα ειχα την απορια αν θα υπηρχε κατι ετσι ωστε να μπορεσω να τον γνωρισω να πω ενα γεια εστω. ευχαριστω παρα πολυ εκ των προτερων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




εχω μια ερωτηση !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω μια ερωτηση !!   εχω μια ερωτηση !! Icon_minitimeΤρι 27 Αυγ - 19:14:51

Καλώς όρισες.

Ερώτηση:Έιναι διασημότητα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
princess4

princess4


Ηλικία : 39
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 02/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 123

εχω μια ερωτηση !! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εχω μια ερωτηση !!   εχω μια ερωτηση !! Icon_minitimeΤετ 28 Αυγ - 11:00:54

ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΕΙΜΑΙ Η ΤΑΔΕ.ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ.ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΤΑΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εχω μια ερωτηση !!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ερωτηση...
» Η ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...
» Ερωτηση προς ολους μας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ :: ΑΡΧΕΙΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΧΙΚΟ ΑΟΡΑΤΟ ΝΑΟ.-
Μετάβαση σε: