H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Το κοκκαλακι της νυχτεριδας

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
RamboNightBat




Ηλικία : 30
Τόπος : Μακεδονια,Δραμα
Αιγόκερως
Ημερομηνία εγγραφής : 06/05/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 1

Το κοκκαλακι της νυχτεριδας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το κοκκαλακι της νυχτεριδας    Το κοκκαλακι της νυχτεριδας  Icon_minitimeΠαρ 11 Μάης - 1:40:11

Μπορειτε να μου απαντησετε σε αυτο που θα σας πω???
Καταρχην εγω ειμαι φυλακτηριος και φαρμακος,αλλα το θεμα ειναι στο κοκκαλακι....
Εννοω δηλαδη οτι μερικοι που ερχονται και μου λενε θελω κοκκαλακι να μου δωσεις για φυλακτο μετα ερχονται και μου λενε α δεν κανει δουλεια και ασυναρτησιες.
Το κοκκαλακι δεν ειναι κατι το οποιο θα τους αλλαξει την ζωη αλλα κατι που θα τους φερνει τυχη και αλλα πολλα πραγματα μπροστα στα ποδια τους...Εχω δικιο η οχι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://giakuzamafia@gmail.com
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Το κοκκαλακι της νυχτεριδας  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το κοκκαλακι της νυχτεριδας    Το κοκκαλακι της νυχτεριδας  Icon_minitimeΠαρ 11 Μάης - 9:09:52

Καλημέρα και καλώς όρισες...

Το κοκκαλακι της νυχτερίδας όπως και άλλα αντικείμενα δεν έχουν καμία δύναμη αν δεν πιστεύει το άτομο που τα έχει στην δυναμή του. Η θέληση έχει την δύναμη να κάνει "θαύματα" όχι το αντικείμενο. Βέβαια δεν λέω πως δεν υπάρχουν και αντικείμενα που έχουν μέσα τους κάποια δύναμη κτλ αλλά αυτό είναι άλλο θέμα... κ πάλι όμως και δύναμη να έχει κάτι αν αυτός που το έχει δεν έχει πίστη στον εαυτό του κ στις δυνάμεις του τότε δεν θα καταφέρει τίποτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το κοκκαλακι της νυχτεριδας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κοκαλάκι Της Νυχτερίδας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ & ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ-
Μετάβαση σε: