H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Πληροφόριση!

Πήγαινε κάτω 
+4
maggisoula
Αιθηρόη
ilia
sofaki
8 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΣαβ 26 Νοε - 15:37:54

Όλο ερωτήσεις κάνω το ξέρω! Αλλά έχω τόσες απορίες! Ποτέ ξανά σε άλλη εποχή δεν είχαμε τόσες πολλές πληροφορίες και αποκαλύψεις. Άλλες καλές, και άλλες κακές. Είναι τόσες πολλές και διάφορες και πρέπει να είσαι προσεχτικός με όλες. Αρκετές φορές μπερδεύομαι. Άμα ασχοληθώ πολύ, τότε μπορώ και τα ξεμπερδεύω λιγάκι. Έχω όμως μια απορία. Έβλεπα ας πούμε το βίντεο από 1 ως 9 που έβαλε ο ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ. Μ άρεσε που έβαλε και στοιχεία για τον κύριο που μιλούσε. Κανονικά δεν θα έπρεπε να μην τον εμποδίσουν να τα πει αυτοί που είχαν φτιάξει εκείνο το πρόγραμμα; Συνήθως εξαφανίζονται τέτοια άτομα. Παλιά τουλάχιστον. Ξαφνικά ανακαλύπτω τόσες απόψεις και τόσους ανθρώπους που λένε θαυμάσια πράγματα. Και κάποιους που λένε κι άλλα που μοιάζουν με επιστημονική φαντασία που τα βλέπαμε σε ταινίες. Εδώ μου δείξατε βίντεο που ποτέ δεν θα έβλεπα γιατί ποτέ δεν θα τα έψαχνα.

Κάπου διάβασα ότι σύντομα θα ανακαλύψουμε ότι η αλήθεια, είναι ακόμα πιο φανταστική και από την πιο τρελή μας φαντασία. Με μαγεύει αυτή η σκέψη. Αλλά άλλο είναι το ερώτημα μου. Υπήρχαν πάντα αυτές οι απόψεις αλλά δεν τις ακούγαμε; Η μήπως ξαφνικά τις ξαμολύσανε για να μπερδευτούμε και να μην πιστεύουμε τίποτα; Η μήπως πάλι για να δουν τι προτιμάμε για να δουν ποιοι ξύπνησαν και τι πρέπει να κάνουν για να μας κοιμήσουν πάλι; Κάτι σαν ψυχολογικό τεστ. Ξέρω και το νιώθω στην καρδιά μου ότι κάτι συνταραχτικό γίνεται στον κόσμο μας. Γυρεύω όμως λίγη παραπάνω κατανόηση για να κάνω πιο σωστές επιλογές.

Αιθηρόη θα ήθελα λίγο την πολύτιμη σου βοήθεια. Και από εσάς φίλοι μου κάθε βοήθεια από πλευρά σας, θα μου είναι πολύτιμη. Σας ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilia

ilia


Ηλικία : 40
Τοξότης
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1946

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΣαβ 26 Νοε - 18:29:02

Πολλά αποκαλύπτοντε αλλα...

Είμαι της άποψης ότι πάντα πρέπει να ψάχνουμε οτιδήποτε μας δείχνουν...τίποτα δεν είναι όπως φαίνετε...μέσα απο τις αναζητήσεις πάντα βρίσκουμε την απάντηση...κ η απάντηση πάντα εμφανίζεται την κατάλληλη στιγμή κ όταν είμαστε έτοιμοι...

Πάντα να εμπιστεύεσαι την διαίσθηση σου...καλό είναι να ακούμε κ να βλέπουμε διάφορα αλλα να μην επιρρεαζόμαστε...να το ψάχνουμε....

Και δεν είναι κάτι νέο αυτό...πάντα γίνονταν απλά τώρα κάποιοι κάναν μεγαλύτερο ντόρο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΣαβ 26 Νοε - 19:30:21

Πολύ θετική η προτροπή σου Ίλια… συμφωνώ μαζί σου...

Σοφία μου…

Γιατί μπορούν αυτή την εποχή και μιλούν όλοι…;

Γιατί υπάρχει τόση πληροφορία και μοιάζει να έχει χαθεί ο έλεγχος…;

Ας πούμε πως αποφασίστηκε να μάθει ό άνθρωπος, όσα αναλογούν στην μέχρι τώρα ικανότητα του (νοητική – πνευματική – συναισθηματική), χωρίς να εμποδιστούν οι πηγές… θα μπορούσατε να το παρομοιάσετε με μια περίοδο… ανακωχής… που έχει έναρξη και λήξη…

Διότι έχει δοθεί ο χρόνος που χρειάζεται, ώστε να ακουστούν όλες οι απόψεις και ο άνθρωπος εδώ να αποφασίσει για το επόμενο στάδιο...

Ξέρω… μόνο με ανακωχή δεν μοιάζει… το κατά πόσο τηρείται… αυτό είναι άλλο θέμα…

Κάποιες πλευρές κάνουν ό,τι μπορούν για να επηρεάσουν τον άνθρωπο, πιέζοντας, εκφοβίζοντας, παραπλανώντας…

Και κάποιες αφήνουν, όπως ακριβώς πρέπει, να υπάρξει ελεύθερη επιλογή, η οποία θα οδηγηθεί από την ουσία, την πνευματική εξέλιξη και την ποιότητα της ψυχής…

Ο καθένας, πρέπει ελεύθερα να αποφασίσει για την «πραγματικότητα» και την μετάβαση του…

Στην ουσία… έχουν όλοι συμφωνήσει (κάποιοι δεν συμφώνησαν βέβαια, αλλά εξαναγκάστηκαν και το κάνουν με άρνηση) σε αυτό το «έργο» και δεν πρέπει να εμποδιστούν οι «αγγελιοφόροι», να μεταφέρουν πληροφορίες – μηνύματα… με απαραίτητη προϋπόθεση, να μην πιέσουν και να μην βλάψουν (είτε ηθικά, είτε πνευματικά και ψυχικά, είτε σωματικά, αλλά και με όποιο άλλο τρόπο»), τους ανθρώπους και γενικότερα τους «παραλήπτες»…

Όλα τα υπόλοιπα θα εξαρτηθούν από αυτούς (τους παραλήπτες αυτών των πληροφοριών – μηνυμάτων – δεδομένων)…

Φυσικά υπάρχουν κάποιες πλευρές, που επεμβαίνουν με τρόπους αρνητικούς, έως πολύ κακούς, για να δημιουργήσουν σύγχυση… για να εμποδίσουν τους ανθρώπους να «δουν» πραγματικά, να ακούσουν, να νιώσουν συναισθηματικά και νοητικά… να αποφασίσουν ελεύθερα… να βγουν από την λήθη και να αφυπνιστούν…

Οι λόγοι νομίζω είναι κατανοητοί… Αυτοί που έμαθαν να έχουν «δούλους», δύναμη, κυριαρχία, σαφώς και δεν θέλουν κάτι διαφορετικό… Θεωρούν τους εαυτούς ή το είδος τους… θεούς, βασιλείς, πολύ ισχυρούς, και αρνούνται να χάσουν αυτήν την θέση που τους τρέφει υλικά, ενεργειακά και εγωιστικά ως όντα…

Και σε αυτό ακριβώς το σημείο, είναι που εξηγείται η παρουσία των «δε»… και των «μεν»… οπότε σωστά το έθεσε η Παν σε κάποιο μήνυμα της, πως οι «μεν»… ήρθαν μαζί με τους «δε»… όπου εκ των πραγμάτων γίνεται απαραίτητη η παρουσία και δράση τους… (όχι μόνο τώρα… ανέκαθεν και κατά τις ανάγκες της μορφής των εποχών της ανθρωπότητας)…

Γνωρίζω τι θα σκεφτείτε κάποιοι… πως θα ήταν καλύτερα χωρίς αυτούς…

Συμφωνώ… όπως θα συμφωνούσα, θα ήταν καλύτερα να αφήνετε τα παιδιά σας έξω ελεύθερα να περιφέρονται, χωρίς να φοβάστε και χωρίς να χρειάζεται να τα προστατεύετε…

Εκ των πραγμάτων όμως, επειδή είναι όπως είναι σήμερα οι καταστάσεις… αναγκάζεστε να γίνεστε φύλακες και προστάτες τους, μέχρι να μεγαλώσουν και να δυναμώσουν, ώστε να είναι ικανά να χειριστούν την ζωή τους, τον κόσμο τους και την δυνατότητα επιλογής τους…

(Βλέπετε… εδώ, υπάρχουμε σε έναν «Κόσμο», όπου το σκοτάδι και το φως είναι σε απέναντι παρατάξεις… δύσκολος «Κόσμος»… ξέρω… αλλά έτσι είναι εδώ…)

Ίσως αφήνουν κενά τα λόγια μου…

Προσπαθώ περιληπτικά να εξηγήσω, κάποια πράγματα, όσο το δυνατόν πιο απλά γίνεται, δίνοντας μια γενική εικόνα κάποιων «καταστάσεων»…

Αν είναι κατανοητά ή όχι… αν γίνουν δεκτά ή όχι… αυτό εξαρτάται από την οπτική και την αντίληψη του καθενός σας…

Αυτό που είστε υποχρεωμένοι να κάνετε (ως προς τον εαυτό σας πάντα), είναι να είστε ενεργοποιημένοι και να μην αφήνεστε στην άποψη και στην οπτική των άλλων (και φυσικά δεν εξαιρώ την δική μου!)… ψάξτε οι ίδιοι… ακολουθήστε τα μονοπάτια της ψυχής σας και τα ίχνη που έχουν αφήσει οι διαδρομές σας (ένστικτο ψυχής, διαίσθηση, εσωτερική γνώση – αναγνώριση και όσα άλλα έχουμε ξαναπεί)…

Τέλος, ακολουθήστε τα ίχνη της ίδιας της πληροφορίας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΣαβ 26 Νοε - 20:48:52

rrros υπέροχη απαντηση

Υ.Γ αυτο που θα πω ειναι λιγο ασχετο. αλλα εχω μια εντυπωση οτι ο καινουργιος μας φιλος χτυπαει το "σπιτι" μας και προσπαθει να ριξει την σελιδα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΣαβ 26 Νοε - 21:23:58

Μην ανησυχείς λατρεμένη μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
sofaki

sofaki


Ηλικία : 47
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 25/08/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 252

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΚυρ 27 Νοε - 18:50:46

Πληροφόριση! 3477152822 Πληροφόριση! 3477152822 Πληροφόριση! 3477152822 Πληροφόριση! 3477152822

Χίλια ευχαριστώ!!! Επιτέλους μια απάντηση με εξηγήσεις και όχι αοριστίες. Έχει δίκιο η nnan! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσα μου απαντήθηκαν, σε μια απάντηση σου! Αιθηρόη είσαι μοναδική. Ευχαριστώ και πάλι! Κι ευχαριστώ για όσα μοιράζεσαι μαζί μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΔευ 28 Νοε - 0:49:54

Ναι..........είσαι υπέροχχη! Πολλά δεν είανι εύκολο να τα πει κανείς. Και γι αυτό είσαι πολλαπλά υπέροχη! Αυτά που έγραψες μου καναν κλικ γερό! Σ ευχαριστώ Αιθηρόη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leontas

leontas


Ηλικία : 48
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 84

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΔευ 5 Δεκ - 18:40:01

Να είσαι καλά Αιθηρόη! Να είσαι πάντα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
romantikos

romantikos


Ηλικία : 55
Ιχθύς
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 66

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΠαρ 9 Δεκ - 10:29:24

Ναι υπέροχη απάντηση!

Ξέρεις τι θαυμάζω πιο πολύ σε σένα; Λες τα πράγματα με τέτοιο τρόπο, ώστε να μην νιώθουμε ότι δεν μπορούμε να συμμετέχουμε σ αυτό που συμμετέχεις. Δεν σου κρύβω ότι είναι φορές που νιώθω ότι προσπαθείς να σπάσεις το βάθρο της άπιαστης γνώσης, που χρόνια τώρα στήνουν όλοι αυτοί που μιλάνε λες και όλοι εμείς είμαστε βλάκες. Δεν λέω ότι δεν ξέρουν περισσότερα. Λέω ότι μπορούν να μας βοηθήσουν να καταλάβουμε. Αντί γι αυτό όμως, στα κρίσιμα σημεία χαμοπγελούν με νόημα και σου πετούν ένα, όποιος κατάλαβε κατάλαβε, και αυτοθαυμάζονται.

Θαυμάζω και κάτι άλλο που παρατήρησα παρακολουθόντας σε. Δεν μιλάς για κάτι αν δεν σε ρωτήσουν. Χωρίς να μπορώ να το πω με απόλυτη σιγουριά, σκέφτηκα ότι το κάνεις από ταπεινότητα. Δίνεις ερεθίσματα για ερωτήσεις. Αλλά δεν καυχάζεις. Δεν δείχνεις έτσι στα ξεκάρφωτα, κοιτάτε ξέρω κι αυτό, ξέρω κι αυτό, ξέρω κι αυτό! Περιμένεις να σε ρωτήσουν. Κι όταν το κάνουν, δίνεις περισσότερα καλύπτοντας και επόμενες ερωτήσεις, και για να μην αφήσεις κενά, και για να μην νιώσουμε κουτοί. Μάλλον έτσι είναι. Κι αυτό που νομίζω ότι κατάλαβα με κάνει να σε θαυμάζω επίσης και γι αυτό.

Ξέρεις πολλά. Έχω συναντήσει και δει πολλούς που ξέρουν αρκετά ως πολλά. Κυρίως στο διαδίκτυο. Δεν συμβαίνει όμως αυτό που κάνεις εσύ. Στέκεις εκεί, και περιμένεις. Χωρίς προβολείς και λαμπάκια που αναβοσβύνουν. Στέκεις εκεί και όποιος σε πλησιάσει δεν αρνείσαι σε κανέναν.

Έχω διαβάσει πολλά απ όσα έχεις γράψει. Σχεδόν όλα εκτός κι αν δεν είδα κάποιο. Και όλα σχεδόν θα μπορούσαν να ανοίξουν τεράστιες συζητήσεις. Ερωτήσεις και αναζητήσεις. Είμαστε τόσο ιδιοφυείς που τα καταλαβαίνουμε όλα; Φοβάμαστε να αγγίξουμε το θέμα; Ντρεπόμαστε να κάνουμε παραπάνω ερωτήσεις; Μήπως κάνουν κι οι άλλοι ότι κι εγώ, που σε ρωτάω μέσο προσωπικών μηνυμάτων;

Θυμάμαι κάτι που έγραψες πολύ πολύ παλιά στον άλλον ναό. Χρησιμοποιήστε με! Σχεδόν παρακαλούσες. Και θυμάμαι πόσο με είχε συγκλονίσει αυτό. Γιατί είχε σχεδόν απόγνωση αυτή η παράκληση. Είναι συγκλονιστικό να θέλει κάποιος τόσο πολύ να βοηθήσει τους άλλους.

Παρατήρησα και κάτι άλλο. Τον φόβο σου κάθε φορά που απαντάς, μήπως δεν σε καταλάβουν. Κι από την άλλη μήπως σε πιστέψουμε απόλυτα και δεν ψάξουμε οι ίδιοι. Δεν είναι τυχαίο που πάντα λες να κοιτάξουμε μέσα μας και να πιστέψουμε την φωνή της ψυχής μας. Δεν το έχω ξανασυναντήσει αυτό. Το αντίθετο. Έπαρση έχω συναντήσεις και στόμφο. Κι αν διαφωνήσεις μαζί τους και τους κάνεις ερωτήσεις που συνήθως δεν μπορούν να απαντήσουν, σου θυμίζουν πως δεν καταλαβαίνεις εσύ!

Όλα αυτά, αλλά και άλλα πολλά ήταν σκέψεις όλων αυτών των ημερών με αυτά που γράφεις και διαβάζω. Θα μπορούσα να στα πω σε μήνυμα, αλλά ήθελα να τα μοιραστώ με όλους. Είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για να είμαι ειλικρηνής με τον εαυτό μου, για την βοήθεια που έχω πάρει από σένα. Και γενικά είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω, αλλά και να πω για σένα.

Σ ευχαριστώ!

Αλέξανδρος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΠαρ 9 Δεκ - 14:00:32

Δεν ξέρεις πόσο συμφωνώ μαζί σου romantike! Ξέρεις τι θυμήθηκα τώρα; ¨ασχετο βέβαια αλλά το θυμήθηκα τώρα άρα θα το γράψω. Το πρώτο πρώτο πρώτο μήνυμα μου στην Αιθηρόη. Θέλω να ελευθερωθώ από όλες τις ανάγκες μου και θέλω να ελένξω εκείνο το άλλο το παράλλο! Βεβαόως εξηγούσα και γιατί για να καταλάβει γιατί ρωτούσα. Σε καταλαβαίνω μου απάντησε. Αλλά από μεθόδους γιοκ! Και της ξαναγράφω πάλι. Θα μου συστήσεις τότε έναν τρόπο; Κι άρχισε να μου λέει ένα σωρό παρ΄ξενα και για οριεβασίες και ασκήσεις και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Ένιωσα πολύ γκάου! Και τηςε λέω σορυ αλλά όλα αυτά θα μου πάρουν μια ζωή που να τα κάνω όλα αυτά; δεν έχω χρόνο έχω παιδιά άσε που τα βρίσκω δύσκολα όλα αυτά και ότι μ είοχε πιάσει άγχος στη σκέψη ότι έπρεπε να τα κάνω όλα αυτά! Και μου λέει το ξέρω. Οπότε σταμάτα να προσπαθείς να ελένξεις γιατί σόλη σου την ζωή θα πρέπει να προσπαθείς να κρατάς τον έλεγχο σε αυτά που θες να μάθεις να ελένχεις. Ελευθερία δεν είναι να ελένχεις. Μάθε κατανόησε ζ΄ησε νιώσε άκου τον αληθινό εαυτό σου. Κι αντί να προσπαθείς να μαζέψεις σε σακουλάκια τον άνεμο κάτσε μπροστά του κι ας τον να σε ανεμίσει η αν θες να σε παει η παρτον απο πίσω να δεις που παει κάνε ότι θες αρκει να μη προσπαθήσεις να τον ελένξεις. ο έλενχος έχει μήκος και πλάτος και τοίχους. έχει βάρος έχει αλυσίδες και σχοινιά και έχει και φόβους. η ελευθερία είναι ορίζοντας χωρίς τέλος. Και μου εξήγησε κι άλλα γιατί δεν λυπάται να εξηγεί δεν βαριέται και δεν κουράζετε. Μπορεί με το νου μου να το κατάλαβα αλλά πολύ πολύ αργ΄οτερα το ένιωσα. Έχεις δίκιο Αιθηρόη μου. Η χαρά νόημα ελευθρία σκοπός είναι να ζεις τα πράματα κι όχι να τα ελένχεις. Μας έμαθαν να έχουμε ανάγκες κι ότι χρειαζόμαστε ένα σωρο περιτά για να μαστε ασφαλής και καλά. και βάλαμε αλυσίδες. μετά πιστέψαμε ότι δεν μπορούμε και δεν ε΄ιμαστε ελεύθεροι. Κι έτσι γίναμε και σκλάβοι. ¨οταν ακολουθείς την καρδιά σου και την ψυχή σου δεν σε ελενχουν. μπορεί να βάζουν χέρι στην δουλειά μου στα υλικά μου και σ αυτά που μου δωσαν. αλλά όχι στην καρδιά μου και στην ψυχή μου. το μουτζώνω το μάτριξ τους. περαστική είμαι άλλωστε. Τώρα που βλ΄πεω τις σκιές βλ΄πεω και το φως. κι αυτές που δεν βλέπω θα τις δω κι αυτές σιγά σιγά. δεν τους φοβάμαι πια. κι αυτό είναι μια ελευθερία απ αυτό που λενε ματριξ. μπορεί να κινούμε ανάμεσα σας αλλά όχι γιατί παγιδεύτηκα. 'εχω δουλειά να κάνω. Την έχω δει επαναστάτης ποπουλάρος! Γεια σου ρε πρέκα! άντε γιατί πολύ το σοβάρεψα και δεν μου πάει τόσο πολύ μου χαλάει το ίματζ της τρελής! Σας αγαπώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΠαρ 9 Δεκ - 14:31:21

Πληροφόριση! 34zn0n5 και μεις ! σ' αγαπαμε ταμαλα ! :hg: Πληροφόριση! 139fs122428
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΠαρ 9 Δεκ - 20:39:24

ηλιος ηλιος ηλιος ηλιος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anarhos

anarhos


Ηλικία : 48
Κριός
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 639

Πληροφόριση! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πληροφόριση!   Πληροφόριση! Icon_minitimeΣαβ 10 Δεκ - 10:07:13

Καλημέρα σε όλους! Καλημέρα Αρισταία μου! Σου πάει και πολύ μάλιστα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πληροφόριση!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΛΗΘΕΙΕΣ & ΨΕΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: