H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου...

Και ο Νους... ο Αλχημιστής των Πάντων... και η Αλήθεια, οδηγός!
 
ΑρχικήΦόρουμΣύνδεσηΕγγραφή
Είθε στους δρόμους της ουσίας σου να πορευθείς και στα μυστικά απόκρυφα αρχεία της ψυχής σου... Είναι άπειρες οι κατευθύνσεις στο Άπειρο Σύμπαν… Το ταξίδι μαγικό και ατελείωτο… Έχεις πολλά να χαρτογραφήσεις…

 

 Άνθρωπος.

Πήγαινε κάτω 
+15
Λιακάδα
marilena
ioessa
markos
zizanio
ahilleas
anarhos
lordos
maggisoula
georgp
βαγγελης1234
Αιθηρόη
ilia
Ωρίων
Parhs
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 1:56:07

Ούζο λέει, έχεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 1:56:38

nnan έγραψε:
Ούζο λέει, έχεις;
 ποιος το λέει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 1:58:49

Google
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 1:59:46

Καταλαβες Αθάνωρ; να πως εκανες εσύ καραφλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:01:26

Να ρίξω κρασί άσπρο ούζο σόδα ξύδι και θα σηκωθουμε όλοι κατευθείαν σαλόνι το κουτούκι του μπαρμπα θωμά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:02:19

maggisoula έγραψε:
Καταλαβες Αθάνωρ; να πως εκανες εσύ καραφλα!


Δεν λες που είχα την τέλεια αλχημική φόρμουλα για κυματιστά-υπέρλαμπρα-ολομέταξα μαλλιά,χωρίς πιτυρίδα και πυρίτιδα και μου την κατέστρεψες;;;;

Θα είχα κλείσει την ούλτρεξ τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:02:59

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:04:28

Αι βρε από κει! Δε θα με τρελανετε εσείς μπορώ και μόνη μου με μεγάλη επιτυχία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:06:31

Καληνυχτα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:07:14

Καληνύχτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:07:51

Καλά. Οταν θα τον φορέσω τον ΚΑΝΑΠΕ αύριο με την μαύρη φούστα μου........παιδιααααα βελουδε άσπρος είναι χοχονικος! Αστο θα ρωτήσω στο καθαριστηριο αύριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:08:36

Καληνύχτα κορίτσι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:10:47

Εσύ πάλι το φάντασμα θα κάνεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 2:12:07

κάνω καριέρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 6:19:29

Καλη   μου  ladosifa   γνωριζω   την   ανθρωπινη   φυση  περισσοτερο  από  οσο   μπορει  να   φανταστεί  ο  νους   σου ,  και   από   οσο      εχω   επιτρεψει  να   αντιληφθείς  ,   ετσι   είναι   ματαιο   και   περιττο    να   προσπαθεις  να   με   αγγίξεις ,   χανεις   τον   χρονο   σου
 Λυπάμαι ,  δεν   είμαι   αυτος  που   εσυ   εισαι   σε  θεση   να   ευνουχίσεις  εννοιολογικα  ,   ριξτα   για   αλλου ,   εκει   που   προφανως    σε   περνει   ...
 
Εγω   θα   προτεινα  αντι  να  καταφευγεις   σε   στειρους   και   βαρεμένους  υπεροπτισμους   ζωντας   θρεφωμενη   μεσα   από  τα   ματια   και  τις   θεασεις   των   αλλων ,   όπως   συχνα  συμβενει  στο   θεατρο,     φορωντας  μια   μασκα    παριστανωντας   την   σκληρη    και  την   αμεμπτη  ,    να   προσπαθούσες   να   ερθεις   σ ε  μια   στοιχειώδη    επαφη  με   την   συνειδηση   σου   που   θα   σου   υπαγορευε   ότι   η   αναισθητικη      κακοβουλια   απέναντι     σε   ανθρώπους   που   δεν   σε   εχουν  πειραξει   στο   ελαχιστο    παρουσιαζωντας    τους   αντιφατικα    συναισθηματα    εχθρικότητας   και   φαντασιοπληξίες  διαφορων   ειδων ,    σε  διαστροφικο  πια   επιπεδο ,   αν   μη   τι   άλλο    είναι  παρανοικη    ενδειξη .... 






 
 Μια   άλλη   περιεργη   και   ανησυχητικη  ενδειξη   επεισης   είναι   ότι  αυτοπροσδιοριζεσαι   ως   εκπρόσωπος   καθοδηγητης     εκφραζωντας   τις   προσωπικες   σου   αποψεις   προς   εμενα    εκ   μερους   ολων  ,   περα   όμως   και   από   αυτό   αποτελει  και   μια   υπουλη  μορφη    χειραγωγιας   ως   προς   τους   αλλους   αγαπημενη  μου ...

Εγω   και   εσυ  μιλαμε   προς  τι  ο  πληθυντικος ...


Θα   σου   πω   και   κατι   άλλο  αξιοθαυμαστη ,  το   γνωριζω   αυτό  το   υλικο   από   τα   πριν  , υπηρξαν   πολλοι    φτιαγμένοι    από   αυτό   και    παντοτε   μοιραζαν   με   το   ζορι     καρφια ,   μαχαιρια  ,   σχοινια  και   σαπουνια    σε   οποια   φωνη   αποστρεφωνταν    φιμωνοντας   την  ,     σημερα    η   ιδια   ουσια    εκσυγχρονισμενη     πολυτισμενη    και  παμπονηρη    στελνει   βιντεο   με   οδηγιες   μετα   μουσικης ...
    πανεξυπνο    ....
  Αυτό   το  υλικο   από   οσο   θυμαμαι  ποτε   δεν   ηταν   χαζο ,  ηταν   όμως   παντοτε    ηχειρα      δυστηχισμενο...
 




 
       


Έχει επεξεργασθεί από τον/την emmanouil στις Τρι 18 Φεβ - 7:45:30, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 6:30:24

Δεν  πιστευω  να  με  κατηγορησει  κανεις   ότι   την   εβρισα  ,   στα   ωπα  ωπα  την  εχω 

Αγαπη  μου   και   λατρεια  μου 

Να  το   ξεκαθαρίσουμε   δηλαδή    


Τι   ερωτας   αναπάντεχος  και   αυτος !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 8:53:36

βαγγελης1234 έγραψε:
maggisoula έγραψε:
emmanouil έγραψε:
βρε   κουκλα  μου  μαγισουλα    τι   δεν   καταλαβενεται  ,  δεν   εννοουσα   να   αγνοείται   αδιαφορα   τις    επιθεσεις  ,   ειπα  να  μην   χρησιμοποιείται   την   ιδια   μεθοδο  αντεπίθεσης  με   την   επιθεση  ,    ειπα   να   αμυνεστε   με   έναν   διαφορετικο   τροπο   σκεψης   ώστε   να   μην   αναπαράγετε   μαχες ... 

κατανοησε     σωστα   αυτό  που   εγραψε    '' προσοχη   στον   ιο  της   απαθειας   και  της   αδρανειας    λεω   εγω ,   καθως   και   στις  σοφιστειες  και  μεγαλα  λογια ''

Ετσι   και   αλλιως   αν   δεν   σκεφθείς ,  μιλησεις  με   μεγαλα  λογια  ,   ποτε   δεν   θα   γινουν  πραξη ,  δεν   το   θελεται   αυτό   ετσι   δεν   είναι ; 
 


Εγώ θα σου πετάω πέτρα κι εσύ πέτα μου μπισκότο! Να δούμε τι θα αλλάξει. Αντε να ξεχαστω για λίγο μέχρι να το φάω. Μετά; Κοίτα.......όταν εχεις επιθεση απ τη μια πλευρα κι απ την άλλη άμυνα......μάχη γίνεται όπως και να το βαφτίσεις. Μιλάς για μεθόδους. Μα δεν θέλω να φανώ εξυπνότερη του. Δεν είν αυτό το ζήτημα μου. Δεν μπορώ να φανταστώ όμως τον εαυτό μου την ώρα που σπαν πράματα εγώ να βγάζω λόγο. Δεν είμαι για το έδρανο. μπάινω μέσα στο γήπεδο. Δηλαδή.....σου πετάει ο άλλος πέτρες κι εγώ θα κάτσω σε στάση διανοούμενου να κουβεντιάσω εκείνη την ώρα της πετριάς να σκεφτώ έξυπνα και ανώτερα πως θα καλυφτώ να μην την φάω κι εγώ στο κεφάλι και ταυτόχρονα να μην ενοχλήσω τον γείτονα. Οκ πες ότι καταλαβαίνω τι λες. Κοίτα......πιο πολύ στεναχωρήθηκα εγώ που είναι αυτός όπως είναι, παρά εκείνος που εγώ του μίλησα όπως του μίλησα. Αν μπορείς να καταλάβεις αυτό τότε θα καταλάβεις ότι είναι περιττά όσα είπες.
Κάτσε να τελειώνουμε πρώτα μια μια την ιστορία. Θυμήσου όμως να το κάνουμε κουβέντα αυτό όλο άλλη στιγμή. Θυμήσου το εσύ γιατί εγώ λόγω ηλικίας ξεχνάω εύκολα.
κανε μου την χαρη να μην μιλας σε εμενα. που δεν με ξερης κιολας. το αν εσσει στεναχωρεθηκες ετσι οπως μου μηλησες .οι αν εγω θυμωσα επετρεψε μου να το ξερω καλυτερα .αλλα θα σου πω κατι και εγω για να σε στεναχωρησω 
1μπηκα στο φορουμ για διαφορα θεματα και με λυπη μου ειδα οτι εχουμε κατι κοινω 
ημαστε και οι δυο ποντοιοι δυστηχως..
επησης αφου γραφης για εμενα για να δεις πως πρεπη να συμπερηφερεται ενας αθρωπος σε συνδιασμο οτι με εβρισες χοντρα 
που ειναι σαν να σου πεταξα ενα μπισκοτο και εσσει εβγαλες οπλο να με πυροβολησης 
απαιτω να μου ζητησης συγνωμη για τον τροπο που μου μηλησες και με εβρισες 
σε περιπτωση που δεν το κανης μεχρη αυριο το μεσημερη θα διαγραψω σε ενδηξη διαμαρτιριας 
το θεμα που εγραψα εδω περα με τιτλο διαλογισμος για θαυματα 
το γεγονος οτι το εγραψα στο φορουμ σας κατι τοσο σπουδαιο πιστευω σας εκανα την τημη 
λοιπον οι θα μου ζητησης συγνωμη οι αυριο το μεσημερη το διαγραφω
αυτο το τοσο σπουδαιο κειμενο που εγραψα και εσσει ο υποτηθετε θετηκος αθρωπος το κριμα στο λαιμο για την διαγραφη ενας τοσου σπουδαιου κειμενου δεν λεω τιποτα αλλο.... 
του τυπου ζητα και εσσει σηγνωμη σε εμενα οι σε αλλα μελη δεν το δεχομαι 
να το πω αλλιως οι μου ζητας σηγνωμη οι σε ενδειξη διαμαρτιριας διαγραφω το κειμενο που εγραψα με τιτλο διαλογησμος για θαυματα 
τελος

Στο 
http://manoliassa.forumup.gr/about26873-0.html


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ηλιόδωρος στις Τρι 18 Φεβ - 20:10:02, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 10:08:15

Καλημερα

αμα κανει κανεις σας καφε.. να χρησιμοποιησει για μενα αυτο το κουταλι παρακαλω Άνθρωπος. - Σελίδα 10 2Q==
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 10:38:39

nnan έγραψε:
Καλημερα

αμα κανει κανεις σας καφε.. να χρησιμοποιησει για μενα αυτο το κουταλι παρακαλω Άνθρωπος. - Σελίδα 10 2Q==
 
Για τέτοιο κουτάλι, τέτοιο φλιτζάνι θα χρειαστούμε, να φτιάξω ... ;;;

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Images?q=tbn:ANd9GcRuAlsyR5e694iJ0wiNt697PowTf-XQLY2Ja1o1cO7ij1KrR1BSqw

καλημέρα 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης




Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 10:41:56

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 934713797 Καλημερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
markos

markos


Ηλικία : 43
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Αριθμός μηνυμάτων : 231

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 10:54:59

Τελικά όλα συμβαίνουν και στραβώνουν γιατί δεν ασχολούμαστε με αυτά που λένε οι γύρω μας. Τι λένε. Γιατί λένε πράγματα που είναι σημαντικά. Αλλά όταν βλέπεις μόνο αυτό που εσύ σκέφτεσαι και σκοπός σου είναι να πεις την τελευταία κουβέντα, είτε γλυκά είτε πικρά, δεν θα μπορέσεις να νιώσεις τον άλλον. Με νοιάζει πολύ να νιώθω τον άλλον. Δεν μου φτάνει να τον μετράω με την λογική μου, και να κάνω υπολογισμούς και συνεπαγωγές. Ψάχνω μια κουβέντα που θα είναι της καρδιάς και θα τον νιώσω. Η μάνα μου ήταν αυτή που μου το έμαθε αυτό. Γάτα η γυναίκα και τώρα βασανίζεται ο γιος της, χε χε!


Αν δε μπορώ να διαφωνήσω και να τσινησω με τους ανθρώπους που διαλεγω ν αγαπάω......και δε μιλάω για το βαγγέλη.......τότε με ποιον θα νιώσω ελεύθερη να είμαι αυτό που είμαι χωρίς να υποκρίνομαι για να μην τυχόν θιχτουν η θιχτω; τσατιστηκα μαζί σου κι έτσι στο πα. Θα προτιμουσες να παίζω θέατρο; αν ναι τότε δε σου κάνω. και το ίδιο θέλω να θες κι από μένα. Οι άνθρωποι που αγαπάω δεν κινδυνεύουν από μένα όσο κι αν διαφωνώ μαζί τους. Αυτό στο υπόσχομαι. Αγαπάω πολύ αλλα όταν με τσατιζει κάτι δε μπορώ να το καταπιώ. Τι να πω είμαι σουργιελο το χω πει πολλές φορές γιατί δε με πιστεύατε;


Είσαι ανεκτίμητη και το δένω αυτό Αριστέα. Γιατί είπες κάτι πολύ σπουδαίο εδώ. Δεν θα σχολιάσω τίποτα άλλο, και δεν χρειάζεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marilena

marilena


Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα
Λέων
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 189

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 11:40:22

Θα σας πω την αλήθεια. Απ την αρχή παρακολουθούσα όλο το διάλογο. Ήθελα πολύ να μπω να υποστηρίξω την nnan,  την ladosifa, και την maggisoula. Όμως δεν το έκανα. Δεν το έκανα γιατί σκεφτόμουν ότι εγώ δεν θα μπορούσα να αντιμετωπίσω τον Βαγγέλη αν μου μιλούσε κι εμένα έτσι. Και ξέρω ότι τότε τα κορίτσια εδώ δεν θα με άφηναν έτσι. Κι ίσως γίνονταν χειρότερα τα πράγματα.

Δεν λέω ότι γι αυτό δεν μιλούσα. Λέω μόνο και τι άλλο σκέφτηκα. Η αλήθεια είναι ότι θα πληγωνόμουν πολύ αν κάποιος μου μιλούσε έτσι. Δεν μπορώ να αντιμετωπίσω εύκολα εγώ τέτοιους ανθρώπους που μιλάνε και φέρονται έτσι. Αναρωτιέμαι πόσοι είναι σαν και μένα;

Νομίζω πολλοί. Κι όταν το σκέφτομαι αυτό, καταλαβαίνω πόσο πολύτιμοι είναι άνθρωποι σαν την maggisoula που τράβηξε πάνω της όλα τα πυρά, και δεν ξέρω αν το έκανε επίτηδες, αλλά προσπάθησε να προστατέψει κάτι από κάποιον κίνδυνο που ένιωσε. Και η ladosifa που αγαπώ πολύ, στάθηκε δίπλα της. Και οι τρεις μαζί δεν δείλιασαν. Καμία τους. Εγώ δείλιασα. Σπάω εύκολα και γι αυτό δείλιασα.

Τώρα βρήκα το θάρρος γιατί αυτό που έγραψε ο markos, μου έκανε εντύπωση. Έχει δίκιο γιατί είναι σαν να από τον πολύ θόρυβο που γίνεται, δεν ακούγονται κάποιοι ήχοι που πραγματικά είναι όμορφοι και αξίζουν περισσότερο από τον θόρυβο, που συνήθως δημιουργεί εντυπώσεις περισσότερο παρά έχει βάθος. Μπορεί να μην το εξηγώ καλά, και να μοιάζουν λίγο βλακείες όλα αυτά που γράφω, οπότε να με συγχωρείτε.

Το αποτέλεσμα σε όλο αυτό ήταν να καταλάβω ακόμα πιο πολύ, ότι φοβάμαι να φοβάμαι και δεν μου αρέσει καθόλου. Πόσες φορές σκοντάφτω πάντα σε πράγματα που μου δείχνουν αυτή μου την αδυναμία! Κάτι σημαίνει αυτό. Να βρω τον τρόπο να το πολεμήσω όμως. Πρέπει να μάθω να μην χρειάζονται άλλοι άνθρωποι που θα με καλύπτουν με το σώμα τους. Πόσο ανησυχώ γι αυτούς! Πόσο λυπάμαι που εξ αιτίας μου κάνουν αυτό το πράγμα! Αλλά και πόσο τους ευχαριστώ. Και θέλω ακόμα, να μην χρειάζεται να μου ζητήσει κανείς βοήθεια, αλλά να μπορώ να είμαι εκεί πριν χρειαστεί καν.

Ξέρω μπορεί να γελάσετε. Κι οι γονείς μου, κι οι φίλοι μου γελάνε συχνά με αυτά που βλέπω. Μάλλον με τον τρόπο που βλέπω εγώ, τα ίδια πράγματα που βλέπουν κι οι άλλοι.

Ελπίζω να μην είπα κάτι κακό και να μην πρόσβαλα κανέναν. Σας αγαπώ πολύ. Δεν μπορώ να σας αγαπώ όλους, αλλά αυτούς που αγαπώ τους αγαπώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maggisoula

maggisoula


Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
Αριθμός μηνυμάτων : 3634

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 15:40:51

Μαριλενάκι μας γλυκό! Μαριλένα μας μαλαματένια! Τι είναι αυτά που λες κοριτσάκι μου; Κανένας δεν γελάει μαζί σου να είσαι σίγουρη. Και χαίρομαι που δεν μπήκες νωρίτερα δεν χρειαζόταν. Κι ούτε έγινε και κάτι σπουδαίο. Οτι συμβαίνει στο κόσμο έξω έτσι κι εδώ. Ελπίζω εσύ να πήγες βόλτες αντί να κάθεσαι να κοιτάς την εκπομπή της ανίτας πάνιας γκεστ επεισόδιο στον αόρατο ναό. Λοιπόν σε αγαπάμε πολύ και χαίρομαι πάρα πάρα πολύ που δεν μπήκες νωρίτερα. Και δεν χρειάζεται να φοβάσαι τίποτα και κανέναν ούτε και τον εαυτό σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 15:47:42

ειναι αντιγραφη απο ποια ιστοσελιδα επησης διεγραψε τοαστεια φωτο ομως ο μαγος του χαους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
βαγγελης1234

βαγγελης1234


Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2013
Αριθμός μηνυμάτων : 474

Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Άνθρωπος.   Άνθρωπος. - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι 18 Φεβ - 15:59:39

https://youtu.be/S-Y7yr9prmg =εγω ο βαγγελης ο βαρβαρος
επησης καποιο μελος με ειπε οτι λεγομαι σωτηρη δεν ειναι αυτο το πραγματηκο ονομα μου απλα το αντεγραψα απο το facebook το προς ενα νεο παγκοσμιο οικονομικο σηστημα αλλα δεν ειναι δικο μου 
[οχι σαν τον μαγο του χαους]
εξυπνος τυπος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Άνθρωπος.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 12Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ανθρωπος....
» Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
» Ο άνθρωπος μπορεί!
» Άνθρωπος και αφύπνιση...
» Η Διαίσθηση και ο άνθρωπος...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
H Ψυχή... το Εργαστήριο του Κόσμου... :: ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΜΠΟΣΙΟ... :: Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...-
Μετάβαση σε: