H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα    Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Icon_minitimeΔευ 21 Ιαν - 10:23:56

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα    Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Icon_minitimeΔευ 21 Ιαν - 15:33:06

Δε θες να σου πω πως ένιωσα. Και μπορεί και να κατάλαβα μόνο όσα ήθελα εγώ. Αλλά ανάθεμα με δηλαδή! Δεν έχει σημασία τι λένε τι δε λένε αν είναι η δεν ε΄ιναι. Εγώ έφαγα σφαλιάρα για ένα λόγο. Γιατί κοιτάζω εκεί έξω και λέεω.........να τι έχει σημασία! Και μου το πε!!! Σε λάθος μέρος έχεις στραμένη τη προσοχή σου Κοίτα γύρω σου και νιωσε! Να το γύρω μου!!! Οι άνθρωποι ο πλανήτης αυτός η πορεία μας!!! Για μια στιγμή πάλι το ξέχασα. Πάλι! Το νιώθω μέσα στο πετσί μου μέσα στη καρδιά μου και έχω ταραχ΄΄η. Το νιώθω ότι γίνονται μεγάλα πράματα αυτό το καιρό και παίζονται άλλα τ΄΄οσα! Εκεί πάνω ψηλά από τα κεφάλια μας γίνονται πράματα για εμάς και το σύμπαν μας! Γιατί επιρεάζουμε το κόσμο είτε το θέμε ε΄ιτε όχι. Αν θέλουμε ν αξίζουμε τη θέση μας μέσα σ αυτό..........Ας βοηθήσουμε. ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ! Εδώ που είμαστε είμαστε όλοι ίσοι. Διαφέρουμε μόνο στη πρόθεση μας. Ζωή; Η καταστροφή; Δεν πειράζει να δεν με καταλαβένετε. Εγώ είμαι σίογουρη γι αυτό που θέλω.

Λυπάμαι που ξεχάστηκα. Πάλι! Γαμώτο! Σ ευχαριστώ αδελφέ μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα    Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Icon_minitimeΠαρ 25 Ιαν - 13:27:01

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα    Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Icon_minitimeΔευ 28 Ιαν - 15:34:16

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα    Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Icon_minitimeΤρι 29 Ιαν - 14:01:17

Αντίστροφη μέτρηση. Νιώθω ότι είμαστε κοντά στη μεγαλήτερη αποκάλυψη των τελευταίων χιλιάδων χ΄ρονων. Πεστε με τρελή δε φαγουρίζομαι καθόλου καθολού!!!! Η καρδιά μου χτυπάει σα τρελή σαν από προαίσθημα που σ αφήνει με ανάσα κομένη καθώς περιμένεις να ακουστεί το μπαμ........γιατί η αλήθεια που μας περιμ΄΄ενει θα είναι συ-γκλο-νι-στι-κη!!!!! Δε μπορώ να τη φανταστώ αλλά μουδιάζω λίγο φόβος λίγο χαρά λίγο αισιχτιρ πια καιρός ήταν. ¨ενα τρένο περιμένω κι αυτή τη φορά θα μπω μέσα κι ας γίνει όοοοοτι θέλει!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα    Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα  Icon_minitimeΤετ 30 Ιαν - 13:26:42

[youtube][/youtube]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πλειάδες και η Φωτονική συχνότητα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ήχος και συχνότητα Θήτα...
» ΠΛΕΙΑΔΕΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ-ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ-ΠΡΟΣΩΠΕΙΟ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ :: ΕΞΩ-ΠΛΑΝΗΤΙΚΑ :: ΔΙΑΣΤΗΜΑ-
Μετάβαση σε: