H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα...   H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Icon_minitimeΚυρ 17 Ιουν - 20:14:38

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα...   H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Icon_minitimeΔευ 18 Ιουν - 13:39:10

Φίλε μας, christos-5D

χαίρομαι που σε συνάντησα, να είσαι καλά.
σίγουρα κάπου, υπάρχει ένας τέτοιος κόσμος.
να

"Σ'έναν κόσμο που οι άνθρωποι δεν θα μετριούνται από την τσέπη, το χρώμα και τα προνόμιά τους, αλλά από τις ηθικές τους αξίες και την πνευματικότητά τους!"

αλλά είναι προφανές ότι δεν είναι αυτός... ¨/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα...   H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Icon_minitimeΤρι 19 Ιουν - 21:56:54


"Σ'έναν κόσμο που οι άνθρωποι δεν θα μετριούνται από την τσέπη, το χρώμα και τα προνόμιά τους, αλλά από τις ηθικές τους αξίες και την πνευματικότητά τους!"

αλλά είναι προφανές ότι δεν είναι αυτός... ¨/[/quote]

ευτυχώς υπάρχουν ανάμεσά μας ανθρώπινα όντα που αγωνίζονται με τους τρόπους τους και την ποιότητα του βίου τους (όχι στα οδοφράγματα & τους δρόμους, αν κι έχουν κι αυτά τη σημασία τους ως ισχυρός μοχλός πίεσης ή εκφοβισμού προς τους Επικυρίαρχους, που τρέμουν τη μη κατηγοριοποιημένη αντίδραση εν τη ενώσει των ανθρώπων), ώστε οι ανώτερων δονήσεων ου-τοπίες ("ου τόποι") να γίνουν βαθμιαία, κάποια στιγμή ΤΟΠΟΙ! (περνώντας μέσα από "συμπλυγάδες" όπως τεχνητές κρίσεις-εκκαθαρίσεις-ιοί δολοφονικοί-κρατική τρομοκρατία κ.ά κ.ά.)
και μη ξεχνάς καλή μου nnan: Οι σκέψεις είναι και πράξεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sebilion

sebilion


Ηλικία : 31
Τόπος : Norwich,Norfolk,UK
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 06/04/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 22

H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα...   H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα... Icon_minitimeΠαρ 22 Ιουν - 18:57:14

Μα γιατι ακομα οι ανθρωποι ψηφιζουν και ξαναψηφιζουν τα ιδια και τα ιδια?Καλυτερα να μην ψηφιστει κανεις παρα καποιος που θα ξανακανει τα ιδια...και παραπονιουνται και σκαβουν τον λακο τους...και ολο καποιος τους φταιει...μια οι Γεμανοι μετα το Νατο ο ενασ ο Αλλος...ποτε δεν λενε εμεις φταιμε που ψηφιζουμε ασχετους....που δεν νιαζονται για την Ελλαδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
H δική μου "εκλογική ατζέντα" και (μη εκλογικό) όραμα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΟΡΑΜΑ
» Ο εξωτερικός σας κόσμος αντικατοπτρίζει την δική σας πραγματικότητα...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ :: CHRISTOS-5D-
Μετάβαση σε: