H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το πρωτο μου ξορκι =]

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Evageliasmile




Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 2

Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΤετ 2 Ιαν - 12:11:12

Γεια σας .. γνωρισα το site σας απο μια φιλη μου!
Πολλες φορες διαβαζαμε μαζι αρθρα και ετσι εκανα ενα δικο μου
ξορκι,στην αρχη δεν ειχα ελπιδες μιας και ηταν η πρωτη μου
φορα και δεν θα γινοταν κατι .. ετσι στο σχολειο πηρα ενα
χαρτι και αρχησα να γραφω ξορκι για ενα θεμα
του σχολιου το οποιο με εκανε να περασω ασχημα
χρονια στο δημοτικο.
Ειναι το παρακατω:
W και W μια χαρη θα ζητησω οσα
μου εκαναν να τις γυρισουν πισω
να μαθουνε πως νιωσαμε να δουν
τι μας συνεβει να δουμε τοτε αν τους
αρεσει να παρουν για
παντα να σωπασουν.

Και την πρωτη φορα που το εκανα ηταν με την φιλεναδα μου στο πισω μερος της αυλης
μια μερα που ειχε πολυ αερα και νομιζα πως ηταν η καταλληλη για ξορκι ετσι πιασαμε
η μια τα χερια της αλλης και με κλειστα ματια ειπαμε το ξορκι το οποιο μεσα απο την
καρδια μας γραψαμε.

Χθες η παρεα που μας παρατησε τοτε .. παρατησαν και την κολλητη τους!
ΚΑΙ εμειναν οι 2 τους η κοπελα που θελαμε να παρει ενα μαθημα ηταν εκεινη'
που παρατησαν απο την παρεα τους! Και μου στελνει μηνυματα πως θελει
να ξαναγινουμε φιλες γιατι την παρατησαν και ειναι μονη της..
Μου φενεται φανταστικο το οτι μολις εφτιαξα το δικο μου ξορκι και
πετυχε ειναι .... εκπληκτικο αλλα δεν πιστευω να ειναι τυχαιο
δηλαδη να εγιναν ολα αυτα τυχαια μετα το ξορκι μου πιστευω πως
εκανα ενα βημα πρως αυτους και αυτοι πρως εμενα..!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΤετ 2 Ιαν - 12:31:54

Είναι λυπηρό που το γράψατε μέσα από την καρδιά σας όπως δηλώνεις και μην σε ενθουσιάζει το αποτέλεσμα που ήρθε τόσο αβίαστα,γιατί το κακό είναι πάντα εύκολο.
Είναι λυπηρό,γιατί μολύνατε τους εαυτούς σας.
Όταν στέλνεις κάτι,πρέπει πρώτα να περάσει μέσα από εσένα,δεν μπορείς ποτέ να δώσεις κάτι που δεν είναι δικό σου.
Δεν σε κρίνω,μαθαίνω απο εσένα,γιατί είχα πολλές ευκαιρίες και θα έχω να πάρω την εκδίκησή μου.
Δεν σε θεωρώ κακιά,γιατί σε όλους μας υπάρχει κάτι αρνητικό κάτι θετικό...όμως έρχεται η στιγμή που χρειάζεται να λάβεις κάποιες αποφάσεις,να επιλέξεις.
Τι άνθρωπος θέλεις να είσαι.
Όχι για τους άλλους,μα για σένα.
Να κοιτάζεις το είδωλό σου στον καθρέπτη και να μην σου λείπουν κομμάτια.
Να είσαι υπερήφανη για εσένα.
Θα σου πρότεινα να κάνεις ένα άλμα:
Να μιλήσεις ανοιχτά στην φίλη σου,να της δηλώσεις μέσα από την καρδιά σου πόσο σε πλήγωσαν οι πράξεις της.
Πιστεύω πως,αν δεν σε ενδιέφερε καθόλου σαν άτομο,δεν θα έμπαινες στον κόπο να ασχοληθείς μαζί της,γιατί να ξέρεις,οτι κατανάλωσες δική σου ενέργεια για το όλο εγχείρημά σου.
Σίγουρα,πολλοί μας εκνευρίζουν,μας πληγώνουν,μας βγάζουν κάποια συναισθήματα,αυτό δεν είναι κακό,το θέμα είναι πως θα το χειρίζεσαι.Θα κάνεις ξόρκια για κάθε πρόβλημα που δεν θες να αντιμετωπίσεις;
Δεν έχει σημασία το αποτέλεσμα,αλλά ο δρόμος προς αυτό που θα προκύψει.
Ο σκοπός,δεν αγιάζει τα μέσα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΤετ 2 Ιαν - 17:07:02

Από που ν αρχίσω; Το πρωτο μου ξορκι =] 743589328Το πρωτο μου ξορκι =] 743589328Το πρωτο μου ξορκι =] 743589328

Δε θα μιλήσω. Αυτό......Το πρωτο μου ξορκι =] 219140800........ συν κι ότι είπε η ladosifa που τα πε καλύτερα και πιο ψύχραιμα. Κι έτσι από περιέργεια ποια άρθρα διαβάζατε ακριβώς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΤετ 2 Ιαν - 18:53:44

Evageliasmile έγραψε:
Γεια σας .. γνωρισα το site σας απο μια φιλη μου!
Πολλες φορες διαβαζαμε μαζι αρθρα και ετσι εκανα ενα δικο μου
ξορκι,στην αρχη δεν ειχα ελπιδες μιας και ηταν η πρωτη μου
φορα και δεν θα γινοταν κατι .. ετσι στο σχολειο πηρα ενα
χαρτι και αρχησα να γραφω ξορκι για ενα θεμα
του σχολιου το οποιο με εκανε να περασω ασχημα
χρονια στο δημοτικο.
Ειναι το παρακατω:
W και W μια χαρη θα ζητησω οσα
μου εκαναν να τις γυρισουν πισω
να μαθουνε πως νιωσαμε να δουν
τι μας συνεβει να δουμε τοτε αν τους
αρεσει να παρουν για
παντα να σωπασουν.

Και την πρωτη φορα που το εκανα ηταν με την φιλεναδα μου στο πισω μερος της αυλης
μια μερα που ειχε πολυ αερα και νομιζα πως ηταν η καταλληλη για ξορκι ετσι πιασαμε
η μια τα χερια της αλλης και με κλειστα ματια ειπαμε το ξορκι το οποιο μεσα απο την
καρδια μας γραψαμε.

Χθες η παρεα που μας παρατησε τοτε .. παρατησαν και την κολλητη τους!
ΚΑΙ εμειναν οι 2 τους η κοπελα που θελαμε να παρει ενα μαθημα ηταν εκεινη'
που παρατησαν απο την παρεα τους! Και μου στελνει μηνυματα πως θελει
να ξαναγινουμε φιλες γιατι την παρατησαν και ειναι μονη της..
Μου φενεται φανταστικο το οτι μολις εφτιαξα το δικο μου ξορκι και
πετυχε ειναι .... εκπληκτικο αλλα δεν πιστευω να ειναι τυχαιο
δηλαδη να εγιναν ολα αυτα τυχαια μετα το ξορκι μου πιστευω πως
εκανα ενα βημα πρως αυτους και αυτοι πρως εμενα..!


Θεωρείς πως σε κάποιον μάθατε κάτι; Πόσο χρονών είστε; Και τι περιμένατε να ακούσετε τώρα; Έστω και ότι έπιασε το ξόρκι σας, η ενέργεια της παλιάς φίλης σας, όπως λαθεμένα την αποκαλείς φίλη σας γιατί αν την θεωρούσατε φίλη δεν θα της το κάνατε αυτό, θα είναι μηχανική και εξαναγκαστική. Κακομαθημένο εγωισμό είδα σε εσάς. Και χρησιμοποιήσατε το ξόρκι για να τιμωρήσετε. Η πρόθεση κουβαλάει πάντα το αντίτιμο. Και όσο γρηγορότερα το μάθετε τόσο καλύτερα για εσάς. Να βοηθήσω θέλω και όχι να σας βλάψω. Καλά θα κάνετε να της πείτε τι κάνατε. Κάντε κάτι καλό και σε εσάς και στη "φίλη" σας. Και ζητείστε συγνώμη. Κάνατε λάθος.

Μπορεί να φανεί πως μιλάω σκληρά. Χρειάζεται γιατί είναι η αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Evageliasmile




Ημερομηνία εγγραφής : 02/01/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 2

Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΤετ 2 Ιαν - 19:15:26

anarhos έγραψε:
Evageliasmile έγραψε:
Γεια σας .. γνωρισα το site σας απο μια φιλη μου!
Πολλες φορες διαβαζαμε μαζι αρθρα και ετσι εκανα ενα δικο μου
ξορκι,στην αρχη δεν ειχα ελπιδες μιας και ηταν η πρωτη μου
φορα και δεν θα γινοταν κατι .. ετσι στο σχολειο πηρα ενα
χαρτι και αρχησα να γραφω ξορκι για ενα θεμα
του σχολιου το οποιο με εκανε να περασω ασχημα
χρονια στο δημοτικο.
Ειναι το παρακατω:
W και W μια χαρη θα ζητησω οσα
μου εκαναν να τις γυρισουν πισω
να μαθουνε πως νιωσαμε να δουν
τι μας συνεβει να δουμε τοτε αν τους
αρεσει να παρουν για
παντα να σωπασουν.

Και την πρωτη φορα που το εκανα ηταν με την φιλεναδα μου στο πισω μερος της αυλης
μια μερα που ειχε πολυ αερα και νομιζα πως ηταν η καταλληλη για ξορκι ετσι πιασαμε
η μια τα χερια της αλλης και με κλειστα ματια ειπαμε το ξορκι το οποιο μεσα απο την
καρδια μας γραψαμε.

Χθες η παρεα που μας παρατησε τοτε .. παρατησαν και την κολλητη τους!
ΚΑΙ εμειναν οι 2 τους η κοπελα που θελαμε να παρει ενα μαθημα ηταν εκεινη'
που παρατησαν απο την παρεα τους! Και μου στελνει μηνυματα πως θελει
να ξαναγινουμε φιλες γιατι την παρατησαν και ειναι μονη της..
Μου φενεται φανταστικο το οτι μολις εφτιαξα το δικο μου ξορκι και
πετυχε ειναι .... εκπληκτικο αλλα δεν πιστευω να ειναι τυχαιο
δηλαδη να εγιναν ολα αυτα τυχαια μετα το ξορκι μου πιστευω πως
εκανα ενα βημα πρως αυτους και αυτοι πρως εμενα..!


Θεωρείς πως σε κάποιον μάθατε κάτι; Πόσο χρονών είστε; Και τι περιμένατε να ακούσετε τώρα; Έστω και ότι έπιασε το ξόρκι σας, η ενέργεια της παλιάς φίλης σας, όπως λαθεμένα την αποκαλείς φίλη σας γιατί αν την θεωρούσατε φίλη δεν θα της το κάνατε αυτό, θα είναι μηχανική και εξαναγκαστική. Κακομαθημένο εγωισμό είδα σε εσάς. Και χρησιμοποιήσατε το ξόρκι για να τιμωρήσετε. Η πρόθεση κουβαλάει πάντα το αντίτιμο. Και όσο γρηγορότερα το μάθετε τόσο καλύτερα για εσάς. Να βοηθήσω θέλω και όχι να σας βλάψω. Καλά θα κάνετε να της πείτε τι κάνατε. Κάντε κάτι καλό και σε εσάς και στη "φίλη" σας. Και ζητείστε συγνώμη. Κάνατε λάθος.

Μπορεί να φανεί πως μιλάω σκληρά. Χρειάζεται γιατί είναι η αλήθεια.








Αφου διαβασα τους σχολιασμους σας με εκαναν να το μετανιωσω πολυ.. ξερω πως οταν το καναμε βιαστηκαμε και δεν σκεφτηκαμε τις συνεπειες ουτε μια στιγμη δεν ειναι πως ειμαι κακια ή θελω το κακο καποιου αλλα αυτα τα κοριτσια εκαναν τα παντα για να μας δουνε να .. υποφερουμε ακομα και να μας διρουν εβαλαν ξερω πως ουτε αυτο που καναμε εμεις δεν ηταν σωστο αλλα καιρος να αντιμετωπισουμε τις συνεπειες..!
Και ειπατε πως καλο θα ηταν να τις το πω τι εκανα αλλα καμια απο αυτες δεν πιστευει και δεν θα μας πιστεψουν ουτε στιγμη μια φορα ετυχε και μας ακουσαν για ενα σχετικο θεμα που μιλουσαμε και μας κοροιδευαν ως ''τρελες'' ή ακομα και οτι κανουμε σαν μωρα γτ πιστευουμε σε βλακειες και σε πραγματα που δεν υπαρχουν και το ειπαν σε ολο μας το τμημα
και ολοι μας περιφρονουσαν και μας ελεγαν ανωριμες,θεοτρελες και αλλα πολλα.
σσσ


=[ =[ =[ =[ =[ =[ =[ =[
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΤετ 2 Ιαν - 22:36:53

Ευαγγελία,[έχεις υπέροχο όνομα,το έχεις ψάξει να δεις τι σημαίνει;],η αυστηρότητα που ίσως εξέλαβες είναι για καλό σου,από ενδιαφέρον.
Βλέπεις,στα site με τα ξόρκια,απ'όπου άντλησες και το δικό σου,δεν γράφουν τις παρενέργειες,λένε καλά λόγια..είναι όλα θετικά.
Το ότι το μετανιώνεις σημαίνει οτι αντιλαμβάνεσαι την πράξη σου.
Σε πληροφορώ πως και λίγα ειπώθηκαν.
Να αντιστρέψω το κλίμα:φαντάζεσαι όποιος δεν σε χωνεύει να σου κάνει ξόρκι;
Δεν είναι λύση,είναι δειλία,το πιο δύσκολο είναι να πας και να της πεις αυτό που νιώθεις και το πως φέρθηκες.
Ξέρεις την παροιμία ΄΄η κατάρα είναι γαιδάρα και γυρνά στον αφέντη της;''
Η πιο δύσκολη απόφαση είναι αυτή της συγχώρεσης.
Συγχώρεσε την,ζήτα συγχώρεση και άφησέ την να πάρει τον δρόμο της κι εσυ τον δικό σου.
Αν τα πράγματα είναι επικίνδυνα,επειδή αναφέρεις ξυλοδαρμους και δεν μου αρέσει,να ζητήσετε άμεσα βοήθεια απο τους γονείς σας,αυτοί είναι οι κατάλληλοι να χειριστούν το θέμα.
Αν μπεις στον κύκλο της εκδίκησης,θα χάσεις τον δρόμο της επιστροφής.
Να είσαι γενναία!
Μην υποβιβάζεις τον εαυτό σου με χαμηλές πράξεις.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΠεμ 3 Ιαν - 18:37:55

Αυτές είναι αυτές που είναι. Εσύ ποιά θες να είσαι. Είναι πολύ σοβαρή επιλογή αυτό. Πάντως χαίρομαι που άκουσες κι ας μην είσαι σίγουρη ακόμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 14:10:54

Evageliasmile έγραψε:
Γεια σας .. γνωρισα το site σας απο μια φιλη μου!
Πολλες φορες διαβαζαμε μαζι αρθρα και ετσι εκανα ενα δικο μου
ξορκι,στην αρχη δεν ειχα ελπιδες μιας και ηταν η πρωτη μου
φορα και δεν θα γινοταν κατι .. ετσι στο σχολειο πηρα ενα
χαρτι και αρχησα να γραφω ξορκι για ενα θεμα
του σχολιου το οποιο με εκανε να περασω ασχημα
χρονια στο δημοτικο.
Ειναι το παρακατω:
W και W μια χαρη θα ζητησω οσα
μου εκαναν να τις γυρισουν πισω
να μαθουνε πως νιωσαμε να δουν
τι μας συνεβει να δουμε τοτε αν τους
αρεσει να παρουν για
παντα να σωπασουν.

Και την πρωτη φορα που το εκανα ηταν με την φιλεναδα μου στο πισω μερος της αυλης
μια μερα που ειχε πολυ αερα και νομιζα πως ηταν η καταλληλη για ξορκι ετσι πιασαμε
η μια τα χερια της αλλης και με κλειστα ματια ειπαμε το ξορκι το οποιο μεσα απο την
καρδια μας γραψαμε.

Χθες η παρεα που μας παρατησε τοτε .. παρατησαν και την κολλητη τους!
ΚΑΙ εμειναν οι 2 τους η κοπελα που θελαμε να παρει ενα μαθημα ηταν εκεινη'
που παρατησαν απο την παρεα τους! Και μου στελνει μηνυματα πως θελει
να ξαναγινουμε φιλες γιατι την παρατησαν και ειναι μονη της..
Μου φενεται φανταστικο το οτι μολις εφτιαξα το δικο μου ξορκι και
πετυχε ειναι .... εκπληκτικο αλλα  δεν πιστευω να ειναι τυχαιο
δηλαδη να εγιναν ολα αυτα τυχαια μετα το ξορκι μου πιστευω πως
εκανα ενα βημα πρως αυτους και αυτοι πρως εμενα..!

αυτο γλυκεια μου ηταν μια μηκρη γητεια ευτηχως απλα οταν ειπατε το ξορκι σας ακουσαν τα αερικα 
ειδαν το δικιο σας και επεβαλαν δικαιοσηνη αν ειναι να ασχοληθης με την τεχνη το πρωτο που πρεπη να κανης ειναι 
1διαβασμα για χρονια και μετα οταν νιωσης ετοιμη να αρχησης να κανης το πρωτο σου ξορκι μικρες γητειες για αρχη 
ομως το πρωτο σου  ξορκι πρεπη να ειναι καλο  οχι αρνητηκο το γιατι ειναι αλλο θεμα 
και επησης αν θες να ασχοληθης προστασια δεν το συζητω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Το πρωτο μου ξορκι =] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το πρωτο μου ξορκι =]   Το πρωτο μου ξορκι =] Icon_minitimeΔευ 24 Φεβ - 16:49:54

Μα τι είναι αυτά που λες στην μικρή; Είδαν το δίκιο τους τ αερικά και τις δικαίωσαν;;; Η εκδίκηση δικαίωση; Η ανώριμη εκδίκηση δικαίωση; Δίνεις λάθος εντυπώσεις χρησιμοποιώντας σε κάτι τέτοιο τη λέξη δικαιοσύνη και δημιουργείς προυποθέσεις για κάτι που δεν μπορείς να αναλάβεις την ευθύνη. Λοιπόν παιδιά όλα εσείς που θέλετε να ασχοληθείτε με αυτά τα πράματα.....πρώτα να σας πω ότι ασχοληθείτε με την ίδια την ζωή και τα όνειρα σας που θα σας βοηθήσουν να δημιουργήσετε στον κόσμο που αποφασίσατε να παρουσιαστείτε. και δεύτερον η τιμωρία κι η εκδίκηση είναι ένα έργο που δεν θέλετε να σας δώσουν ρόλο. Πιστέψετε με. Η εκδίκηση δεν έχει σχέση με τη δικαιοσύνη. Το σωστό ήταν αυτό που είπε ο Πάνος.


Θεωρείς πως σε κάποιον μάθατε κάτι; Πόσο χρονών είστε; Και τι περιμένατε να ακούσετε τώρα; Έστω και ότι έπιασε το ξόρκι σας, η ενέργεια της παλιάς φίλης σας, όπως λαθεμένα την αποκαλείς φίλη σας γιατί αν την θεωρούσατε φίλη δεν θα της το κάνατε αυτό, θα είναι μηχανική και εξαναγκαστική. Κακομαθημένο εγωισμό είδα σε εσάς. Και χρησιμοποιήσατε το ξόρκι για να τιμωρήσετε. Η πρόθεση κουβαλάει πάντα το αντίτιμο. Και όσο γρηγορότερα το μάθετε τόσο καλύτερα για εσάς. Να βοηθήσω θέλω και όχι να σας βλάψω. Καλά θα κάνετε να της πείτε τι κάνατε. Κάντε κάτι καλό και σε εσάς και στη "φίλη" σας. Και ζητείστε συγνώμη. Κάνατε λάθος.

Μπορεί να φανεί πως μιλάω σκληρά. Χρειάζεται γιατί είναι η αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το πρωτο μου ξορκι =]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Το πρωτο βημα για την εξέλιξη
» Παραμυθάκια φίλων & Μελών
» Καλώς ήλθατε στον πρώτο ελληνικό ιστότοπο υποτιτλισμού του αγγλόφωνου Youtube!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ & ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ-
Μετάβαση σε: