H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 ΕΡΕΥΝΑ

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 13:47:57

ΠΡΩΤΑ ΝΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΕΣ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΊΑ ΜΟΥ! Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΥΠΕΡΟΧΗ! ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΣΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ. ΑΛΛΑ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΣΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΟΦΑΝΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΕΙΠΕΣ. ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΣΩΣΤΑ Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΜΟΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 13:49:30



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 13:50:36



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 13:52:13





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 13:53:37



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 14:15:07

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΥΠΟ

Ο Στιούαρτ γεννήθηκε στο Long Island της Ν. Υόρκης στα τέλη της δεκαετίας του '50, και από πολύ μικρός θυμάται επαφές του με εξωγήινα όντα. Κάποια από αυτά δεν ήταν καν ανθρωποειδή.

Η γέννησή του ήταν ακόμα πιο παράξενη. Οι γιατροί είπαν στη μητέρα του ότι δεν υπήρχε περίπτωση να κάνει παιδιά, ωστόσο, γεννήθηκε ο Στιούαρτ. Ακόμα και σήμερα, η γέννησή του παραμένει ένα μυστήριο.
Οσο ήταν στο Γυμνάσιο (ή Λύκειο) τον επέλεξαν ένα βράδυ κάποιοι που αρχικά θεωρήθηκαν εξωγήινοι, και τον πήγαν στο Montauk. (βάση)
Αργότερα, έμαθε ότι οι απαγωγείς του ήταν στρατιωτικοί που δούλευαν "μεταμφιεσμένοι" ως εξωγήινοι.

Λόγω των "ξεχωριστών" χαρακτηριστικών του, ο Στιούαρτ συμμετείχε στο πρόγραμμα γενετικών πειραματισμών. Αργότερα έμαθε ότι μόνο το 1% των ατόμων που συμμετέχουν σ'αυτό το πρόγραμμα, επιζεί.

Ο Στιούαρτ έγινε ένα ειδος "ανωμαλίας" με ιδιαίτερες ικανότητες. Αυτές οι ικανότητες χρησιμοποιήθηκαν εκτενώς, κάνοντάς τον προγραμματιστή των "αγοριών του Montauk" (Montauk boys)

Οσο ήταν στο Montauk, ο Στιούαρτ έμαθε για τον Al Bielek. Επιβεβαιώνει ότι ο Αλ ήταν ο διευθυντής του "ψυχικού" προγράμματος, όσο ήταν εκεί.

Το 1983, όταν ο σταθμος Montauk καταστράφηκε (ωστόσο χτίστηκε αργότερα) ο Στιούαρτ ...το'χασε κάπως. Πιστεύει ότι ο σταθμός τον είχε δεσμευμένο κατά κάποιον τρόπο και κατά μία έννοια, τον ήλεγχε. Όταν "απελευθερώθηκε", έχασε την ταυτότητά του.

Τα τελευταία 17 χρόνια, παλεύει για να ξαναβρεί την ταυτότητά του. Μπήκε σε ομοσπονδιακές φυλακές για να πειστεί να μη μιλήσει για το παρελθόν του. Αυτό που κάνει την περίπτωση του Στιούαρτ μοναδική, είναι ότι δεν έχασε ποτέ τις μνήμες αυτών που βίωσε στο Montauk.

Σήμερα ο Στιούαρτ μαθαίνει σε άλλους να χρησιμοποιούν τις τεχνικές που χρησιμοποιούνταν στο Montauk, για θετικούς σκοπούς. Διδάσκει με σεμινάρια στους μαθητές του, τους τρόπους που μπορούν να ευθυγραμμίσουν και να ενισχύσουν τις νοητικές (πνευματικές) τους δυνατότητες.



ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΥΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΣΚΟΡΠΙΑ ΚΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΑ


Αρκετά ενδιαφέροντα τα όσα λέει για τους πλανήτες, τη σελήνη, τους ερπετοειδείς κλπ. Δεν είχα ξανακούσει την εκδοχή όπου η Λεμουρία ήταν η ήπειρος των Ερπετών και η Ατλαντίδα των Λύριων

Τώρα οι παρατηρήσεις μου:

- Στο 800.000 πΧ που τοποθετεί την αύξηση των ερπετοειδών στα Πετράλωνα - και στην Ελλάδα - υπήρχε ήδη ο Εχέφρων Άνθρωπος.

-Οι περισσότεροι από τους ερευνητές/ επαφικούς και λοιπούς που ασχολούνται θεωρούν τους Λύριους φιλικούς ως προς τους ανθρώπους και δεν τους ταυτίζουν με τους Ατλάντιους.

-Το μόνο σίγουρο είναι πως οι εναπομείναντες Ατλάντιοι δεν δημιούργησαν τον Ελληνικό Πολιτισμό.

Ο Στιούαρτ αγνοεί προφανώς τον Πλάτωνα...

Για το σχηματισμό τον πλανητών όπως τον περιγράφει, τείνω να το δεχτώ, ακούγεται λογικότατο.


Aυτό το "γαλαζοαίματοι" δεν σου έκανε λογικό; Εμένα μου'χωσε ένα ακόμα κομματάκι του παζλ σε μια σωστή θέση.

Δεν το έψαξα περισσότερο, για τον εξής απλούστατο λόγο: Δεν είμαι πεπεισμένη για το ερπετιλίκι σε πραγματικούς όρους ακόμα, ενώ σε διαισθητικό επίπεδο μπορώ να αποτολμήσω το επίθετο "πιστευτό"... Εχω ενδείξεις, όχι αποδείξεις. Πρέπει να έχω απόλυτη πεποιθηση για κάτι, ώστε να μπω στη λογική να φέρω τα τεκμήριά μου. Εδώ έβαλα κάποια ενδεικτικά και μόνον, που θεωρώ τροφή για σκέψη. Φρονώ πως ο χρόνος θα μας αποκαλύψει πράγματα λίαν συντόμως, και άρα δεν καίγομαι να βγουν άμεσα/εδώ και τώρα τα πάντα.

Τρεις απ'τη μια τρεις απ'την άλλη μεταφέρονται πάντα τα φέρετρα. Για τους κοινούς θνητούς, στο υπογράφω. Μέσα σε 6 χρόνια έχασα 17 αγαπημένους μου και ξέρω τι λέω... Τρεις και τρεις. Ενίοτε (σε φτωχομπινεδιάρικες κηδείες) δύο και δύο. Τέσσερεις, ποτέ. Τελεία. Δεν ξέρω στα βασιλικά λαμόγια τι γίνεται. Τουλάχιστον σ'αυτή τη ζωή δεν έχω διατελέσει βασίλισσα και όταν βλέπω γκραν γκινιόλ κηδεία, δεν τα πολυ-παρατηρώ αυτά.

Για τον Κάρολο, δε θυμάμαι τώρα πού, αλλά είχα δει σε μια φωτο του, να'χει ελιά στο δεξί μέρος του στόματος, και σε μια άλλη, είδα την ίδια ελιά να έχει φύγει απ'το δεξί και να εμφανίζεται στο αριστερό. Τυχαίο; Δε νομίζω. χεχε

Δυο λόγια για για τον Τζορτζ Νόρι (τον παρουσιαστή της εκπομπής coast2coast): Είναι πολύ δημοφιλής στην Αμερική, έχει τουλάχιστον 16.000.000 ακροατές την ημέρα, και τυγχάνει μεγάλου σεβασμού από όλους. Είδα και μια συνομιλία του με τον Αλεξ, που επιβεβαίωσε αυτό που γνώριζα γι'αυτόν. Αν προλάβω, θα ανεβάσω κι αυτη τη συνομιλία τους, είναι θαυμάσια. Το συμπέρασμά μου γι'αυτόν ήταν πως όσο μπορεί να'ναι σωστός/έντιμος κάποιος που δουλεύει στα κατεστημένα ΜΜΕ, αυτός είναι.


Για τα τσιπάκια έχω τις επιφυλάξεις μου...
Αν και έχει λογικό έρεισμα, δε μ'αρέσει η δουλειά του εδώ.
Σα να προσπαθεί να μας χαλαρώσει επ'αυτού...
Ίσως να'μαι υπερβολικά καχύποπτη, αλλά κάλλιο γαϊδουρόδενε...


Βασικά, αυτά που λέει υπάρχουν γραμμένα σχεδόν κατά γράμμα σε πάμπολλα βιβλία. Μάλιστα μου θύμισε ένα συγκεκριμένο βιβλίο ινδουϊστή γέροντα/αγίου... Δε θυμάμαι το όνομά του, έλεος :p

Δε λέει τίποτα καινούργιο όμως για το θέμα. Είναι γνωστά σε όλους τους κύκλους εσωτεριστών αυτά...

Δεν ξέρω, Βικάκι. Κάτι δε μου πάει καλά με τον τύπο! Δεν ξέρω...


Το μυστήριο της φυλής των Dzopas, εξακολουθεί να παραμένει και αυτό διότι στην ανθρωπογεωγραφία της Κινεζικής επικράτειας, η φυλή αυτή φαίνεται σαν να μην υπάρχει. Αυτό όμως δεν σημαίνει άρνηση και αποκλεισμό της ύπαρξή της από τους ερευνητές, καθώς δεν είναι η μόνη φυλή που από την πλευρά της Κινεζικής κυβέρνησης τυγχάνει για λόγους εθνολογικούς αυτής της αντιμετώπισης. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι η ανακάλυψη μόλις το 1995 μια ανύπαρκτης και άγνωστης μέχρι εκείνη την στιγμή φυλής με πληθυσμό 120 ατόμων και με ύψος 0,65 έως 1 μέτρο. Και αυτή η φυλή βρέθηκε στο ίδια περιοχή που φαίνεται να ζουν και οι απόγονοι των Dzopaz. Την οροσειρά Bayankara-Ula.

ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ

ΕΡΕΥΝΑ CoffinΕΡΕΥΝΑ Mdf628470ΕΡΕΥΝΑ Queendm1812468x651
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ηλικία : 37
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ζυγός
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 253

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΠεμ 24 Νοε - 14:21:57

ΤΩΡΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ ΓΙ ΑΥΤΑ; ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ. ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ, ΤΟΤΕ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΕΞΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ; Η ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ Η ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΕΔΩ ΣΤΗ ΓΗ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΡΝΗΘΩ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΙΧΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΖΩΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΕΤΟΙΩΝ ΟΝΤΩΝ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ; Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΦΗΣΕΙ ΠΙΣΩ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΙΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΑΝ ΟΙ ΑΦΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΘΕΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΣΤΕ ΤΟ; ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΙΣΩ. ΟΚ ΑΛΛΑ; ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ. ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ! ΘΑ ΕΠΑΝΕΡΘΩ ΟΜΩΣ ΔΡΥΜΙΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΛΑΘΟΣ. ΑΥΤΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αιθηρόη
Admin
Αιθηρόη


Ημερομηνία εγγραφής : 28/02/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 2443

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΣαβ 26 Νοε - 21:28:08

Δίνεται μια πληροφορία…

1) Αν την πιστέψουν οι άνθρωποι… ποιοι θα μπορούσαν να έχουν όφελος;

2) Αν ισχύει… θα ήθελαν να φανερωθεί η αλήθεια; Και γιατί;

3) Αν δεν ισχύει, είτε διότι ο ίδιος ψεύδεται σκόπιμα, είτε διότι όντως τα πιστεύει (είτε από σύγχυση, είτε διότι κάποιοι τον έκαναν να τα πιστέψει)… ποιοι και γιατί θα έχουν όφελος;

Οι συγκριτικές σκέψεις, θα πρέπει να κινούνται στο… πώς και από πού προήλθαν αυτές οι πληροφορίες, ποιους αφορά, ποιοι έχουν ελευθερώσει αυτή την πληροφόρηση (είτε είναι αληθής είτε όχι), γιατί, σκοπός, πιθανό αποτέλεσμα…

Ποιος… γιατί… αιτία… πρόθεση… σκοπός… πιθανότητες… αποτέλεσμα…

Είναι ο τρόπος για να πλησιάσεις στις όποιες σκοπιμότητες, είτε στην μία περίπτωση, είτε στην άλλη…

Το αληθοφανή είναι κάτι το οποίο μοιάζει αλλά δεν είναι…

Για να μοιάζει, θα πρέπει να έχει κάποια στοιχεία αληθινά (και ίσως αρκετά), τα οποία όμως περιπλέκονται σε μια ψευδή ιστορία.

Και όταν επανέλθεις δριμύτερος, θα ήθελα να δω και την υπόλοιπη σκέψη σου…

......

Οφείλω να πω, πως το πιο σημαντικό βίντεο από τα παραπάνω, ήταν τον 6/9…

Ο εγκέφαλος είναι το «εργαλείο» και η σκέψη είναι η ενέργεια που χρειάζεται για να «δράσει», να «κινηθεί - ανταποκριθεί»… και ανάλογα με την δυναμική και την ποιότητα της «ενέργειας – σκέψης», παράγει και δημιουργεί τα αντίστοιχα…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.aoratos-naos.com
leontas

leontas


Ηλικία : 48
Σκορπιός
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 84

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΔευ 5 Δεκ - 19:00:53

Ακριβώς έτσι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioessa

ioessa


Ηλικία : 43
Τόπος : ΕΛΛΑΔΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Καρκίνος
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 1297

ΕΡΕΥΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΕΡΕΥΝΑ   ΕΡΕΥΝΑ Icon_minitimeΤετ 18 Ιαν - 17:31:28

ΕΡΕΥΝΑ 3477152822 ΕΡΕΥΝΑ 3477152822 ΕΡΕΥΝΑ 3477152822 ΕΡΕΥΝΑ 3477152822
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΕΡΕΥΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
»  ΕΡΕΥΝΑ & ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ :: ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ...
» ΕΡΕΥΝΑ: Ποιος έκαψε την Ρώμη; Ο Νέρωνας ή ο Παύλος;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΛΗΘΕΙΕΣ & ΨΕΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: