H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
midwra

midwra


Ηλικία : 42
Τόπος : Βόλος
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 6

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΤρι 25 Δεκ - 22:23:43

Θα ήθελα να πώ την καλησπέρα μου και να ευχηθώ ,χρόνια πολλά σε όλα τα μέλη και τους διαχειριστές του φόρουμ.Έχω δεί αρκετά φόρουμ και διάφορες συζητήσεις , και όπως τυχαία βρήκα το δικό σας ,καθόλου τυχαία όμως , το ξεχώρισα γιατί διακρίνω μια σοβαρότητα στις απαντήσεις ,χωρίς χλευασμό και μέλη αρκετά ''ανοιχτά'' σε διάφορα θέματα για συζήτηση όπως και το άτομο ή άτομα που διαχειρίζοντε αυτό το φόρουμ και αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα...είναι δύσκολο να μιλάς για κάποιες εμπειρίες τη στιγμή που ο άνθρωπος που το συζητάς δεν είχε ποτέ του ίσως παρόμοιες...πολλές φορές ακόμα και εμείς οι ίδιοι μέσα μας δε μπορούμε να το δεχτούμε οπότε και προσπαθούμε να εκλογικεύσουμε οτιδήποτε δε μπορούμε να εξηγήσουμε...Είναι πάρα πολλά αυτά που μπορώ να πώ και από αρκετά χρόνια πρίν και πολύ φοβάμαι πως θα σας κουράσω αλλά οι δικές μου'' ανεξήγητες'' εμπειρίες έχουν να κάνουν με τα όνειρά μου.Όχι απλά όνειρα όμως...δεν ξέρω πως να το πώ...ίσως θεωρηθώ και υπερβολική ή οτι εγώ θεωρώ οτι τα όνειρα που έβλεπα ήταν ξεχωριστά αλλα θα το ρισκάρω να πώ πως ήταν γιατί ήταν πολύ ζωντανά και τα θυμάμαι όλα ένα προς ένα,γιατί τη στιγμή που τα έβλεπα ήταν σαν να τα ζώ.Από τα 16 μου ξεκίνησαν ξαφνικά και χωρις καμία τραυματική εμπειρία να επηρεάσει την εφηβεία μου,γιατί έχω ψάξει και ψυχολογικούς παράγοντες αλλά το θέμα των ονείρων μου ήταν εντελώς ''ξεκάρφωτο''όπως θα έλεγα...έχει να κάνει με τη μαγεία...τα περισσότερα με φόβιζαν αρχικά πολύ γιατί έχω δεί τελετές...έχω δεί να μου διαβάζουν ένα ''όρκο'' τρείς γυναίκες με μαύρα κρατώντας από ένα παλιό βιβλίο σε μια σπηλιά με πέτρινο βωμό και μπροστα από το βωμό ένα παλιό καθρέφτη κι εγώ να κλείνω τα αυτιά μου γιατί δεν ήθελα να ακούω τα λόγια τους κι όσο εγά τα έκλεινα τόσο εκείνες ερχόντουσαν πιο κοντά μου και διαβάζανε πιο δυνατά..έχω ''συνομιλήσει''αν μπορώ να το πώ έτσι με τον σατανά στον ύπνο μου...θα μου πείτε πως το κατάλαβα ότι ήταν αυτός? ήταν ένας άντρας πανέμορφος που όταν ξύπνησα το πρόσωπο ακριβώς δεν το θυμόμουνα αλλά όσο όμορφος κι άν ήταν στο όνειρο, μου προκαλούσε τρόμο αλλά αυτό δεν με εμπόδισε να ρωτήσω κάτι που με ενδιέφερε τότε και φυσικά ο τρόμος ήταν χειρότερος όταν αυτά που μου είπε βγήκαν στην πορεία...φυσικά αυτά τα όνειρα τα έκοβα με την προσευχή στον ύπνο μου που αυτόματα εβγαινε απο μέσα μου απο τον πολυ φόβο...με τα χρόνια άρχισα να ψάχνω ή να ρωτάω ατομα απο τον περίγυρο μου αν είχαν παρόμοιες εμπειρίες...φυσικά η αντιμετώπισή τους ήταν λες και τους έλεγα ιστορίες τρόμου να περάσει η ώρα μας στην καλύτερη των περιπτώσεων και στη χειρότερη ότι έχω ''ξεφύγει''.Ακόμα αναρωτιέμαι κι εγώ μήπως όντως δεν πατάω καλά.Πέρισυ στράφηκα στην εκκλησία και στην πίστη μας το χριστιανισμό μήπως αυτό ήταν ο λόγος που έβλεπα τέτοια πράγματα...από μόνη μου.Βλέπετε πλέον δε μιλαω για όλα αυτα γιατι όση λογική και να βάλω δε μπορω να τα εξηγήσω...ένας χρόνος με αρκετή προσπάθεια για προσευχή,νηστεία,θεία κοινωνία και εξομολόγηση με την καθοδήγηση του πνευματικού μου να μη δείνω σημασία στα όνειρά μου,να λέω την ευχή συνέχεια και χωρίς ο ίδιος να μου λέει το λόγο που τα βλέπω...άλλαζε θέμα λέγοντας μου κάνε προσευχή.Δε μπορώ να πώ ελλατώθηκαν σημαντικά ...η σχέση μου με την εκκλησία πλέον είναι εντελώς τυπική λόγω ενός γεγονότος που κλόνησε την πίστη μου και την προσπάθειά μου.Απο όλη αυτήν την αγάπη,τη συμπόνεια και τον αλτρουισμό που διδάσκει εγω γνώρισα το φανατισμό,την εκμετάλευση και την υποκρισία στους ανθρώπους της...πίστευα παντα στην ανθρώπινη δύναμη,τη δυναμη του νου και των συναισθημάτων ,κάτι που η θρησκεία μας δεν επιτρέπει λέγοντας μας πως είναι αμαρτία να πιστεύεις στις δικές σου δυνάμεις τη στιγμή που δεν είναι δικές σου αλλα σου δώθηκαν από το Θεό.Πλέον αν και τίποτα από αυτά που βλέπω δεν έχει σταματήσει απλά έχει αλλάξει...δηλαδή το τελευταιο διαστημα πάλι στα όνειρα μου,αν και δε βλέπω κάτι να με τρομαξει ,θα δω κάτι που θα θέλει να μου μάθει ή να μου δείξει κάτι για μένα π.χ ,όπως μια γυναίκα ήθελε να μου μαθει τα ταρω κι εγω αρνήθηκα όπως πάντα ...Δεν έχω κάνει ποτέ μου κακό σε κανέναν ούτε και θέλω...δε μπορώ να φανατιστώ με καμία θρησκεία που μου δίνει στενόμυαλες απαντησεις σε ερωτήματα που με απασχολούν ή στην καλύτερη...δε μου δείνει καμία απάντηση...πιστεύω στους ανθρώπους και τους αγαπάω κι ας έχω απογοητευτεί αρκετες φορές,σίγουρα αυτό το έχω κάνει κι εγώ άθελα μου,δεν τα ξέρω όλα για να μην πω πως δεν ξέρω τίποτα,ωστόσο προσπαθώ να κατανοήσω τη διαφορετικότητα ολονών μας...συνυπάρχω και με όποιο τρόπο μπορώ,βοηθάω.Συγνώμη αν σας κούρασα με τα πολλα που έγραψα,ίσως δεν έπρεπε...το καλό φυσικά σε ένα φόρουμ είναι πως και να παρεξηγηθείς για κάτι που γράφεις ή κάποιος να γράψει κάτι υποτιμιτικό ή να κοροιδέψει,δεν ξέρει ποιος είσαι...ακόμα κι αυτό για μένα είναι μια δικαιολογία πάνω σε αρνητικά σχόλια που μπορεί να ειπωθουν γιατί μπορεί κι εγώ να έκανα σε κάποια σημεία λάθος διατύπωση κι αυτό μετά είναι αλυσίδα...Ευχαριστώ πολυ για την υπομονή σας...Να έχουμε καλές γιορτές εύχομαι,με υγεία πανω απ'όλα.Να είστε όλοι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΤρι 25 Δεκ - 23:01:27

midwra έγραψε:
Ακόμα αναρωτιέμαι κι εγώ μήπως όντως δεν πατάω καλά....
Συγνώμη αν σας κούρασα με τα πολλα που έγραψα,ίσως δεν έπρεπε...το καλό φυσικά σε ένα φόρουμ είναι πως και να παρεξηγηθείς για κάτι που γράφεις ή κάποιος να γράψει κάτι υποτιμιτικό ή να κοροιδέψει,δεν ξέρει ποιος είσαι...ακόμα κι αυτό για μένα είναι μια δικαιολογία πάνω σε αρνητικά σχόλια που μπορεί να ειπωθουν γιατί μπορεί κι εγώ να έκανα σε κάποια σημεία λάθος διατύπωση κι αυτό μετά είναι αλυσίδα...

Καλησπέρα
Χρόνια καλά κι ευτυχισμένα

Αντιμετώπισα παρόμοιο πρόβλημα με το δικό σου για χρόνια ολόκληρα
Μέχρι που άρχισα να ασχολούμαι με τον εσωτερισμό

Όλοι οι εφιάλτες σταμάτησαν όταν κατόρθωσα να ανοίξω το τρίτο μάτι

Διάβασε το παρακάτω άρθρο άρθρο της Αιθηρόης
και αν έχεις απορίες επανέρχεσαι

http://www.aoratos-naos.com/t14-topic

τστστσ τστστσ τστστσ





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
midwra

midwra


Ηλικία : 42
Τόπος : Βόλος
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 6

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΤρι 25 Δεκ - 23:52:11

Ευχαριστώ πολυ desper για την βοήθεια σου,πραγματικα το άρθρο είναι πολύτιμο ! θυμάμαι παλιά,στις αρχές όλων αυτών που άρχισαν να συμβαίνουν στον ύπνο μου,επεσε στα χερια μου ένα αρθρο που έλεγε για την τηλεπάθεια και είχε και μια άσκηση πως να μπορεσεις να επικοινωνησεις τηλεπαθητικα με κάποιο ατομο.Αν θυμάμαι καλά,γιατί αυτά τα βήματα έκανα τοτε,έγραφε πως πρεπει να έχεις κάποιο δεσιμο συναισθηματικό με το ατομο που επιλεγεις να επικοινωνησεις,να εισαι σε ησυχο δωματιο,χωρίς καποιο θορυβο να αποσπα τη συγκεντρωση ,να ξεκινήσεις χαλαρωνοντας σταδιακά από τα άκρα μέχρι όλο το σώμα και να σκεφτείς έντονα ένα συγκεκριμένο άτομο που θέλεις που είναι και τι κάνει εκείνη τη στιγμή...Όταν το διάβασα να πω την πικρή αλήθεια μου,το πήρα σαν παιχνίδι.Λέω ας το προσπαθήσω και μαλιστα προσπαθησα να οραματιστω την κολλητη μου τότε ετσι ωστε αν πετυχει και δω κατι να μπορω να το επιβεβαιώσω με τρόπο...Αν και το δωματιο δεν ειχε και πολύ ησυχια μιας και ήταν κοντα στην κουζινα που η μητερα μου επλενε πιατα εκεινη τη στιγμή,ακολουθησα αυτες τις οδηγιες και πραγματικα δεν καταλαβα για ποτε κοιμηθηκα αλλα ο υπνος με πηρε περιπου για κανενα δεκαλεπτο οπου ειδα το δςματιο τις κολλητης μου που κοιμοτανε γιατι ηταν βραδυ και λεπτομερειες οπως το χρωμα απο τα σκεπασματα ακομα και τα σχεδιακια που ειχε πανω...το κομοδινο στη θεση που ηταν και το κρεβατι που ο αδερφος της κοιμοτανε διπλα της...φυσικα στην αρχη τη ρωτησα με τροπο καποια πραγματα...το τρομαχτικο ηταν οταν μου τα επιβεβαιωνε και με ρωτουσε πως τα ξερω ολα αυτα μιας και δεν ειχα παει σπιτι της ποτε,ποσο μαλιστα στο δωματιο της...ευτυχως ηταν ατομο ανοιχτο σε τετοια θεματα και το οτι ειχαμε τοτε μια πολυ καλη φιλία ήταν ενας λογος που αυτό το δεσιμο ήταν και ο λογος που υπηρχε αυτη η τηλεπαθητική επικοινωνια...δεν το ξαναεκανα απο τοτε αλλα οπως σε ολους φανταζομαι, στην καθημερινοτητα μας ,τυχαινουν διαφορα που ισως νιωθουμε πως θα συμβουν και απλα συμβαινουν...το γιατι ισως και να μην το μαθω και ποτε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
desper !!!

desper !!!


Ηλικία : 69
Ταύρος
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 239

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΤετ 26 Δεκ - 0:32:43

[quote="midwra".Όταν το διάβασα να πω την πικρή αλήθεια μου,το πήρα σαν παιχνίδι.Λέω ας το προσπαθήσω και μαλιστα προσπαθησα να οραματιστω την κολλητη μου τότε ετσι ωστε αν πετυχει και δω κατι να μπορω να το επιβεβαιώσω με τρόπο...[/quote]

Σε βεβαιώνω πως με αυτά τα πράγματα δεν παίζουμε
Από το ύφος σου φαίνεται ότι καταλαβαίνεις

Αν προχωρήσεις, μην προσπαθήσεις ποτέ ξανά
με άτομα που είσαι συναισθηματικά δεμένη
και ιδιαίτερα με τα του πρώτου βαθμού συγγένειας

Ποτέ δεν ξέρεις
Ίσως να αλλάξει για πάντα η ζωή σου
Τα λάθη πληρώνονται ακριβά



ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 3937927111 ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 3937927111 ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 3937927111
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΤετ 26 Δεκ - 20:56:59



midwra γεία σου χρόνια πολλα με υγεία
Υπάρχουν πολλα παράξενα επειδή ίσως δεν τα ξέρουμε όλα, δεν φτάσαμε στο σημείο που να επικοινωνούμε με όλο το συμπαν και ότι έχει μέσα σε αυτό η καθημερινότητά μας με τα θέματά της μας παρασέρνει και ίσως μας καθήλώνη , αλλα αεαν μάθουμε να ζούμε το τώρα σε ότιδήποτε κάνουμε εστιασούμε εκει την προσοχή μας θα έχουμε πετύχη την ομορφία της στιγμής .
Τώρα εχει ένα φεγγάρι όμορφο το χάρηκα πρίν της μίλησα ήμουν εκεί !
Όσο για την θρησκεία μας την κόψανε στα μέτρα τους, μέσα σου είναι η αληθεια εκει θα βρείς αυτό που ψάχνεις
ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 894006417 ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 4088188550 ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 894006417


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΠαρ 28 Δεκ - 11:26:45

midwra καλώς ήρθες! Μ άρεσε ο σοβαρός και συγροτημένος τρόπος σου. Δε μπορώ ΄πομως να καταλάβω τι γίνεται στα όνειρα σου. Αν είναι παρών αυτό που βιώνεις η παρελθόν η απλά είναι συμβολικά. Μου κανε εντυπωση αυτό με το διάβολο που ενώ ήταν όμορφος εσύ σκ΄εφτηκες ότι ήταν ο διάβολος. Ο νους μας τον έχει μάθει να είναι άσχημος. Και λογικά έτσι θα τον έβλεπες. Απ όλα αυτά που μας είπες και σ ευχαριστούμε γι αυτό θ΄λεω να ρωτήσω τι σε τρομάζει πραγματικά σ όλα αυτά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
midwra

midwra


Ηλικία : 42
Τόπος : Βόλος
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 6

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΣαβ 29 Δεκ - 12:40:07

Καλησπέρα σε όλους ,χρόνια πολλά και πολλά ευχαριστώ επίσης σε όσους διαβάσατε τον προβληματισμό μου και είχατε την ευγενή καλοσύνη να γράψετε την άποψή σας...magisoula μου ,δε με φοβίζουν τα όνειρά μου,ίσως εκείνη τη στιγμή λιγάκι αλλά μπορώ να πω η προσευχή μου δείνει δύναμη εκείνη τη στιγμή που μου βγαίνει κι έτσι σταματάει...δεν τον έχω δει ποτέ άσχημο...ίσως γιατί αν τον έβλεπα άσχημο θα με φόβιζε και το θέμα είναι πως μου μιλάει κι όσο κι αν η εικόνα που βλεπω δε με τρομάζει...αυτό που νιώθω είναι άλλο πράγμα...ανατριχιάζω,παγώνω και όσο κι αν εκείνη τη στιγμή με φοβίζει το παλεύω...ε όταν φτάνει σε τραγικό σημείο να με τρομάξει στο τέλος,συνήθως με ένα περίεργο γέλιο δυνατό,τότε προσεύχομαι και διαλύεται...δεν ξέρω γιατί έχω τέτοιο θέμα με τα όνειρά μου,η αλήθεια είναι πως δε βρήκα και κανένα άλλο άτομο να του συμβαίνουν παρόμοια ,να έχει δεί...Δε με φοβίζει κάτι...αλλά γιατί...? πάντα αυτο έψαχνα...τι να πω...το μυαλό πέζει περίεργα παιχνίδια...ίσως να λάσκαρε καμιά βίδα χαχαχαχαχ !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΣαβ 29 Δεκ - 17:06:27



Μήπως είναι κάποια σκεπτομορφή που έχεις πλάσει μόνη σου? Αυτή η μορφή φεύγει όταν δεν την φοβάσε και δεν τις δίνεις ενέργια για να ζει .
Είναι φορες που το παθαίνω και εγώ έχω μεγάλη φαντασία βλέπεις εώς και φαντασιοπληξίας

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 894006417
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
midwra

midwra


Ηλικία : 42
Τόπος : Βόλος
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 6

ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...   ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... Icon_minitimeΣαβ 29 Δεκ - 17:37:18

Ποιος ξέρει...μπορεί και να είναι έτσι...τι να πώ...θα σταματήσω να σκέφτομαι οτιδήποτε δε μπορώ να εξηγήσω με βάση τη λογική...ευχαριστώ πάντως ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ... 3260818684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ....?ΔΕΝ ΞΕΡΩ...ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΟΜΩΣ ΝΑΙ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κι όμως κινείται - Η διαστελλόμενη γη...
» Δωμάτιο Πανικού
» Θέλω να ξέρω
» Οι μυστικές δυνάμεις των Πυραμίδων
» Παραξενα νέα είδη.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΠΑΡΑΞΕΝΑ & ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ-
Μετάβαση σε: